0 oy
199 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar oğlum ishal kusuyo ateşi 37.5 hiçbirley yemiyo sütten başka 1 yaşında evde neyapabilirim eşim yok hastane çok uzak uarına kadar evde yapabileceğim birşey varmı

6 Cevaplar

+1 oy
(629 puan) tarafından
Canim esin geline mutlaka gotur gunes cikinca guzel bir banyo yaptir rahatlar burnunu ac serum yada aspiratorle  o daha kusar balgam atiyordur birde iyi olur kusmasi bol bol emzir benim oglumda birsey yemzdi 1 hafta once sadece emerdi onjda kusardi hemen salgin var cnm korkma rabbim sifa versin birde agri kesici ver hiriltisi lksurugu varsa buharda ver benim oglum 1 ay oldu toparlanamadi iyilesiyor birdaha oluyor hasta salgin var 
tarafından
Yaaa tamam canım çok sağol
(629 puan) tarafından
Sende sagol cnm
(629 puan) tarafından
Canim eczaneye gidersen sari kantoron yagi var onu al gece yatmadan  az ama cok degil sur gohsune ve sirtina agiz mendilleri varya bebeklerin onlari koy hem sirtina hem gohsune surduktn sonra bezi koy birseyi kalmaz birkc gune oksurugu hiriltiyi aliyor
tarafından
Tamam canım onuda aliyim çok teşekür ederim
-Reklam-
0 oy
(305 puan) tarafından
Evet canim salgin var ishalini durdurmaya calsma az tuz az seker at kaynamis sogumus suya onu icirmeye calis doktor anlatti tv de ishal ile mikrop atiyomus eger durdurursak kana geçermiş tuzlu kraker verebilirsin eline yerse atesi icin calpol verebilirsin
tarafından
Peki çok teşekür ederim öyle yapiyim
0 oy
(1,161 puan) tarafından
 ay evet  ya  salqin var  benimde  kizim oyle  olmusdu

doktora  gotur  bence. canim
tarafından
Yarın götürücez bu gün ne yapabilirim diye sorayım dedim durmuyo bide
(1,161 puan) tarafından
kusmasi varsa  durmaz.  canim. benim kizimda  kusuyordur. hemen doktora  goturdum.    mecbur neden bu gun gidemiyorsunki
tarafından
Eşim evde yok canım hastane çok uzak
(1,161 puan) tarafından
canim. ya  bir  tania  falan  bulub gitsen  olmazmi akraba falanla.   ben  mecbur gitdim atesi dusup cikiyordu.  ishali kusmasi hic durmadi cok kotuydu kizin.
tarafından
Gurbetteyiz canım akraba aile kimse yok tanıdıkta yok
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Hem ishal hem kusmasi  var çok devam ederse bir sekil de gitmelisin doktora  cok sıvı kaybeder 

Geçmiş olsun 
tarafından
Yarın götürücez canım
(13,036 puan) tarafından
Esin gelemiyor mu
Sıvı icirmeye bak zorla da olsa direncsiz kalır vücudu
tarafından
Eşim çalışıyor canım
(13,036 puan) tarafından
Cok artarsa bir şekilde gelsin veya gidin
Biz 1 gün ishal oldu kızım kusma yoktu gitmedik aşırı derece de sıvı kaybı yaşamışız 2 serum takıldı
tarafından
Tamam canım sağol
0 oy
(637 puan) tarafından
Normal süt içiyorsa sütü kesmelisin süt isalı daha çok arttırır.
tarafından
Yok canım anne sütü içiyo
0 oy
tarafından
Ateşi çıkarsa ılık duş aldr , koltuk altlarına kafasına soğuk kompleks uygula , dolven veya calpol ver 
tarafından
Yapıyorum bunları canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 145 göst.
16 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozlemyc (395 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 153 göst.
12 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gokce123 (645 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 165 göst.
22 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 302 göst.
4 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneeecilik (280 puan) tarafından soruldu

380,241 soru

11,384,227 cevap

34,884 kullanıcı

...