0 oy
914 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

Dün misafirim vardı . Eski üst komşum da gelmişti . Gözü çıksın onun . Ne zaman onu görsem kocamla birbirimize giriyoruz. Onun kızı mutlu değil diye imrenerek bakıyor bı maşallahı yok . 

Neyse kızlar . Kocamla normalde anlaşıriz . Sever beni iyi geciniriz huzurumuz yerinde çok şükür . Tek sorunu bana vakit ayirmaz benim tek başıma bı iş yapmama müsade etmez . Sürekli evdeyim . Ya anneme ya da kayınvalideme giderim onda da birileri beni götürecek şartıyla tek olmaz . Markete bile inemiyorum ya :'( . Ya 3-4 evli lise arkadaşım buluşacaklar beni de yemeğe davet ettiler gidiyim mi dedim hayır diyor . Annem köye gidecek akşam gelecek ben de gidiyim mi hayır . Ne desem izin vermez . Bir gün tek ondan gizli anneme tek gittim onda da ağzıma sıçtı. Hamileydim çok korkuttu beni . Elim ayağım titriyordu . Allah'ın belası. Her akşam arkadaşlarıyla oturur kafede akşam 10 da gelir ilgi bekler . Ben evde bebekle kafayı yiyorum bir gün olsun seni dışarı çıkarıyim demez . Bir kaç kere dışında 1.5 yıldır hiç çıkarmadı . Hep arkadaşlarınla yemeğe çıkıyorsun beni de çıkar diyorum . Çok istiyorsan eve iste diyor . Yani ben de insanım . Artık yeter değil mi :'( mesaj attım pazara git diye izin vermiyor benim gitmeme. Canm istemiyor dedi.  Ben de madem istemiyor izin ver ben gideyim dedim . 

Aradı . Arkadaşımla konuşuyordum bağırdı çağırdı 2 dk sonra geri dönüş yaptım diye . Ben de patladım . Yeter bı yere çıkmıyorum telefonla konuşmama mani olma bari yeter . Başladım saymaya böyle şöyle yapiyosun diye . O da ben sana değer veriyorum hak etmiyorsun artık köpeğe verdiğim değeri vermem dedi . Ben de eve gelip gülüp öpüp sariliyorsun diye mutlu ettiğini sanma herşey öpmek sarılmak değil . Benim insan gibi yaşamama müsade etme köle gibi yaşayayım mutlu mu olayım. Bana çok değer verseydin ailen her kalbimi kırdığında her laf söylediğinde arkamda durup savunurdun dedim . Halla halla sonradan gelen bı kız için annemi satamam dedi. Hiç bişey demiyorum ben bu adama .  Beğenmiyorsan da defol git babanın evine . Babanın evine gidersen de sana boşanma davası açmayani sen görürsün dedi . 

****** şimdi de hicbisey olmamış gibi pazardan ne alaym diye yazmış 3 kere aramış acmayinca korktu herhalde anneme gittim diye  

☹️.              (╥﹏╥)

45 Cevaplar

0 oy
(1,233 puan) tarafından
Aynı beni anlatmışsın canm bugun bende cok ağladım umurlarında değiliz ama onlar istediği gibi yaşarlar 7 yıldır böyle 
tarafından
Oha ya. Sen de Diyarbakırlydin dimi
(1,233 puan) tarafından
Evt canm
-Reklam-
0 oy
(5,769 puan) tarafından
Dolduruş veya fesatlık gibi olmasın ama 

Oluyorsa da olsun yada ben olsam o sonradan gelen bir kız için ailemi mi satayım ve babanın evine git lafından sonra Bi dk durmam giderim görsün bakalım dünya kaç bucak hayırdır ya nasıl bir zihniyet bu sana olan saygını yitirmiş adam sana özel bir hayatın yok kendine olan saygını yitirme değil kocan gözünün nuru bile olsa kimsenin seni ezmesine üzmesine izin verme 
0 oy
tarafından
Yazdıklarıni okuyunca başta bahsettigin huzur nerde onu anlayamadm. Allah yardımcın olsun
0 oy
(7,212 puan) tarafından
Sever beni iyi geciniriz yazmışsın ama ben bunun sevgi olduğuna inanmıyorum bir boynuna zincir vurmadıgi kalmış bu mu geçinmek ? 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 795 göst.
25 Ağustos 2023 Aile kategorisinde orbanesara (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 540 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 717 göst.
12 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Elifzi. (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 372 göst.