0 oy
241 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bebeğim 11 aylık kaynanamlar surekli ikinci cocuk getir diyorlar ama demelerindem çok rahatsiz oluyorum .beraber buyürler falan filan.  Benim çocugum daha kuçücük  . 

11 Cevaplar

0 oy
(4,389 puan) tarafından
Kaynana soyle kendi yapsın bir zahmet yakında gelip yatağınızın orta yerinede girerler heralde sen bakma onlara sağır ol resmen bebegini büyüt
tarafından
Ben de istemiyorum gittim spral aldim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Daha kücük yaa boşver yipranan sen olacaksın onlar degil enaz 2 yada 2 buçuk olsun kuzum
tarafından
Aynen bebegim çok çektirdi gazı falan vardı gözüm korkmuş
0 oy
(48,833 puan) tarafından
kayinvalidem soyleyip duruyodu soyleyenler kendilerini yapsinlar dedim. bir süre sustu gdne basladim getirirsem.seviyosunuz annemlere goturursem seviyorlar ben tek bakiyorum dedim simdi yine sustu
tarafından
Yok öyle dememde ama çocuğum küçücük 4 yas olsun sonra . yoksa her iki tarafta dseviyor allah var
(48,833 puan) tarafından
bizimde seviyorlar sadece seviyorlar evine geleyim bakayim is yap diyen yok
tarafından
Aynen . Hakımizda hayirlisi
0 oy
tarafından
11 aylıktı oğlum hamile oldupumu öğrendiğim zaman 19 ay var aralarında canım çıkıyor bildiğiniz psikolojik olarak bitirdiler beni 
tarafından
Evet zor oluyor   ondan istemiyirum
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Oldu baska emri var mi
tarafından
Çok guldüm kiz
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Kaynanan haklı karar senin 
tarafından
Evet. Ama şuan istemiyirum
(1,862 puan) tarafından
Evet ama iki sene sonra keşke o an yapsaydım diyeceksin o gün gel beni bul
tarafından
Seni nerden bulcam kiz :) hakımızda hayirlsi. Bende kist var rahatsizim benim cocugum  gazı coktu gecem gundüzüm belli degildi esim calisiyordu. Kimse yanımda yok bütün ailem baska şehirdelr . Tek başimayim en azindan bu biraz buyusün . Sonra düşunebilirim
(1,862 puan) tarafından
Tamam canım zaten sorunlar varsa kendini hazır hissetmiyorsan yapma bebegim
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Söylesinler eskiler hep öyle ama daha çok erken en önemlisi gece kalmaları ve bezden kesilmesi lazım benim fikrimce yoksa çok yipranirsin
tarafından
Ben tek basinayim onlar baska sehirde
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Kaynana sole bu çocuk iki yasına gelene kadar süt alacak diye. Kolay mı bakmak hasta olduğunda atağında kendimi bakıyor töbeee. Allahım verirse başımın gözümün üstünde yeri var ama ilk bebeğime doymada şkinci bebeğede büyüsün gözü ile bakacam nasıl dayanabilirim ilk çocugu resmen yan karakter vermiş olcam. İlk baş karakterden alıp. İster istemez olcak. Kardeşinin bezini getir. Kardeşinin yanında dur. Öyle böyle. Kendi kendimeyken herseyi yapıyorum kardesim görümcem olsun isteyebiliyorum. Baş karekter bir yeriştirmek istiyorum. Birine bakarken gözlerim çıkıyor ikisiine bakarken bende yıpranırım. Allahım hayırlı ise kendi istediğimi hayırlı eylesiinnn. Büyğk konusmak istemiyorum o yüzden. Kimsenin lafına bakma canım.
tarafından
Cok haklisiniz. Bide ben tek basımayim kimse yok . Onlar baska sehirde ben baska şehirdeyim
0 oy
(603 puan) tarafından
Canım annemde kayınvalidem de ikisi beraber büyür diye söylenitlerken. Ne zaman yapacağımıza siz karar verecek değilsiniz herhalde dedim sustular. 8 sene sonra yaptım :)
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Hayırlısı de geç canım. 
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Sen bakacaksan olur de millet alismis tarlaya bağıra salıp çocuk büyütmeye simdikilerimde öyle saniyo önceden hepsi bir buyuyomus ama bütün gün çamur cepel tarla bayır akşam dokuzda yatak hepsi kendi kendine buyuyomus çocuklar şimdi öylemi binalarin içinde bütün gün tek başına anne dışında kimse yok oyun ister yemek ister ilgi ister gece uyumaz gündüz uyumaz

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 194 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 382 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ocakk (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 213 göst.
18 Haziran 2023 Aile kategorisinde ygmur21 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.