0 oy
378 göst.
Diğer kategorisinde (306 puan) tarafından
3 aylık olduk sütun azalıyor hissediyorum göğüslerim yumuşadı bebiş meme emerken ağlıyor kullanıp sonuç aldgniz gıdalar nelerdir içecek falan tecrübeli anneler help.meeeeee :))))

22 Cevaplar

0 oy
(800 puan) tarafından
Triliçe çok güzel süt yapıyor bende cnm
(306 puan) tarafından
Geçen bende yedim ya farkettim yarın hemen yapıyım. :))
(800 puan) tarafından
8 yumurta ile yap cnm
(306 puan) tarafından
Tamam canım yakında gıdaklamaya başlarım :)))
(800 puan) tarafından
Valla cnm ben gıdaklamadıysam kimse gıdaklamaz
Trilliçe bol yumurta ile yapılır zaten
(306 puan) tarafından
Hep pastaneden alırdım ama bı defa kendim yapiyim :)))
-Reklam-
0 oy
(120 puan) tarafından
Cnm ablam benim bu konuda bilgisi akademisyen o kuru incir,hurma ve tahin karıştırıp yediğini soylerdi iyi süt yapıyor dıe ama kalorisi yüksek tabi kilo sorunu yasamazsan bilgin olsun istedim sanırım cevizde katıyordu içine. Böyle yapamasan bile ayrı ayrı tuketebilirsin 
(306 puan) tarafından
Abo kilo zaten kaldı vermiştim geri alırım madem napalim çok sağol.canimm
(120 puan) tarafından
Ablam kiloyu hiç takmıyor valla sutum olsun veririm sonra dıe. Ayrida tukebilirsin cnm incir, hurma çok faydalı dıe biliyorum
(306 puan) tarafından
Yarın aliyomm hemen canım ise baslicam süt sagiyorun 100 ml çıkıyor çok az değil mi arttirmam lazim
(120 puan) tarafından
Olsun cnm sen sağ bir şekilde bebek almıyorsa da pozisyon değiştir emzir mesela çanta taşır gibi bir pozisyonda da emzirebilirsin.benim kızım birini güzel emerdi diğerini bı turlu emziremezdim göğsün şişti sağsam bile emme gibi olmuyor sonra araştırdım o gogsumude diğer gibi emzirdim çocuk öyle aldı valla rahat etmiştim.
0 oy
(3,148 puan) tarafından

image

image

incir de çok güzel süt yapıyor canım 
(306 puan) tarafından
Çok sağol yarinnalip.denicem.mutlakaa
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Incir pestili yiyince cok sızmıştı benim canim
(306 puan) tarafından
Aktarda mi bulurim canım onu
(2,252 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ki canim ceviz pestil pekmez satan yerlere bak. Yengemin annesi yapmisti ordan yedim. Bence kuru incir de ayni isi gorur
(306 puan) tarafından
Tmm canm çok sagol
0 oy
(3,649 puan) tarafından
Patlamış mısır süt yapıyor bende şaka gibi

Birde sizin bulundugunuz yerde varmı bilmiyorum Ekrem coşkun döner var oda dehşet süt yapıyor 
(306 puan) tarafından
Bildiğimiz döner mi bu:))
(3,649 puan) tarafından
Yok bu Ekrem coşkun döner:) ama et yani sonuçta hepsi aynı kapıya çıkıyor:)
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Benim baklava ve tahin helvası çok arttirmisti
0 oy
(4,136 puan) tarafından
Bulgurrrrrrr
0 oy
tarafından
Hazır süt su ve petibor bisküvi 24 aylıkken kestim oğlumu maşallah hiç azalma olmadı 
0 oy
(119,456 puan) tarafından
bulgur pilavi acayip sut yapiyo bide tavuk suyu corba
0 oy
tarafından
Beynine sinyal ver sütüm var de her zaman 

Günde 2.5 litre su iç bence en güzel süt arttırmanın yolları bunlar (: 
0 oy
(2,196 puan) tarafından
İnciri doğra yumuşayana kadar komposto gibi pişir denesiyle birlikte bızt bızt blendır sonra süt olsun inşallah 
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Maltana içecek

Rezene çayı

İncir çayı 

Tahin helvası
0 oy
tarafından
Stres olmamak 1.5 sene oldu hala daha fiskiriyor şükür ve asla stres yapmiyorum
0 oy
(439 puan) tarafından
Canim humana kimyonlu rezene cayini al ben kullaniyorum benimkide yumasamisti goguslerim onu kullaniyorum gunde 2bardak göğüslerim cok sisdi emzirirken digerinden sut geliyor gunluk 1bardaga düşürdüm 
0 oy
tarafından
Ben ne zaman helva yapıp yeseydin göğsünden süt tasardi agaasirdi oğlum da hiç bilmezdim sütüm olmazdı mama verdim ama kızımda 5 aya kadar sade süt verdim helva yapıp yerdim cayın yanına hemde ye inşallah sütün artar senin de
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Helva canım tahin helvası bende birtek o süt yaptı 
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Lohusa şerbeti buraya iki 3 kişiye daha yazmıştım bende çok işe yaradı göğsğm süt dolup ağrıyor du o derece yani
(306 puan) tarafından
O nasıl oluyor tarif var mi
(1,028 puan) tarafından
Hazır paket olarak da satılıyor yada şekerini tarçını karanfil i zencefil i ayrı ayrı sen alıp da yapabilrisin buraya linkini atayım
(1,028 puan) tarafından
Lohusa şerbetini n kırmızı bir şekeri var kare şeklinde onun yanında karanfil tarçın zencefil de katıyorsun hepsi bir kaynıyor bu baharat olanları bir tülbetle bağlayıp atıyorum içine suyu baya koyuyorum 15 bardak kadar sonra lohusa şekerini atıyorum içine 1 çubuk tarçın 2 3 tane kök zencefil 11 yada 13 tane karanfil bunları da tülbentle bağlayıp atıyorum içine kaynıyor biraz kaynadıktan sonra  altını kapatıyorum altını kapatınca tülbenti çıkarıyorum artık acılık vermesin diye soğuyunca çok güzel oluyor

Ayrıyeten hepsi hazır paket olarak satılan da var karanfil i zencefil i tarçını lohusa şerbeti şekeri hepsi bir kutuda olan da var bir iki defa da o kutuyu alıp yapmıştım
(1,028 puan) tarafından
https://ty.gl/jk6v6q7az6 bu kutuyu almıştım canım aktardan
(306 puan) tarafından
Ekran resmi aldım da bende alicam.mutlaka
0 oy
tarafından
Rezene cayi cok iyi 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hergün nerdeyse 30-40 hurma yerdim harika süt yapıyo 17 aylık oldu hala emiyo şükür 
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Yağlı kuruyemisler hem süt yapiyo  hem  sütünün yağlı olmasını sağlıyor.  Dere otu bende farkedilir süt yapiyodu  bide hoşaf vs 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 863 göst.
0 oy
3 cevap 246 göst.
0 oy
15 cevap 184 göst.
5 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arzem34 (2,835 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
4 Şubat 2023 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu

380,919 soru

11,404,487 cevap

34,942 kullanıcı

...