0 oy
430 göst.
Aile kategorisinde (530 puan) tarafından
Kızlar eski postumu da bilen bilir eşimle boşanmaya karar vermiştik şimdi ailelere söyledik 2 gündür baskı yapıyorlar ayrılmayın filan diye eşimde kararımızı verdik günahımıza girmeyin filan diyor ailem gelecek salı gideceğim babam arkasındayım kızımın ddi annem ise nikahını verme diyor sinir oluyor boşanmak degil de çevre baskısı insanı daha çok yıpratıyor 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Allah yardımcın olsun inş cnm:ermm:

-Reklam-
0 oy
tarafından
O yüzden kimseye söylemeden boşandım:) tabi sonra geri evelndik :)
(6,827 puan) tarafından
Canım özel değilse nasıl yaptınız tekrar nasıl evlendiniz
tarafından
Kimseye söylemeden üç ayda anlaşmalı boşandım baba evine gittim anneme babama boşandım geldim dedim malesef ki eşimin tek şartı çocukları onda kaalcakti kabul ettim tabi istediğimde istegim kadar görmek şartıyla sonra Bakamadı küçük kıza getirdi bıraktı ama cocuklar çok yıprandı çok üzüldüm sırf onair için birleştim eşimde çok kıskanç biriydi buydu meselemiz sözler verdi inandım tekrar geldi istedi anne babasıyla tekrar evlendik ama iyiki olmuş şuan pamuk gibi adam 4yil oldu tekrar evleneli verdiği sözleri tutuyor ikinci baharım diyorum
0 oy
(197 puan) tarafından
Ya sanki sizin hayatınızı onlar yaşıyor canım kim ne derse desin umursama annen bile olsa. Karar senin kararın hayat senin hayatın kimse sen evinde huzursuz olunca senin kadar huzursuz olmuyor. Herkes bencil kendi evinin huzurunun derdinde. Nasıl mutlu olacaksan öyle yap bazen insanların lafını umursamamak gerekiyor. Kulaklarını kapat herşeyi bilengiller herşeyi konusur
(530 puan) tarafından
Canım kaç gündür herkes akıl vermeye başladı yoruldum biz kararımızı verdik değişmeyecek yok bizim için deneyin yok sunun için
(197 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım kararini vermişsin kimseyi dinleme hatır gönül ile geçmiyor bu hayat. Kimseyi memnun edemezsin sen mutlu ol yeter

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,093 göst.
28 Aralık 2023 Aile kategorisinde Bayandylkdn (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 369 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde Lavinin Annesi (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 895 göst.
28 Mart 2023 Aile kategorisinde Aslı saray (364 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 354 göst.