0 oy
530 göst.
Aile kategorisinde (942 puan) tarafından
Ben 2019 yılında kasim ayında evlendim. Antalya'ya gelin geldim istabuldan.  1 tane bebeğim var 2.ye hamileyim. Ben evlenmeden önce hatta evlendikten sonra bile herkes bana çok iyiydi bende öyleydim. Kaynanam kayınpederim herkes. Aradan zaman geçti 15 günlük gelinken eltim kaçarak geldi. Kaçtı geldi diye bütün ilgiler ona oldu beni unuttular. Ben kaynanamın evine gider herşeyini yapardım odasını toplardim yemek yapardım. Siler supururdum o kadar iyiydikki. Baktım artık bana ilgi göstermiyorlar bende onlara karşı mesafeli oldum..  kaçan eltimin kocası biz daha evlenmeden önce eşyaların hepsini eşim tarafo yapıyor diye. Bana dediki kaçan kızın esyalarini bile ailesi yapıyor bizim burda dedi ama kendisi kaçırdı kimse ona eşya almadı söyledim bende o zaman. her neyse. Hamile olduğumu öğrendim bebeğe bakmaya gidiyoruz. Dönüşte kayınvalidemlere gittik. Yemek yedik ettik falan mutfağa gittim. Kaynanam eltimlerin odasına yemek götürüyor sofrasını kaldırıyor topluyor. Bide beğenmeyip yemeği mutfağa öylece koyup odaya gidiyorlar baktım ona hizmet ediyor ben onlara hizmet ediyorum. Sonra ben bulaşıkları neden makineye diziyorim diye elimde yikamiyorim diye eşim bana tokat attı. O zaman kayinbabam da onu dövdü dövme dediğim ona vurdu. Sonra zaman geçti. Ben doğum yaptım. Hastanede annem kaldı yanımda kaynanam da hastaneye yakın akrabalarında kaldı. Çıkış oldu ertesi gün kaynanam kaldığı akrabaların yanına bizi çağırdı gelin buraya diye. Eşim de çok kızdı o zaman. Neyse suratı asık bı şekilde eve geldik yollar bozuk ben sezeryan oldum. Neyse kaynanam ha bire benim yatak odama giriyor sürekli bebek ağlıyor diye orda. Sürekli uyuyan bebeği kucağına alıyor hep. Alma diyorum dinlemiyor. Sonra 5 günlükken anannem vefat etti. Annem gitti kaynanamlar başladı annenler kırkin çıkana kadar gelmesinler çocuğu ölünün kırkı basar kocamda onları dinledi kocamla kavga ettik sezeryan dikişlerin açıyor bana vuruyor böyle. Sabır ettik annemlere ne diyeyim ölüleri var annemin de acısı var dedim sustum. Kaynanamın amcası öldü buraya gelceklerdi ölünün kırkı basar gelmeyin dedim bizi istemiyor oldu. Beni annemlere şikayet etti senin kızın bize kötü davranıyor diye eltim ağzına sı.çiyor gik demiyor. Neyse işte eşimle birbirimize düşürdü bizi yine. Kendi çekildi kabuğuna. Eltim hamile olduğunu öğrenmis demisli inşallah sende yengenin abine çektirdiği gibi oğluma cektirmezsin demiş benimicin. Ben hamileyken çok zor günler gecirdim. Şimdi konusmuyoruz ikisiylede. Öyle anlatmak istedim kızlar hakkınızı helal edin 

11 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Ah canm ya kabahat kocanda. Kocan koca olaydı hem hamileyken hem doğum yaptığında sana el kaldirmazdi.  Nasıl müsade ettin canm ya . Annenin evine gitseydin ilk rayagini yediğinde . 
(942 puan) tarafından
Annemler de yoktu ki burda istanbuldaydi. Doğum yaptığım da da annesi öldü annemin o zaman da ne diye gitseydim zaten acılı birde bana üzülecek
tarafından
Haklsn canm ama keşke kolay kapanmasaydi konu. Burnundan getireydin. Pislik ya.
-Reklam-
+1 oy
(119,112 puan) tarafından
ama hata kocanda bacim 2 tabak icin tokat atmis falan hani uydum akillimi kocan anasinin lafiami hareket edecek omur boyu isin zor allah yardimcin olsun
0 oy
tarafından
Kaynanan la kocana sinir oldum şu an heleki kocana sen dogum yapmissin ya sana öyle davranmaya hakki yok bi kere 
(942 puan) tarafından
O zaman annemlerin acisi vardı ben ne diye gideydim
0 oy
(25 puan) tarafından
Ana boku yiyen bi koca daha . Kendine eziyet ettirme gerekirse sende ona vur yazık günah sana üzüldum gerçekten Allah sabır versin 
(25 puan) tarafından
Eltim yok ama yılan bı görümcem var çok fenalar anası benimki bacisii üçüde aynı bıktım kızları ve kızının çocuğun dan başka çocuk yok dünyada benimki bir süru heidye aldı bacisinin çocuklarina bacisoda bır *** almadı daha halayim diye geçiniyor o.
(44 puan) tarafından
Giz gene buldum seni :)
(942 puan) tarafından
Kimi beni mi eloooo
(44 puan) tarafından
Yok canım alyazara dedim az önce bir postta da muhabbet ettikte o yüzden
(25 puan) tarafından
:)) iyi insanlar her yerde eloooo
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Hata en başinda samimi olmakta. Iyi anlasiyoduk.diyosun ya aslinda o iyi anlasma degil... islerini gordugun icin onlarda iyi davraniyorlardi. 
(942 puan) tarafından
Evet. Ben onu sonradan anldim. 1 ay oldu konuşmuyoruz en son gittiğimizde oğluma yemek yediriyodum kayinbabam diyoki bana ne misafir gibi oturuyorsun kalk sofrayı kaldır
0 oy
(4,146 puan) tarafından
Şu evlenip de hala anasının eteğinin altından çıkamayan adamlar keşke evlenmese hamile kadına kalkan elleri kırılsın diycem olmuycak kuzum peki hep alttan mı alıyorsun çıksan Bi annenin evine gitsen dayanamıyorum boşanacagım falan desen düzelmez mi acaba 
(942 puan) tarafından
Bosanirsan boşan gidersen git diyodu o zaman kapı orda diyodu bana. Gidersen oğlumu elinden alırım diyi hep durumları iyi tutarım iyi avukat sana mı verecekler diyo hep
(4,146 puan) tarafından
Evlenirken böyle Bi insan olduğunu biliyor muydun peki kuzum ya Rabbim yardımcın olsun
(392 puan) tarafından
Cnm afedersin nah alır çocuğu. Devlet küçük çocukları yüz kızartıcı suç işlemediği sürece anaya veriyo. Hem göz korkutmak için öyle konuşuyo. İşler ciddiye binsin kö*pek gibi gelir kapına barışmaya. Kolay değil öyle boşanma. Boş eve girdikçe gözleri seni sizi arayacak. Kaybetme korkusunu bi yaşayacak. Kafasına dank edecek sizin kıymetiniz.
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Eşin hatalı... 
0 oy
(306 puan) tarafından
O ahmak koçan sana nasıl.vurur ya ve sen nasıl tavır göstermesin helede hamile ve lahusa  bı kadına vuranın elleri kırılsın insalllaaah.
(392 puan) tarafından
Amiinn
0 oy
(612 puan) tarafından
Eşinin seni daha kirkin çıkmadan hirpaladigini yazmıştın hatırlıyorum. İnsan unutamıyor değil mi, ne kadar zaman geçerse geçsin içinden çıkmıyor. Allah kaynanana da eşine de vicdan versin. Bırak hamileligi doğumu bı insan evladına ek kaldiran birinde ne kadar vicdan olursa artık. 
0 oy
(92 puan) tarafından
Eşinin videosu yayılmıştı zaman yazmıştın. O olayı nasıl kapattınız çok merak ediyorum 

İlgili sorular

0 oy
53 cevap 1,658 göst.
0 oy
8 cevap 436 göst.
31 Mayıs 2023 Aile kategorisinde azrabicer22gmail.com (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 784 göst.
26 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ozlem.oz (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 314 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Havva1616 (34 puan) tarafından soruldu

378,172 soru

11,318,537 cevap

34,765 kullanıcı

...