0 oy
572 göst.
Aile kategorisinde (488 puan) tarafından
Esimle yatak odasi sorunumuz var kizlar cinsellik yani bunu nasil solesem cokta çekiniyorum ya msjlami solesem.nasil baslasam bilmiyorum artik bunaldim

18 Cevaplar

0 oy
(9,214 puan) tarafından
Nasl bi sorun yani soğukluk fln mı
(488 puan) tarafından
Esimle alakali ya.. 15 gun beraber olmasak yaklasmaz yanima3 senelik evliyim bu arada evliligmizn basindan beri bole
(9,214 puan) tarafından
Canm başından beri boyleyse başlarda konuşmayı hic denemedin mi peki. Demek ki libidosu duşuk. Erkeklerin bir kısmı az da olsa cinselliğe pek duşkun olmuyor malesef
(3,389 puan) tarafından
Bende tam tersiyim 3 yılı geçti hiç aramam hiç bazı insnlar düşkün değlmiş eşinde öle olabilir mi baştan beri öle diosn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne sorununuz var peki, ilgi mi duymuyorsun onun sana karşı yaklaşımımı kötü 
(488 puan) tarafından
Esimle ilgili canim ya cok uzak cinsellk konusuna
tarafından
Telefonda olmaz akşam gelsin yemegınızı yıyın  bır kahve yap hayatım benı üzen bırsey var senınle paylaşmak ıstedım de anlat ama böyle büyük bırseymıs gıbı degıl, büyütmeden ağlamadan sohbet eder gıbı
(488 puan) tarafından
Bolede olabilir
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Bizimde öyleydi canm ben artık laf soktum beni artık bacı olarak mı gorusuyossun asker arkadaşınla daha samimi sin dedi bide dikkatini çekecek şekilde dolaştım evde ona yüz vermeden sonra artık degsti 
(488 puan) tarafından
Surekli imalarda bulunuyorum zaten haklisin dio cekilio kenara ole bakimsizda deilim bide
(1,018 puan) tarafından
Ozman açıkça sorcaksin kuzu  derdi neymiş herşey çıkabilir altından
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Mesajla olmaz ya. Kendimi düşünüyoeşim bana böyle birseyi mesajla söylese  zoruma giderdi. Uyumadan önce eşine sana birşey söyleyeceğim de utanıyorsan arkanı dön ya da eşine söyle o arkasını dönsün öyle söyle 
(488 puan) tarafından
Denerim bide ole canim
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Ben esimle yatakta sohbet etmeyi cok severim soyleyecek biseyim olsa orda soylerdim:)) ama tabi senin esin yatar yatmaz uyur ise onu bilemiyorum bu ozel bi konu ama sonucta ikinizi de ilgilendiriyor cekinmeme gerek yok bence..
(488 puan) tarafından
Bebegim var ayni odadayiz sesi hemen yukselir esimin bide ondan yataj odasinda konusmak istemiyorm
(1,022 puan) tarafından
Anladm canm esini en iyi sen tanırsın evdeki mesafenizi bilemiyorum ama esine yaklaşıp söylemen daha iyi olur sanki bana öyle geliyor yani en azindan ben öyle yapardım ufak ufak konuyu acip dile getirebilirsin.
0 oy
(985 puan) tarafından
Mesaj at ve deki bende insanım benimde ihtiyacım var ve benim helalim sensin gözüm asla dışarı kaymaz lakin evliliğin tadı tuzu bundan geçiyor lütfen birazda beni düşün de . 
(488 puan) tarafından
Ah bunu yazicamm buldum saolasin canim ya Allah razi olsun bakiym ne dicek
(985 puan) tarafından
Sendende razı olsun Rabbım yuvaniza muhabbet versin
0 oy
(687 puan) tarafından

Ben çok utanmaz olduğum halde söyleyemedim ben söylemediysem kimse söyleyemez:D msj attım şok oldu adam yüz yüze şöyle dedi de çekinirim msj daha iyi diyip tüm sıkıntısıni beklentimi merak edip yapmak istediklerimi söyleyip interneti kapatıp gelene kadar açmadım :)))) sonuç tamam oldu unutunca tekrar hatırlatma yapıyordum sorun kalmadı artık eşime de senin de ilaki aklında olupta dile getirdiğin şeyler vardır şöyle demistim o da dökülmüştü cinsellik olarak bu şekilde tüm sıkıntılari hal ettik en doğrusu bu bence helalimiz aklımızda kalmasındansa söyleyip denemek daha iyi hem heyecan katıp sıkılmıyoruz

0 oy
(5,132 puan) tarafından
Canım eş dediğin her türlü herşey konuşabileceğin kişi demektir. Ona açık açık söyle

Sorun ne ise bulmaya çozmeye çalışın
0 oy
(930 puan) tarafından
Sen yaklaş o zaman da teperse konuş erkege söyleyince ters tepki yapıyor benim kinden biliyorum bana diyor sen söyleyince gıcık oluyorum akışına bırak diyordu bende öyle yapıyorum kendilerini bir şey sanmasınlar ama ipleride elinde tut başka şey girmesin araya
(488 puan) tarafından
Kiz kendi gelmiorkii hic hep ben giderim oda utana skila
(930 puan) tarafından
İlginç erkekler canım bende bu aralar aynı durumdayım ben uzaklaştım ondan cinsellik sık olmayınca insan zamanla istemiyor
0 oy
(119,309 puan) tarafından
mesajda degilde yuz yuze konus bence cekinme
0 oy
tarafından
Bence direk söyle canm yüz yüze iken
0 oy
tarafından
düzenlendi
Bizde 1 hafta falan birlikte olmamıştık normalde sürekli oluyoruz daha 1 yıl olmadı yeni olduğumuzdan dır belkide istekliyiz 1 hafta olmadı sordum bir sorun mu var 1 haftadır uzak duruyorsun birlikte de olmuyoruz bir sıkıntın falan varsa söyle canım dedim hani belki başka sıkıntısı varsa kafası takiliyorda uzak duruyorsa diye hayır canım bir sorun yok bu aralar fazla yoruluyorum dedi konuştuktan sonra tekrar eski halimize döndük bazen kafalarına birşey takılıyor veya söyleyemedikleri sıkıntıları oluyor o yüzden sadece cinsellik değil her konuya uzak oluyorlar güzel dille derdin sıkıntın varmı falan de sanki biraz uzak gibiyiz bu beni uzuyor falan de birde erkek tir gecelik falan gözüne güzel gözükür ben eşim gelmeden açık giyinirim öyle karşılarım gece de genelde mini şeylerle yatarım hoşuna gider gecelik getirttiricem derim gösteririm nasıl diye şunu da ekle bunu da ekle der sever böyle şeyleri erkeklerin hoşuma gidermis sanırım kapıyı kilitlerim perdelerde örtük zaten açık açık gezerim sende öyle yap açık giyin mini falan ilgisini çeker illaki 
(488 puan) tarafından
İsi coo stresli ya bide is actik yeni hep stresli ben gitsem yorgunum fln surekli bole ya
tarafından
Bizde yeni dükkan açtık esiminde işi çok yorucu bazen çok yorgun olduğunu söylüyor belkide yorgunluktan öyledir geldiğinde açık giyin masaj falan yap hoşuna gider canım Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah istediğin gibi olur
0 oy
(494 puan) tarafından
6senedir bizde oleyiz ben istersem ole gelir istemessen yok artik biraktim kendi gelirse karsiligini gorr gelmesse de nabayim diyorum bi arada dedim hep benmi yaklasacam asjer arkadasi gibiyiz dedim bide bizde su da vardi ben yaklasincada bazen basi agrr bazen yorgun bazen uykusu olurdu dedim tam tersiyiz biz ben erkek sen kadinsin dedim bi kac seferde onun yaptigi gibi istemedim bnm onun tepkileri gibi davrandim eskisine gore daha iyi ama hala bi mesafe var bilmiyorum neden dedigim gibi birakiverdim 
(488 puan) tarafından
Ya ben bi kere reddetsem hayatta gelmez ya.. ayni seyleri dedim bende sorun varsa doktora gideriz yani ne bole cok ayip ya
(494 puan) tarafından
Aynn ama nabyim artik biraktim akisina
0 oy
(191 puan) tarafından
Bazı erkeklerde olabilir veya kadınlarda mesela ben eşime aşık biriy çok seviyorum ise gitmesin yanımda dursun isterim ama cinselliği çok sevmiyorum yani haftada bir hergun yapmasından yana değilim eşim tam tersidir
0 oy
(33 puan) tarafından
Canım çekinmeden konuşabilrsin eşin o senin neden bana uzaksın üzülüyorum de. Belkide ereksiyon erken boşalma vs gibi bi sorunu vardır çekniyodur o da
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Böyle şeyleri mesajla konuşmak yerine yüzyüze konuşmayı tercih ederim direk Cat diye söylerim yüzüne yüzüne :D
0 oy
(539 puan) tarafından
Çok uzun haftada iki kere olması gerikiyor izel bir durum olmadığı sürece mesaj samimi olmaz yüz yüze topla cesaretini konuş seksi ol 
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Sorun sende değil bende de
(488 puan) tarafından
Neden?
(3,794 puan) tarafından
Sorun kimde kiz onda mı sendemi.  
Sorun sende değil bende mi de. O da soracaktir ne sorunu diye anlatmaya başlarsin sonra

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 1,011 göst.
22 Kasım 2020 Aile kategorisinde Remziye5667 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 629 göst.
5 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,118 göst.
29 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Mrvyldz (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,436 göst.