0 oy
114 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Sizinkiler de terliyor ml ince bir pijama ustunede battaniye ortuyotum havada sıcak değil ama hep terliyor ustunu degisiyorum oglumun

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Kimse yok mu hu hu
-Reklam-
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Evet terliyor oğlum sıcaktan nefret ediyo, geniz etinden dolayı terliyo benimki 
tarafından
Benimki de neden acaba bilmiyorum ya bu konuda hiç doktora sormadım degissem uyanır diye sırtına bez sokuyorum sen değişiyor musun
(25,223 puan) tarafından
Yok ağız bezi koyuyorum gece terlerse, gündüz terlerse çok değişiyorum azsa bez koyuyorum. Bence doktora söyle geniz etine baksın bi.
tarafından
Tamama gottigimde bir sorum bakım canım sağolasın cevap verdiğin icin
(25,223 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
tarafından
Bronşit mi ???
tarafından
Yok öyle bişey cnm bu konuda  doktora goturmedim öksürük falan yok ama öyle mi olur bronşit peki
tarafından
Teri üstünde soğursa bronşit olur ve hep termeye meyilli olur kızım öyle yeni doğarken yaz bebeği idi O kadar sakindik bronşit oldu terlemeye meyilli pamuklu dışında hep terliyor soba açalım beşikte hemen terler ama çok dikkat ediyorum şükür 2.5 yaşında yeni doğarken oldu daha olmadı evlat ne güzel zor birşey
tarafından
Bizjmode çok terliyor şuan bile yerledinsirtina havlu soktum uyanır diye ya degissem mi ki acaba bilemedim
tarafından
Uyanınca çıkar cnm. Kaç aylık
0 oy
tarafından
Erkek çocukları sevmiyolar sıcağı canım benim oğlumda öyle ince giydiriyorum ondan terlemesin diye çoraplarını çıkartıyorum uyuyunca terlemiyo pek çok açıyo ama üstünü deli gibi yatıyo :))
tarafından
Oo hoşgeldin beybi O acıyı ben ortuyom artık alıştı eskisi kadar açmıyor da twrleyio hasta olacak diye korkuyom artık millet tulum giydiriyor ben goydirsem  bayılır çocuk terden Allah korusun;)
tarafından
:D bende hiç giydirmedim ya sıcak kanlı demekki bizim oğlanlar :D hoşbuldum canım görünce yazdım hemen :)) bizde öyleyiz sabaha kadar aç kapa aç kapa :)
tarafından
Ay inşallah hasta olmasınlar da gerisi sorun değil bebeğim ;)
tarafından
Çok haklısın kuzum :) uyu hadi daha cevap verme bana:))

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 72 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Defnedamla (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
26 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Semossss (180 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
16 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 97 göst.
8 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arzuylcn41 (73 puan) tarafından soruldu

384,618 soru

11,505,543 cevap

35,158 kullanıcı

...