0 oy
655 göst.
Aile kategorisinde (329 puan) tarafından
Eşim bna baglı olsun ne istersem yapsın diye çoğu kadın böyle düşünür peki bnun için ne yapmalıyız tecrübeli hanımlar lütfen cevap bekliyorum 

18 Cevaplar

+1 oy
(9,961 puan) tarafından
O adamın içinde olacak. Yoksa kadın ne yapsa boş
(329 puan) tarafından
Adamın içinde var ama dısarı vuramıyor dısarı vurmamız için napmam lzm acb
-Reklam-
+1 oy
(188 puan) tarafından
Kadın vurdum duymaz olacak oyle en ufak şeye kirilmicak   en ufak şeyi takıntı haline getirm8cekm  az beklenti cok huzur
(329 puan) tarafından
Dgrudur
0 oy
(384 puan) tarafından
Seni seven sever ztn bağlamayla büyüyle o evlilik ilerlemez 
(329 puan) tarafından
Büyü degil ya Allah korusun öyle sey aklımdan bile gecemiz Allahın izniyle hani erkegin san bglı olması istedigin yaptırman filan işte bnun için örnek veriyorum yemek mi cinsellik mi ailesiyle iyi olursan oda sana iyimi olur yoksa pohpohlamakmı onu sürekli biyerde övmekmi yada işte gözlerin güze. Kasın güzel sen syle iyisin filan bunlardan bahsediyorum
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Sevgi saygı sadakat 
(329 puan) tarafından
Malesef işte en önemli olan pek yok
(5,220 puan) tarafından
Sevgi saygı sakatat diye okumam :D
(7,654 puan) tarafından
Sakatat da önemli
(329 puan) tarafından
Üçüde bir bütün aslında
(7,654 puan) tarafından
Olmazsa olmaz evlilikte muhabbette önemli bunlar olmazsa olmaz bunlar olacak ki bağlılık olsun
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Böyle birşey yok canım nasıl başlıyorsa öyle gidiyor sonradan bağlanma diye birşey yok 
(329 puan) tarafından
İllaki olur dye düşünüyorum
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Kekin ilacı olsa başına sürer cnm.malesef her erkeğin huyu bir değil birinde işine yarayan bizde yaramayabilir onun kişiliğiyle alakali
(329 puan) tarafından
Dgru söylüyorsun cnm
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Kaynanam idraririni icirirdi onun gibimi. D
(1,862 puan) tarafından
Ayy çişten iyidir :)
tarafından
Kızlar adet kanı idrar tükürük veya tırnak yedirmeleerinin mantığı kendi genlerini taşıyan şeyi karşı tarafa yedirip o şekilde kendine bağlamak ise yariyo mu bilmem Allah o çaresizliğe düşürmesin hiçbir kadını
(4,698 puan) tarafından
Yaramıyor canım yarasaydı annem babamı mum ederdi bir arkadaşım vardı kocasına dışkısında yemek yapıp veriyordu adam yine aldatıyordu
(4,583 puan) tarafından
Hayretle okudum gece gece...
tarafından
AAyy tabi yaramaz ya olur mu öyle şey içinde olmayan adaama zift icirsen yine boş
0 oy
(603 puan) tarafından
Her şeyi olmak. Arkadaşı da sen ol annesi de karısı da :) mesela senle dışarı çıkmaktan zevk alsın. Derdi olunca paylaşabilsin. On değerli olduğunu hissettir. Hep dinle, fikirlerine saygı duy, ondan öğren. Bildiğin bir şeyde olsa öğren;) tabi bunları yaparken sen de zevk al zoraki yapma. 
(4,113 puan) tarafından
İşte bızde bu yorumdakı gibiyiz esımle hem arkadas hem es hem anne hem babayız birbirimıze. Ne kadar cok esınle berabersen o kadar yakınlık oluyor. Ama uzak durunca dahada sogukluk giriyor. Sagolsun esım benı sayar sever deger verir herseyde yardımcıdır. Ben de aynı sekilde ona cocugum gıbı ilgimi sevgimi gosterırım. Sevgi emek ister cnm. Bak gecenin bu saati saat 2 ye geliyor onun ıcın börek yaptım sabah ise gotursun diye. Esımde ise gitmeden b. Makıneyı bosaltıyor cok erken gidiyor oysaki birbirimizi hep dusunuruz, masallah dıyeyım:) kaynanamla oturuyorum üstelik eşimle yalnız kalamıyoruz gün boyu:)))
(603 puan) tarafından
Maşallah size de ben de kayınvalidemlerle altlı üstlüyüz . Katılıyorum ne kadar yakın o kadar iyi oluyor eşle. Mesela asla bir kere bile olsa salonda yatmasına izin vermeyeceksin yoksa devamı geliyor uzaklık oluyor en basiti :) Allah muhabbetinizi arttırsın inşallah. Kocaman maşallah.
(4,113 puan) tarafından
Aynen cnm ben asla izin vermem basından ayrılmam odaya goturene kadar bazen oturma odasında uyuya kalıyor. Dogumdan sonra bile yanımda uyudu. Rabbım eslere  huzur, muhabbet versin ınsaallah. Aminn. Allah razı olsun canım ❤️
(603 puan) tarafından
Amin inşallah. Burda çok eş şikayeti duyuyoruz üzülüyorum Allah herkese mutlu huzurlu bir evlilik nasip etsin inşallah
(329 puan) tarafından
Valla bravo yani Allah esirgesin umarm bir gün bizde öyle olur :)
0 oy
(20 puan) tarafından
Eğer eşin seni sever ve sayarsa zaten o dediklerini yapar canım ama sevipte öyle davranmıyor dersen zorlama karakter meselesi sonra terse alabilir 
(329 puan) tarafından
Aynen seviyor ama öyle davranmıyor sanırım birazda bnde bitiyor bnmde duvarların var ona karsı onu yıkmam lazm
(20 puan) tarafından
Beklediğin ilgiyi sende ona göstermek zorundasin canım yavaş yavaş o duvarları yıkarsın yıkmak zorundasin çünkü nasıl bir yaşam tarzınız var bilmiyorum ama yapabileceğine eminim; )
(329 puan) tarafından
Ay inşallah cnm evet benmde duvarların var cok sinirleniyorum
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Ya bi kere en baştan sende olecak ipler gereken yerde dişini gösterip aslan olacaksın gereken yerde kedi gibi ama aralara mart kedisini de sıkıştıracaksın :) 

Kız anlatmayla olmaz ki bu anın tadını çıkarıp o andan faydalan işte :)   bakıyosun ipler gevşiyo mu hemen bi yolunu bulup sıkacaksın ipleri :)  bi de erkeğin doyurunsan sana kul köle olur geneli böyledir hem cinsel hem midesini doyurmaktan bahsediyorum..

Örneğin yemek hazırladın lezzeti var ama sunumu yok.?  Nereye kadar götürür bu seni.?

Veya sunum güzel lezzet sıfır.?

Veya ne sunum güzel ne de lezzeti güzel.?( işte o zmn yandın)

Ama hem sunum hem lezzet güzel olursa işte o adam gözünün içine bakar mutlu olur mutlu olan adam seni de mutlu eder evinde çocuklarında mutlu olur..

Yemek üzerinden örnek verdim ama burdaki sunum ve lezzet güzelliğini sadece yemek olarak algılama adama ilgin sevgin cinsel hayatın aynı o sofra gibi sunumu da lezzeti de güzel olsun..

Diyeceklerim bu kadar ben yatmaya gidiyom herif beni bekler :)))
(603 puan) tarafından
Katılıyorum :)
0 oy
tarafından
Erkekler takdir edilmekten hoslaniyo 
(329 puan) tarafından
Evet pohpohlanmaktan yani :)
0 oy
(774 puan) tarafından
Anlayış hoşgörü saygı diksiyon 
(329 puan) tarafından
Diksiyonu. Asırı rolu var bence
(774 puan) tarafından
Bencede canım kesinlikle nasıl ve ne tarz konuştuğun çok önemli
(329 puan) tarafından
Ben sürekli her an tartosacak gbi konusmuyorum bnu asamıyorum
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Saygı,sevgi,karşılık yapılan fedakarliklar bunlar sayesinde eşim benim ağzımın içine bakar resmen 
(329 puan) tarafından
Ay herkes böyle diyo kesinlikle bnde yapcm
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Zaman... Mesela benim esimin bana hatalari oldu oyle ki en son yeter dedim bitti. O an söz verdi, agladi evet simdiye kadar cok dedim ama bu sefer söz asla uzmicem seni diye. Ve oyle de oldu. Ama kirildim, uzuldum,agladim.2 senelik evliyim cok yiprandim kendimce (aldatma vs yok tabiki baska konular oldu) yalan vs oldu mesela. Simdi melek gibi bana ne desem olur zamsnla duzeldi iste bide bazi hatalar oluyi kaybetme korkusunu tetikliyor vs..
(329 puan) tarafından
Bnde aynısını c ol yasadm
(7,791 puan) tarafından
Cok yasamadim ben 2 kere oldu 2. De gidecektim zor tuttu bidaha olursa bosarim biliyor. Simdi bana bağlıdır masallah lafimi ikiletmez iltifat eder hitabi guzeldir vs vs..
(329 puan) tarafından
Allah basınızı bozmasın inş hep öyle olur
0 oy
tarafından
Biri size bağlanmak istemese siz başınızda bile taşısanızda  bağlanmaz en iyisi herşeyi zamana bırakın
(329 puan) tarafından
Hmm tesekkürler
0 oy
tarafından
Saygı, sevgi bunlar yeterli 
(329 puan) tarafından
Biri eksik olunca olmuto
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Ben o ne isterse yapıyorum ona kendini özel hissediyorum ilgileniyorum. Bu kez ben bisey isteyince geri ceviremiyor  veya üzgün mutsuzsam  aynı ilgiyi vermiyorsam eşime o ilginin eksikliğini hissedip etrafında ddönüyor aynı ilgiyi  alabilmek için.mutlu olmak istiyorsam mutlu ediyorum yani. 
(329 puan) tarafından
Dgru cnm artık bnde tamamen öyle olcm

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 259 göst.
15 Şubat 2024 Aile kategorisinde hayallhanem (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 235 göst.
1 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Vidividi (1,535 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 284 göst.
16 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu