0 oy
598 göst.
Diğer kategorisinde (56 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar eşimle bayadir arkadaş gibiyiz demiştim zaten dün yaklaşmaya çalıştım tavsiyeler üzerine belli bir zaman geçtikten sonra tam herşey bitti bana çok kilo almışsın çok kilolusun zayıf kızlar nasıl zayıf sende zayıf ol gibi şeyler dedi ama o beni böyle görüp böyle sevdi böyle kabul etti ve hiç bir zaman senin kilon umrumda değil diyordu çok üzüldüm kahroldum resmen birde 3 aylık bebeğim var emziriyorum ve süt ürünleri bile kullanmıyorum ama zayiflayamiyorum sizce beni aldatıyor mu sıkıldı mı :(
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Allah akıl fikir versin inşallah diyecek bir şey yok:O bence sen zayiflamaktan ziyade o kocayı bırak daha 3 ay olmuş doğum yapalı ☺️ 

-Reklam-
0 oy
tarafından
Nankör .

Nankör.

Nankör.

Kac kilosun 
(56 puan) tarafından
Ama boylum biraz 1.68 boyum
tarafından
Kız verirsin  o kiloyu  
Ha sakin ona güzel gözükmek için deil sağlığın  için.

Ve kilo ver vücut kitle endeksine  bak kac olman lazım ama sonra vet şuan bebeğini  düşün Emzryosan  düğün kesilmesin ve kalitesi  düşmesin  bir diper diyeceğim  şey ise kilo verip süslen bakımlı  ol sonrada  sen  onda kusur  bul kaslı ol de.  Ve hatrlat  bana zayıf ol kızlar zayıf falan demiştin de
(56 puan) tarafından
Herbalife kullanmaya başladım ama bebeğime dokundu bıraktım biraz büyüsün vericem zaten
(56 puan) tarafından
125 den 105 düştüm
tarafından
Aman dikkat  et hızlı verir hızlı  alırsın geri
O yüzüden diyet ve sporla  ver  
Aman kız bende  veremyom ya
Diyetisyen E gitmek  sart
0 oy
tarafından
Allah ıslah etsin yaa 
0 oy
(851 puan) tarafından
Allahim yaaa akil ver boyle adamlara emzirdiginj bilmiyor mu hiçbişey yemezssn sutun olmaz öyle bi dönemdeyiz ya bebeginj duşun uzme kendini 
(56 puan) tarafından
Çok üzüldüm ya soğudum gibi sanki
0 oy
(14,428 puan) tarafından
İlk basta hep öyle derler sonra şoylesin böylesin demeye başlarlar takma kafana canım

Ağzınin payını ver

Hele bebeğin biraz büyüsun kilo vermeye başlarsın

Öyle beğendiyse bisey söylemeye hakkı yok
(56 puan) tarafından
Acıktım kapandım istiyor diye renkli saçlarım vardı kendine bakan biriyim kendime bakmak isteyince ne gerek var diyor makyaj yapınca ne gerek var diyor ama eleştiriyor
(536 puan) tarafından
Erkekler öyle canım ne gerek var filan diyorlar ama yapınca da çok beğeniyorlar.Ben takmıyorum artık o tarz söylemlerini
0 oy
(53 puan) tarafından
Çok ayıp etmiş yeni doğum yapmış kadınsın kilon olması kadar normal ne olabilir ki..
0 oy
(10,904 puan) tarafından
Yemezsen sütün olmaz. Olsada asla bebege kilo aldırmaz beslemez su gibi olur. Yemek zorundasın hemde herseyden. Sutune gecmesi için. Ah bacım ah. Seni en iyi ben anlarım. Ama yaranamazsın zayıflasan da. Bana da o Kocam denilen demişti. Üzüntüden 24 kilo verdim. Gene bakıp kilolu sun demişti. Hemde örnek verdigi de kendi öz yigeni. Sen onun vucudıne mi bakıyorsun diyince de susup kactı. Yaranamazsın. Boswer. Aglıcagına sende onu kucuk dusur. 
(56 puan) tarafından
Gayet yakışıklı kusur ne bulcam ki zaten annesinde beni sevmiyor
(10,904 puan) tarafından
Bulacaksın. Ne demek. Sende her yaptıgını kakacakson yoksa asla iflah olmaz.
0 oy
tarafından
Hay.van herif allah yardmcın olsn canm
0 oy
(7,009 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Valla bacım ben bu insanları anlamış değilim.Kilolu olursun laf söylerler.Zayıf olursun yine laf söylerler bana da çok zayıfsın diyip duruyorlar sizene ya si ze neeeee. 
tarafından
Bende 44 kgydim hamile kalmadan önce gören sana yemek vermiyorlar mi diyolardi. Bende evet vermiyorlar böyle olunca sicmiyorum da kolay oluyor demiştim en son sinirden. Kiloluya nasıl kilolusun demiyorsak zayifada zayıf demeyeceksin zannımca.
(7,009 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum canım resmen psikolojik şiddet bu.
tarafından
Aynen öyle canim
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Daha bebeğin küçük yarın öbür gün uykusuz geceler başlayınca zayiflarsin ekmek hamur işi abur cubur tuketiyosan onları bırak zayiflarsin
0 oy
tarafından
Cnm her öğünde 2 dilim tam buğday ekmeği ye. Her öğünde yemeyin yanında domates salatalik ye. Yemek yerken tabağına 6 yada 7 kasik koy. Saat başı su iç. Abur cubur u kes. Bak nasıl gidiyor kilolar. Eşine gelecek olursak kafanı takma sen zayıf olsan bile bir bahane bulurdu kesin. Moralini yüksek tut 
0 oy
tarafından
Baştan seni böyle beğendiysen laf etmeye hakkı yok. Onun için değil kendi sağlığın için kilo ver o yaklaşınca da yüzüne bakma
0 oy
tarafından
Canım hepimizin kilo alıyoruz vs zamanlardan geçiyoruz benin kızımda 3 aylık ister istekez vücudumuz aynı olmuyor bence sen sabırlı ol hem sağlığın içinde kilo vermeye çalış ama kendini eşin de olsa ezdirme sonuçta dış görünüş degisebilecek şeyler önemli olan iç güzelliği ama senin eşinin içi kararmış söyledikleri hoş degil
0 oy
(169 puan) tarafından
Ben senin yerinde olsam onunla asla muhattab olmam zayıflarım ve bosarim . Ama o kadar kolay olmuyor tabi bu sadece istek yani .
0 oy
(514 puan) tarafından
Boyle adamlari Allah islah etsin. Yasin cok kucuk kilon biraz fazla evet. Oncelikle kendin icin zayifla spor yap evdede yapabilirsin. Ama bu adam bunlari utanio sklmadan soyluyorsa gozu kararms demekki seni gozden cikarms pislik
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Allahin cezası pisl.ik ya 
0 oy
(56 puan) tarafından
Ya cidden bu admin mi yoksa moderatörler mi sorunlu bence bunun neyine uyarı veriyorsunuz ki ?

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 456 göst.
26 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 676 göst.
0 oy
6 cevap 431 göst.
0 oy
11 cevap 258 göst.
19 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu

379,746 soru