0 oy
284 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar eltim üste oturuyor evleinde  internet var dışarı çıkınca kapatiyor nasıl diye bilirim disinca kapatma diye  oğlum çizgi filim izliyor 

9 Cevaplar

0 oy
(16,042 puan) tarafından
Ortak mı kullanıyorsunuz 
tarafından
Yani öyle sayılır gibi
(16,042 puan) tarafından
Eğer internet parasını yari yarıya ödüyorsaniz çekinme söyle kapatma diye. Ama eger vermiyorsanız sen yine de tatli bir dille söyle ister kapatir ister kapatmaz ona kalmış bişey.
Mesela annem kapatır onlara kimse bagli değil diye ama ben komsum bagli diye kapatmıyorum. Çünkü o da paranim.yarisini veriyor
tarafından
Canm interneti odemiyoruz ama elektrik biz ödüyoruz dolay gazı biz ödüyoruz onlarda bı internet ödüyorlar oda çıkınca evden kapatiyor
(16,042 puan) tarafından
Elektrik gaz niye siz ödüyorsunuz ki. Fatura bir mi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Faturayı  beraber mi ödüyorsunuz 
tarafından
Canm interneti odemiyoruz ama elektrik biz ödüyoruz dolay gazı biz ödüyoruz onlarda bı internet ödüyorlar oda çıkınca evden kapatiyoriki senedir eşim ödüyor
tarafından
O zaman dengelemis oluyorsunuz  söyle  kapatma diye hem niye kapatiyor sizin kullandığınızı  bile bile sizde dogalgaz odemeyin o zaman
tarafından
Aynen ben gene çekiniyorum soyliyim mı soylemiyim mı diye ama çıkınca kapatıyor
tarafından
Yok cekinme mırın kirin ederse dogalgaz ödeme
tarafından
Yazmadım vallh yenge dışarı çıkıyorsun interneti kapatmasan Yusuf'a çizgi filim açıyorum Faturam kaapnmis diye
0 oy
tarafından
Faturayı beraber veriyorsanız böyle bişey yapmaya hakkı yok. Ama eğer öyle değilse bile sizin bağlı olduğunuzu bildiği halde kapatmasi da çok ayip
tarafından
Senin değil onun utanması gerek . O bir tek onu ödesinler üstüne de sizi kıssınlar yok öyle.
tarafından
Her zaman öyle yapiyor
tarafından
Bende bu onun kötü bir niyeti. Başka bir şey değil
tarafından
Evde olunca açıyor çıkınca kapatıyor sif kullanmiyalim diye yemin ederim kaç senedir eşim elektirigi dogalgazi ödüyor bı internet onuda açıp kapatiyorlsr
tarafından
Çok ayıp ediyor eşin kardeşine desin o da karısına desin o zaman canım
0 oy
(2,907 puan) tarafından
Faturayı birlikte mi ödüyorsunuz,eğer öyle değilse bilerek kapatıyordur kullanmayın diye
tarafından
Canm interneti odemiyoruz ama elektrik biz ödüyoruz dolay gazı biz ödüyoruz onlarda bı internet ödüyorlar oda çıkınca evden kapatiyor
(2,907 puan) tarafından
Direk söyle o zaman, interneti kapatma de
0 oy
(4,061 puan) tarafından
İnternet ortak ise bunu yapması ayıp parasini beraber ödüyor isen bunu direk yüzüne de kapama diye ama tabi onlardan kullanıyor isen biis diyemez sin sen diyemezsen bile eşine de kardeşine desin 
tarafından
(4,061 puan) tarafından
Eşine de oda kardeşi ile uygun dilde konuşur buna sen karışma kavga çıkar bide
0 oy
tarafından
Direk söyle oğlan çizgi film izliyor kapatma diye 
0 oy
tarafından
Neden dışarı çıkınca kapatıyorlar Kı canım aylık gelen para miktarı aynı zaten 
0 oy
tarafından
Ortamda tabikide söyle
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Sadece internette yok ki cizgi film o gelene kadar normal kanaldan açıver. Geçen gün aksam yatarken modemin fişini cekmedigim icin modem yandı yıldırım düştü tekrar masraf yaptik heran hersey olabilir çekmesi iyi bence

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 163 göst.
6 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 552 göst.
28 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 505 göst.
22 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 606 göst.