0 oy
339 göst.
Diğer kategorisinde (1,265 puan) tarafından
Kızla 18 aylık kızın  bugün sutten kestim sute cok cok bağlı gündüz sorun yoktu gece uyansa ne yapmalıyım birseyler vereyim mi  hiç bir şey vermiyeyim mi ne yapacam yardım edin

11 Cevaplar

+1 oy
(14,079 puan) tarafından
Bence sadece su ver gece bisey yemeğe alışmasın 
(1,265 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum sonra  acıkir diyirum
-Reklam-
+1 oy
(1,169 puan) tarafından
Emzik emiyor mu 
(1,265 puan) tarafından
Hayır canım
(1,169 puan) tarafından
Bi süre geceleri zorlanabilirsin ben kızımı gece emzirmeyi 10 aylıkken bıraktım. Şuan 13 aylık uyandığında kendi de emmek istemiyor. Başlarsa uyandığında emzik verip uyutuyordum yine uyanıyordu. Öyle öyle alıştıı
(1,265 puan) tarafından
Iste o zamnlar o kadr bağımlı olmuyorlar .dua et kız .insalh kolay unutur
(1,169 puan) tarafından
İnşallah kuzum zorlanmadan alışır
+1 oy
(14,017 puan) tarafından
Vermeyip geri uyutman gerekiyor teyzem öyle yaptı 2 gün zorlandi sonra kesintisiz uyumaya başladı. Verdiğin şeye alışır çünkü süt ya da ne bileyim başka bir şey. Ama mesela arada su versen bir şey olmaz bence 
(1,265 puan) tarafından
Akşam baya yedi .az önce meyvesuyu kek yedi .dua et kız insalh kolay unutur çok korkuyorum .
(14,017 puan) tarafından
İnan teyzemin kızı o kadar düşkündü ki teyzem evden çıkmıyordu emmedigi zaman çılgına dönüyordu çocuk istikrarlı ol pes etme unutur inşallah
(1,265 puan) tarafından
Inşlah ışte sorun bende ben daha kesmeye hazır değilim mecbur kesiyorum 12 haftalık hamileyim  kanamam oldu  .düşük tehlikem  var dr bugün kes dedi
(14,017 puan) tarafından
Yaa kıyamam sana inşallah sağ salim kucağına alırsın canım. Olsun bak 18 ay güzel emmiş pes etme karnında ki bebeğini düşün öyle ya da böyle bir gün kesecektin ve buna hiç bir zaman hazır olamayacaktın
(1,265 puan) tarafından
Öyle valla sağol canım
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Uyumadan yedir canim birseyler bende yeni kestim memeeden gece kalkinca sadece su veriyorum 1 2 gun kalkiyo sonra alisiyo benimki kolay gecti ins senin de oyle gecer oglumda gece uyaninca su dio sadece 
(1,265 puan) tarafından
Doyurdum canım insalh benim de kolay geçer
(1,037 puan) tarafından
Ins canim gogsune birsey surdun mu naptin ben ruj calmistim
(1,265 puan) tarafından
Yok canım bugün  annemlere gittim çocuklar falan  vardı kardeşim yanima getirdim bugün iki kere istedi ama fazla ısrar etmedi simdide uykusu geliyor alismis memede uyumaya uyumuyor .ben en son baktım olmadı birseyler surerim bugün bir arkadaşım  acı oje sur dedi ben sürdüm çocuğun kustu dahada istemedi dedi
(1,037 puan) tarafından
Kan felan sevmiyorsa ruj salca felan sur istersen canim gorsun kirmiziligi og olmus felan die aci oje ne bilim agzina alacak yine kendin bilirsinde
0 oy
(458 puan) tarafından
Bende 14 haftalık hamileyim 2 hafta oldu sütten keseli mama veriyorum 15bucuk aylık kıyamıyorum o ağladıkça daha erken geldi bana sütten kesmek için mecburiyet işte 2 yaşına kadar mama yada süt içmeli bence yinede sen bilirsin canım bende günde 2 yada 3 öğün veriyorum 
(1,265 puan) tarafından
Yok canım ben birey vermiyecem alassin istemiyorum
0 oy
tarafından
Neden sütten kestin canım. Bense hamileyim oğlum 19 aylık nasıl sütten kesicem ya. Özellikle gece 10 defa uyanır emer 
tarafından
hamilelikte sutten kesmeye gerek yok hatta diger cocugunuzla bile.emzirebilirsiniz beslenme uzmani seminer esnasinda soylemisti kendinizi uzmeyin mecbur degilsiniz
tarafından
Evet doktorumda emzir dedi kaç ay daha ama o zaman kardeşi emiyor diye kıskançlık krizine girer diye korkuyorum. Sanırım 2 yaşından sonra memeden keseceğim. Çünkü emzirirkenki haline aşığım çocuğumun. Bu yüzden 2 gündür ağlıyorum;(
tarafından
hamilesin sanirim bak bir seminerr katildim beslenme uzmani iki cocuguda emzirebilirsiniz hamileyken kesmeyin bu bilinen bir yanlis demisti. insanda bir bosluk oluyor malesef hem o hem sen yavas yavas alisicaksiniz cnm
0 oy
(439 puan) tarafından
Canim kacta yedirip yatirdim bende sütten kestim ama gece 20 gibi cirba icirdim yatirdim sabaha karşı da ya cici bebe  yada aramama yaotim biberonla onu verdim 
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Ablam vermezdi bisey kucagina alirdi gezdirirdi uyurdu
0 oy
tarafından
birden kesmeyi oneriyor herkes ama benimkide cok duskundu ve gunduz ve gece bir sayi belirledim yavas yavas o sayilari azalttim once gunduz bitti sonra gece 1 e dustu ve sonra da bu son artik sut bitiyor dedim anladi yani birden yapilan seyler psikolojik olarak daha yipratici bana.gore azaltip keserseb daha iyi olur cnm
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bende oğlumu yeni kestim saat 12 de bebebsküvli süt verdim içti sabaha kadar 2 defa uyandı ama tok oldugu çin biraz mızmızlandı sonra uyudu
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Gece alismasa iyi olur ama kalkar acıkır ise süt verebilirsin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 62 göst.
0 oy
11 cevap 165 göst.
28 Mart 2023 Diğer kategorisinde Bsra1414 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
8 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Manas (884 puan) tarafından soruldu