0 oy
371 göst.
Diğer kategorisinde (104 puan) tarafından
yani evde yoğurt pilav yoğurt makarna tavuk köfte salam çokokrem ve mercimek çorbası dışında asla bişey yemez yani her gün de bunlar pişemez ya evde tadına bile bakmadan yemem diyor her her yolu denedim yok yemez ki yemez makarna salçalı asla yemez ayranlı çorba sebzeli pilav ıspanak pırasa mantar şehriye çorbası karnı yarık patlıcan yemekleri salata karışık kızartma ve daha neler neler mümkün değil ki yemez zeytin yemez peynir yemez reçel yemez domates yemez daha neler var aklımda değil yavv delirdim ya ayran çorbası yaptım okuldan gelmiş yemem diyor bende ya yer yada aç kalırsın akşama kadar dedim oturmuş inat etmiş sevmiyorum tadına dahi bakmadan sofra kurup yemek indirdim ye yemezsen akşama kadar bişey yok çünkü akşama da ayranlı çorba var ona göre güzellikle olmuyor zoru deniycem çünkü yani tadına bakmadan yemem ne demek ya hadi bunu sevmiyorsun diğer yemekler artık eskisi gibi yemediyse kıymayıp ta ekstra bişey yapmak yok yokluğu hiç bilmiyor o kadar üzülüyorum ki şeftali nektarı portakal mandalina erik üzüm bile yemez yani ben napcam okula bile beslenme ne koycam akla karayı seçiyorum :( 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cnm yaa onu öyle alistirmişsin demekki benim bir tane kardeşim de öyle 18 yaşında ama hala agzina hiç bir şeklide bu saydiklarini almıyor sadece yumurta olsun başka hiç bir şey yemiyor 
(104 puan) tarafından
bebekende böyleydi  ağzına koyardım tükürdü kayın baba da zorlamayın diye diye bu hale geldik
tarafından
Allah yardımcın olsn cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından

Küçükken sanırım her istediği yapılmış yokluk nedir bilmemiş oyüzden öyle ayrım yapıyo ben ellerine ekmek veriyorum bazen ne yemek yaparsam onu yiyo 3 üde artık çok geç malesef yemez yemiyosa

(104 puan) tarafından
yok ya sadece her sevmediği şeyi tükürdü küçükken kayın baba da zorlama yemiyor diye diye bu hale geldik
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Hadi benimki küçük seninki büyümüş de iştahsız ve yemek seçen bir çocuk Allaha kolaylık versin. Maalesef aç kalıp da o yediğinden de bir ömür boyu tiksinme oluyor insanda 
(104 puan) tarafından
benim çocuk iştahsız deyil baya yemesi iyi ama kendi seçtiği şeyleri  az önce baktım çorbayı yiyor tadı güzel diyor yani zorlamadan yemezdi
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Allah kolaylik versin zor bebeymiş

Beslenme problem olur öğretmeninden yardım al yemiyosa okulda canım
(104 puan) tarafından
az önce baktım  mecbur kalmış çorbayı yiyor tadı güzel diyor
0 oy
(782 puan) tarafından
Haklısın kurallar koymaya basla ya yer ya yemez kendi bilir bir yemez iki yemez mecbur yiyecek valla annemi hatirliyorim da lan ne koyarsa onu yerdik yemeyenede bisi demezdi ac kaldiginda mecbur yiyecek 
(104 puan) tarafından
aynen öyle yapacağım artık
0 oy
(316 puan) tarafından
Ooffff çok zormuş yaaa Rabb'im kolaylıklar versin inşallah
(104 puan) tarafından
amin inşallah gerçekten zor

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 337 göst.
20 Şubat 2021 Diğer kategorisinde gokce.resul (257 puan) tarafından soruldu
0 oy