0 oy
312 göst.
Aile kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Gecen dogumum basladı adam o gün kmlerce uzakta yere gitti çalısmaya burdada yazdım ama anlamıyanlar olmus yakında birsuru iş var yaptiklari gitti ta edirneye benim haftamın geldigini bile bile ablam dayanamayıp yazmış iste dogum bu dogum kadina bisey olsa napcan diye esimde utanmadan işe daha cok onem verdigi gibisinden konusmus sabahtan sancimin basladigini bile bile gelmedi 2 yasinda cocukla sanci cektim evde hala sucunun farkında değil üstune bide kıyafetlerimizi koycak dolap yoktu doldurmus eve çeri çöpü ya tamam ikinci el alınır ama alıyosan verdigin paraya degsin eve 4 tane cekmeceli komidin almış cekmeceleri açana kadar canım çıkıyor kırık dökük banada sormuyor alıyımmı diye bildigimiz bu camlı eski tip icine iste aksesuar gibi tabak çanak konulan dolaba kıyafet koymuş kaç hafta yalvardım gardolabi alalım diye baska biseye geldimi para oluyo beyefendide oturma odamda bi tane çekyat var sadece geçen komsu geldi yerde halı bile yok kadinin kocası esimin tanıdıgi kadin bildigin surekli her lafinda esyalarindan bahsediyo iste elektrikli supurgem şoylede koltugumu yeni aldıkta elektrikli supurge yoksa burayi temizlemeside zor olurda ister istemez zoruma gitti bu adam 4 yıl beni boyle yasattı bu adam dogacak kızıma aldigim besikte dogana kadar 2 yasindaki kızım yattı cocuk dogunca kizimda besikte yatamadi cocuk dogana kadar demediki eslemede bi yatak alayım cocuga bi yer yatagi getirmis ondada ustalar isciler yatmis yatak taş gibi alttan alttan laf vuruyorum adamin bi gram zoruna gitmiyor eve adam akilli erzak almıyor yenidogan bebek emziriyorum yediklerime dikkat etmem lazim pisirmeye yemek bulamiyorum bunu bile bile halen bi çabası yok napcam bu adamla bi bosanma sürecimiz oldu ondan sonra duzelir gibi oldu gene basladi ayni davranislarina keske bosansaydim diye cok pisman oldum.

5 Cevaplar

+1 oy
(3,730 puan) tarafından
Nasıl alttan laf vuruyosun böyle bi adama tahammül ediyosun canım bide ikinci çocuğu yapıyorsun niye yani sefalete çocuk doğuruyosun o sabilerin günahı ne anladığım kadarıyla eli ayağı tutuyo çalışıyor kazandığı para nereye gidiyor
(4,668 puan) tarafından
Üzülerek söylüyorum arkadaş çok haklı. Kimse kimsenin ne yaşadığını bilemez tabi ama senin yazdıklarına bakarak o adamdan ikinci çocuk yapmakla hata etmişsin. Yatacak yerleri,üzerine oturacak halısı olmayan bi evde iki çocukla gerçekten çok zor bi hayatın olacak. En önemlisi de eşinin umrunda olmayacak, eşin  ASLAAAA değişmeyecek.
(3,730 puan) tarafından
Canım büyük konuşmak istemiyorum herkesin hayatı farklı tabi ama mantık denen bi algı var insanı diğer varlıklardan ayıran en önemli şey düşünme kabiliyeti insani duygular değişir ama çocuklara çok üzülüyorum onların hiç bi günahı yok doğacakları evi onlar seçemiyor annenin babanın bunu düşünmesi lazım
-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Erkekler genelde anlamaz uzun post ne olur kusura bakma okuyamadım
tarafından
İpek kozalağı kız tam okumamissin vala oku bu adamın ki normal değil iş mis bahane bildiğin adam pinti bir şey ya çok üzüldüm kadın bununki normal bir durum değil bence vala
(12,264 puan) tarafından
En nefret ettiğim tip pinti erkek Allah'a binlerce kez şükürler olsun ki kocam öyle değil yoksa onu boğarım
tarafından
Aynen vala çok şükür benimde öyle ailesine hiç çekmemiş eşim çok farklı ablaları annesi babası çok pinti özellikle kaynanam kayınpeder ama eşim farklı maaşı iyi ama ondan değil sevgiliyken bile cebindeki 100 TL ile gidip bana kazak almıştı hediye olarak kızmıştım tabi hani ne bilim cok sinir oldum bu adama nefret ediyorum böyleleri den ya
(12,264 puan) tarafından
Bence pintiler evlenmesi n
En iyisi bu
tarafından
Aynen vala nasıl paraya kıyıpta evleniyorlar onada şaşırıyorum adam işçilerin üzerinde yattığı yatağı kızına getirmiş ya belliki alabilecek parası var ama beleşe getiriyor
0 oy
(90 puan) tarafından
Duzelmez cnm duzelır belkide zor yanı sennkınn blkı para olmadığından degıl değersiz grdugun den keske 2. Cocugu dusunmesydın olmus artik bsey denmez olan sana olucak zor gunler gecrcksın bir donem 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Ya kızacaklar yine ama bu adamlara niye çocuk yapıyorsunuz canım yazık çocuklara
tarafından
Eee doğru diyorsun canım niye kızsınlar
0 oy
(392 puan) tarafından
Cnm baban gil kabul ederse git baban gile bu ne bee

İlgili sorular

+1 oy
34 cevap 1,666 göst.
0 oy
14 cevap 452 göst.
4 Haziran 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,963 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 667 göst.
+1 oy
11 cevap 256 göst.

380,141 soru

11,379,920 cevap

34,869 kullanıcı

...