0 oy
738 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Su programı kullanmaya basladigim gunden beri tek bir insana kırıcı konusmadim onaylamasam bile guzel bi dille yorumu yapıp bıraktım tartismaya asla girmedim cogu insan hamile cogu insan lohusa döneminde ve duygusal gerekde duymadim tersleyen oldu tamam diyip kapattım ama gercekten su son paylasımımda kaynanamın geldigini ve tek bisey bile getirmedigini söyledim kotu amacla degil ilk babanne sonucta hevesleri yokmu acaba diye yazdım o kadar kırıcı seyler yazmıssınız ki inanamadm bu tepki neden yani artık paylasım yapmaya biseyler sormaya danısmaya korkar oldum sırf insanlar kıracak diye hic tanımadıgınız insan sonucta yazdigi kadarini biliyosunuz o kadarina yorum yapsaniz keske artık söyleyecek söz bulamıyorum 

12 Cevaplar

+4 oy
(107 puan) tarafından

Aman takma kuzum ya. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil .  Senin yaşadığını bir allah bir sen bilirsin .  Şahsen kendi adıma konuşayım. Zerre sevmiyorum kaynanamı.  Eşimde hak veriyor. Insan gibi yorum yazana cevap ver. Kendini bilmeyene cevap yazmaya tenezzül etme kendi acizliği kuzum. Takma bile :)))

tarafından
Hepimiz insanız ya ne kadar takmak istemesemde insan tanımadıgı biri olsa bile kırılıyo özellikle hamilelik dönemlerinde zaten bu son paylasımımdı bu programda herkes vicdan sahibi degilmis bunu anladım canım dahada paylasım yapmayı dusunmuyorum
(107 puan) tarafından
Valla bende 1 aydır filan kullanıyorum bu programı hiç dikkatimi çeken bir olay olmadi. Daha yeni yeni yazmaya basladim bende. Sen bu kadar takılma canına yazık .  Ağzı olan daha doğrusu 2 parmağı olan yazıyor artık . Sinirlendiğine inan değmez .  . . Harfleri birleştirip cümle çıkıyor ortaya sende buna sinirleniyorsun . Canım karşında olsalar yada arkadaş olsalar zaten böylesine üzmezler seni :))))
-Reklam-
+1 oy
(2,849 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Bence de çok takma kafana aģzı olan konuşuyor 

tarafından
Aynen öyle konusuyolar dolu mu bosmu bakmadan
+1 oy
(1,350 puan) tarafından

Ah be canim burda o kadar cok bilmis o kadar cok akil vericiler var ki hemeb saldiriya gecmye meyilliler agizlari bozuk insanlar sabri tasiranlar . Bosverrr burdakileri takarsan hasta olursun hic tanimiyodun belki hayatinda hic goremeyecegin sahsiyetler o yuzden sinir yapma bende gecen biriyle mahkemelik olma derecesine geldim. Karakteri bozuk cok bosverrrr :))

tarafından
Bende bunu anlamıyorum ya insan yuzunu bile gormedigi biriyle nasil tartismaya girer nasıl bi kafadır yasadıgı hemen terslemeye falan kalkıyolar :)
(1,350 puan) tarafından
Yani burda kimse birbirinden ustun degil ama herkes bi buyukluk pesinde :)))
0 oy
tarafından

Aynen katılıyorum sana. Empati kurulması lazm sadece soruna karşı değil. İnsanlar birbirlerini anlamakta zorluk çekiyor napcksn 

tarafından
Aynen öyle özellikle bu medyada insanlar birbirini kırmaya terslemeye o kadar cok alısmıs ki normal biseyi bile farklı yerlere cekip kötü yorumluyolar
tarafından
Fazla takılma derim
0 oy
(3,798 puan) tarafından

Keske canm ama malesef herkes duyarlı olamıyo kimse kimsenin içini bilmez konusur sadece. benm kaynanamda mesela gecen gittik gösteriyo iki tane hazır yelek almiş ellerim ağriyo yaoamiyorum ben hazır aldım dedi sonra salona geçtik bi baktım el işi aldı eline havlu kenari yapiyo bi tanidiga ceyizi icin :)) ölür müsün öldür müsün :)insanin siniri ister istemez bozuluyo ama  takmamaya calisiyorum benim annemde kendini parcaliyo hirka öriyim yelek öriym şapka öriyim diye gercekten ufak gibi gözüküyo ama bence ciddi problem bunlar 

tarafından
Aslında isin maddi tarafından yada cocukları onlara guvenerek yaptigimiz icin degil bi hevesle cocugun icin yapilan veya alinan bisey hosuna gidiyo ama insanlar o yöne cekmis beni söyleyecek söz yok :)
(3,798 puan) tarafından
Kesinlikle öyle bisey degil iste kimseye güvenip cocuk yapmiyoruz tabikide dedigin gibi heveslenip biseylr yapılması insanın hosuna gidiyo bekliyoda insan ama olmuyosa olmuyodur işte napalım:)bosver kim ne derse desin
(661 puan) tarafından
Kiz deseydn anne dantel yaparken agrmiyomu kollarin diye:))
(3,798 puan) tarafından
Melegimm Valla diyesim geldide tuttum kendimi :)) Allah var kaynanamdan bi kötü laf duymadim bu zamana kadar o yuzden bisey demedim
0 oy
(774 puan) tarafından

Çok haklısın canım.. çok bilmişler dolu burda..kemdi hayatlarına bakmazlar senin sıkıntına bin bir laf ederler destek olmak yerine. Psikolojilerinin yerinde olmadıgını, henüz kimliklerini ve kişiliklerini kazanmadıklarını düşünüyorum. Takma kafana. 

0 oy
(393 puan) tarafından

Gerçekten bende bişey yazmaya korkuyorum kırıcı olabiliyolar bazen ama amaç burda yardım etmek sonuçta azar işitmek için değil yardım öneri vs. Almak için post açıyoruz yada yorum yapıyoruz bazı insanlarda yargılamak için ellerinden geleni yapıyolar yardımcı olmiycaksan ne diye yorum yaparsın 

Ayrıca şunuda diyim torunu için çabalayan kaynana varsa ellerinden öpmek isterim :)

tarafından
Bazı insanlar cok bilmis kendini bi üstün görüyo belliki kendinde tersleme azarlama hakkını görebiliyomus ben ah almaktan korkarım valla hic tanımadigım birinin ne ahını almak isterim ne kırmak isterim öyle insanlarına allah görüyo ne diyelim :)
(393 puan) tarafından
Gerçekten öyle ya ah almaktan bende korkarım birine kırıcı davransam gönlünü almaya çalışırım hemen dayanamam çok iyi niyetliyiz galiba :)
tarafından
O zaman allah bizi bizim gibilerle karsılastırsın diyelim :)
(393 puan) tarafından
Amin amin :)
0 oy
(3,151 puan) tarafından

Hic düşünme bsnce bazıları gercekten cogu postta agresif seyler söylüyor bennde denk geliyorum ara ara ama üzülme bosver. Kaynananda getirmesin nolcak benim kizimda ilk torundu ve kizi yok 4 oglu var kiza deli oluuolardi beni evde birakirdi yemek temizlik vs yaptirirdi kendi carsiya gezmeye giderdi begendigini kizima alip getirirdi ve kendi zevkine gore giydirirdi eltimin kizi oldu 2.5 ay once bana aldigi herseyi geri istedi corabina kadar hatta bizim aldiklarimizi nile istedi bebek arabasi vs. Sirf ona masraf etmemek icin bende 2. Cocuguma saklamak istiyodum dogal olarak sadece onun aldigi kiyafetleri yolladim Simdi 2.olcak haber verdik sevinmedi bile kadin aksine hesap sordu elestirdi niye olmus diye masraf cikmasindan korkuyor ama corap bile alsa kabul etmem artik sende kendi cocuguna kendin al daha iyi birak almasinlar yarin bigun yüzüne vuramazlar en azindan yada yüzsüz gibi isteyemezler

tarafından
Alıpda geri istemesi daha kötüymüs oyle biseyle karsılasmak yerine bencede almasınlar ya esimin ailesi boyle cok mutlu cok istiyolar gibi davranıyolar almadıklarinı gorünce sadece sasırdım yoksa herseyini biz aldık eksigi yok allaha sükür :)
(3,151 puan) tarafından
Benim esimin aileside ilk torun diye hevesliydiler hatta evlendigimiz gunden israr ettiler yapin diye yapmadik 1 sene bekledik ama 1 sene boyunca kafamizi yediler torun diye olunca da sevdiler ama son ana kadar hicbi sey almadilar cocuk erken dogdu esyasiz kaldi apar topar aldik bu sefer beni evde birakip kendi gidip begenip aliyodu eltiminki olunca istemesine sinir oldum eltimde 5 kiz kardesin en ufagi ablalarinin kizlari var zaten onlar bi ton esya vermisti genede kaynanam isteyonce deli oldum bunda bir igne bile aldirmiycam cok cimriler. Seninkide sevinmistir ama muhtemelen cimrilikten almiyodur :)
tarafından
24 ocakta evleneli tam 1 sene olcak ve baska sehirde yasıyoruz kaynanamla toplasak 1 ay falan yasadık huylarını bilmiyorum henüz belkide dedigin gibi cimrilik olabilir :)
(3,151 puan) tarafından
Olabilir aman alipta geri isticegine almasin bosver kendin alirsin hediye gelir olur zaten :)
0 oy
(905 puan) tarafından

Acimazszlar tamam fikrini soyke ama kirmadan de zaten sen onlari paylaşırken  uzgunsun kirginsin ya akil almak isterkenndaha cok seni kiryrkar 

H ladi ben.onuda gectim  sanki insan her gunu  bir  ornek  birsey yzyrsn  seni eski paylasimlarinla vururlar  iki uc gun once kadinin biri birsey  yazms   hemen eee sen gecen bununyazmstin diyo bi kac kadin ;))( allhim dedim ne hafiza var milette

0 oy
(207 puan) tarafından

Baskalarinin laflarını bu kadar onemseyip kendini uzdugune degmez.. bebegine yazik bacim Allah askina agzi olan konusur milleti bu kadar kaale alirsan hayat boyu cok üzülürsün. bir post actigin zaman turlu turlu yorum gelir bunlara hazirlikli olman lazim. İcinden gelerek yapmadiktan sonra kimse bisi yapmasın bosver sifira cek beklentini uzulmezsin. 

0 oy
(446 puan) tarafından

Herkesi memnun edemezsin canım .bosver bence. Herşeyi kafaya takarak hayatini devam ettiremezsin.

0 oy
(661 puan) tarafından

Bosverrrr agzi olan konussun dursun braz dusunseler ne dmek istdgni anlicaklar aslnda

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 479 göst.
12 Ocak 2022 Aile kategorisinde Elifcik010101 (407 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 636 göst.
0 oy
3 cevap 212 göst.
17 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 128 göst.
21 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ruhugencanne.. (602 puan) tarafından soruldu

374,718 soru

11,208,562 cevap

34,515 kullanıcı

...