0 oy
217 göst.
Aile kategorisinde (846 puan) tarafından
29 Ekim'de doğum günü bir yıllık evliyiz geçen sene ilk kez kutladım kendim baş harfinden pasta yapmıştım cüzdan alivermistim. Bu sene nasıl biseyler yapsam fikir verir misiniz ve 5 aylık hamileyim oğlumuz olacak inşallah :)

11 Cevaplar

0 oy
(5,220 puan) tarafından
Eşimin doğum gününde 41 günlük bebeğimle memlekete gitmiştim :D
(846 puan) tarafından
O da güzelmiş :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizimde 29 ekimde evlilik yıldönümümüz  ☺

Pier cardin in cüzdan kemer takımı var cicek sepetinde yarın onun siparisini vercem cnm
tarafından
İlk siparişinse kod kısmına VARVAR20 yaz indirim oluyor
0 oy
tarafından
Eşimin doğumun gununden birgün önce bebeğim doğdu :) oyuzden birşey yapamadım en güzel hediye kızımız oldu :) 
0 oy
(4,089 puan) tarafından

:Dİki yıldır evliyiz böyle günlerde hediye almayız çünkü onun bişeye ihtiyacı olduğunda normal zamanda alırım benim bişeye ihtiyacım olduğunda gider alırız ya da bişey hoşuma gitmişse bakarım alıp getirmiş o yüzden sadece pasta aldım o da aynı şekilde güzel bi pasta yaptırıp getirir diğer özel günlerde de yemeğe çıkarız burda görünce bende sıkıntı mı var diye düşünüyorum çünkü şimdiye kadar ne özel masa hazırladım ne özel günler için hediye aldım 

(846 puan) tarafından
Yok yaa bende öyle masa falan hazırlamam zaten sadece bı pasta bide küçük bı hediye. Fazlasına gerek yok abartı sevmem bende :)
0 oy
(135 puan) tarafından
Aynı dert bendede 28 ekım ne bu akrep erkeğinden cektıgım sımdıden başladı kutlama kavga cıkarırım demeye hiç sevmıyor ama cüzdan mantıklıymış geçen sene parfüm almıştım 
(846 puan) tarafından
Benimkide ben ailemin esiminkini kutlamayı severim benimkini kutlamasinlar diyor :D şimdi saat düşündüm ama bilemiyorum valla
(135 puan) tarafından
Aynı cümleyi oda dıyor sonra gelip ne zaman bıter bu doğum günü kutlamaları kaç senemı alıcak dıyor benım koca tam bır emeklı
0 oy
tarafından
resimli pasta yaptırdım evde bişeyler yaptim tatli tuzlu kurabiye poğaça vs çerez aldım  dogum günü süsleri  alıp masa süsledim. balon mum gül fln işte baci hediye de pantolon aldım bide saat
0 oy
tarafından
Columbia dan tşort  ve pasta almıştm 
0 oy
(348 puan) tarafından
2 gün sonra doğum günü. Mevsimlik mont ihtiyacı vardı mont aldım haberi yok daha :) yaş pasta yiyemiyor baklava ya da şöbiyet çok sever hangisini bulabilirsem ona mum dikicez artık :D Çok iyi anlaştığımız komşularımız var onlarla kutlama yapmayı düşünüyorum
0 oy
(106 puan) tarafından
Benimde eşimin aynı bikac gün sonra. Kapüşonlu Sweatshirt aldım bende belki olmaz değişir diye erken verdim hediyesini pek beğendi :)
0 oy
tarafından
Benimde eşimin doğum günü. Niveanin tıraş losyonu, köpüğü, kremi vb.ürünler baya var onu alaçam 2 tane sweatthirt alacm hem ihtiyacı da var.küçük bir pasta alıp kutlarim 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Kasım 5 te doğum günü ve benim 40 ım çıkıyor 10 güne.. Yani hediye alacak param yok şuan boş masraf olur da Baska türlü planlarım var.. Aramızda kalsın :D
(846 puan) tarafından
Keşke bana diyeydin fikir olsaydı söylemem kimseye :D

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 151 göst.
0 oy
14 cevap 332 göst.
20 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sultantprk (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
5 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 824 göst.
25 Ekim 2022 Aile kategorisinde iyidiler1 (225 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...