0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde (880 puan) tarafından
20 ekimde 21 aylık olcak .2 yaşına kadar emzirmeyi düşünüyordum ama artık yıldım bittim tükendim.7/24 meme ağzında sabaha kadar emiyo.vermedigim zamanlar memiii memmii diye ağıt yakıyo resmen.uykusuz kalıyorum enerjim sıfır hala da inmiyo memeden 

4 Cevaplar

0 oy
(12,481 puan) tarafından
Büyümüş artık kes bence de 
-Reklam-
0 oy
(743 puan) tarafından
Benimki de bağımliydi kestim Allahım boylr bir rahatlık yok yeminle ne zormuş ya sürekli memedeydi yeme içme yoktu şükür şuan iyi 
(880 puan) tarafından
Kesme yönteminizi anlatırmısınız.zorlandiniz mi
(743 puan) tarafından
Canım birden kesmedim ilk gunduzleri azalttım günde 4 kere veriyordum sonra 3 indirdim sonra 2 sonra 1 derken kestim gündüz zor da olsa oyaladim sürekli her yanıma gelip meme istediğinizde oyun oynadım şarkılar söyleyip dans ettik sonra elline meyve kraker falan verip kestim bu arada oğlum 16 aylıktı kestim . Daha sonra geceye geldi gece de ilk uyandiginda vermedim baya ağladı krize girdi aldım kucağıma sevdim kokladım şarkı söyledim suyunu verdim agalararak 2 saat sonucunda ayakta salliyarak uyuttum . O gece bir daha kalktı uyumadi yani sürekli aglakti 10 dk da bir hıçkıra hıçkıra ağladı zor oldu ama yendk . 2 . Gece de aynıydı . 3 . Gece de biraz daha sakindi uyandığında su verip uyuttum tekrardan 4,5,,6 gece öyle sürdü şu verip uyuttum en son 1,buçuk hafta sonucu bitti şükür . Gerçekten aşırı rahatlık istediğimi giyiyorum . Gece aşırı kalkma yok en fazla 2,3 kere o da memeyle 10 kez kalkardı yani . Bu şekilde bitirdik . Benim sana tavsiyem birden kesme zor olur hem senin için Mastit konusu hemde bebek için hırçın ve huysuz olur yavaş yavaş alıştıra alıştıra kes ağlasa da pes etme ona sürekli sevgini göster . Umarım hemen atlatirsiniz seninki büyük en azından konuşarak halledebilirsiniz ☺️
(880 puan) tarafından
Isredigimi giyiniyorum demişsin.bende aynı durumdayim  inan şuan sutyen bile giymiyorum niye çünkü memeler sürekli dışarda .ins canım ya sağlıklı bir şekilde bizde atlatırız bu donemi
(743 puan) tarafından
Evet zor oluyor özellikle bir yere gidince özellikle düğmeli kıyafet bulmaktan sıkıldım zorlanıyordum . İnşallah canım
0 oy
(800 puan) tarafından
Cnm bana o ayları görmek nasıp olmadı ilk kızım 3 ay emdi 

Ama emseydi durumura göre ek gıda yemese 1 yaşında keserdim 

Yese 1 bUçuk yaşında keserdim sütten 
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Benimki 14 aylık geçen hafta ısırdı kızdım daha sonra yine ayrı yerden ısırdı ve kanatti hala acıyor krem felan sürüyorum ama fayda etmedi emzirirken çok canim açıyor resmen dişimi sıkıyorum ve dişlerimi sıktığımin farkında o yüzden hep yüzüme bakıyor ama yoruldum hele geceleri uzun emiyor yarıda bırakıyorum artık şu veriyorum gercekten Allah yardımcın olsun 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 62 göst.
0 oy
11 cevap 165 göst.
28 Mart 2023 Diğer kategorisinde Bsra1414 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 339 göst.
10 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ❣Eylül ün annesi❣ (1,265 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 310 göst.
1 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,272 soru

11,290,072 cevap

34,703 kullanıcı

...