0 oy
1,167 göst.
Diğer kategorisinde (1,066 puan) tarafından
Arkadaşlar çamaşır makinem mutfakta onu banyoya almak istiyorum. Çamaşır makinesi banyoda olan var mı nasıl muhafaza ediyorsunuz eşim banyoda çürür diyor her fikre açığım 

32 Cevaplar

0 oy
(1,066 puan) tarafından

En İyi Cevap
Yorumlardan anladığım kadarıyla bir çok kişi banyoda sorun yaşamış benim banyom çok nemli oluyor en güzeli riske atmamak yorumlar için teşekkür ederim arkadaşlar 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet arıza veriyor tecrübeyle sabit
(1,066 puan) tarafından
O zaman mutfakta mı kalsın yani ben yıkanırken banyo sauna gibi oluyor makinem bozulsun istemem
tarafından
Mutfakta çok sorun oluşturmuyorsa makineni riske atma canm bozulabilir nemden dolayı
(1,066 puan) tarafından
Sorun oluşturmuyor ama banyo müsait bende çamaşır makinesi yerine dolap yaptırıp kullanmak istiyorum yada derin dondurucu alırım diyordum ama bilmiyorum
0 oy
(2,052 puan) tarafından

Camasir makinesini şu deymicek bir yere koyun bence 1 defa haberde çamaşır makinesi patlamisti sebep ise banyoya koymuşlar orda da şu deymiş hep motoruna filan öyle öyle patlamış :(

(1,066 puan) tarafından
Ayy Allah korusun kız korktum valla
(2,052 puan) tarafından
Aynen canm.allah korusun
0 oy
(5,949 puan) tarafından
3.5 yıldır  banyoda birsey olmadı  duşa kabin war 
(1,066 puan) tarafından
Benim annemin de banyo da teyzemin de ama ben güvenemiyorum bilmiyorum
(5,949 puan) tarafından
Bilmiyorum  canım b3nim  manikinanin  ayakları  war  onları  kaldırıyorum yerden  yükseliyor  su falan gelmiyor
(1,066 puan) tarafından
Anladım canım son kez eşimle konuşucam bakalım
0 oy
tarafından
Benim burda mutfakda öbür evimde holde vestuyerin içinde annemin banyodaydi çürüdü canim
(1,066 puan) tarafından
Anladım canım büyük bir muamma yaşıyorum şuan bakalım
tarafından
Karar senin canim
(1,066 puan) tarafından
Son kez eşimle Bi konuşayım bakalım
0 oy
(404 puan) tarafından
Benim iki senedir banyoda ben altına mermer kestirdim makinayı mermerin üzerine koydum çok şükür şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadım 
(1,066 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
tarafından
26 senedir banyoda kullanıyorum hiçte çürümedi canım
(1,066 puan) tarafından
Benim annemle teyzemin de banyoda yıllardır ama benim eşim biraz eşyaya düşkündür yani ben onu banyoya alırım başına bir gelir ağzı durmaz bende mutfakta istemiyorum onun yerine dolap olarak kullanmak istiyorum
tarafından
O zaman mutfakta dursun canım boşver
0 oy
tarafından
Ah ah yerim olsa da alsam banyodan altı paslandı kenarları çizildi banyo da çamaşır makinesi pişmanlık getirir 
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Canım duşa kabin varsa niye çürüsun
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Banyoda makinasi olan var mi mii??? Iyiki salon falan olmamis. Camasir makinasi olmasi gerekn yerde banyoda. Mumkunati varsa camasir odasinda eger camasir odasi yoksa  banyo, banyo ufaksa mecburen mutfakta :)  8 yillik makinam. Banyoyu abartisiz 2 gunde bir yikarim. Hala sorunsuz calisiyor. Birsey olmadi.
(1,066 puan) tarafından
Banyoda çamaşır makinesi olan var mı demedim makinemi banyoya almak istiyorum dedim yani evi yapan kişi çamaşır makinesi yerini mutfağa yapmış yani
0 oy
(4,974 puan) tarafından
5 senedir banyoda ama iyi degil ya paslanmış altları falan 
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Hayır canım çamaşır makinesini yeri orası normalde 
0 oy
tarafından

Eğer kuru biterse koyulur benim orda

imagebugün birisi için çektim atayim dedim :)

0 oy
(2,279 puan) tarafından

Benimkide banyodaydi bozuldu canım kaç kerede servis dedi abla bozulur bozulur diye bende aman hava aliyo nasil bozulacak dedim sonuç yeniden çamaşır makinesi aldik:D bozuluyo canım banyoda çamaşır makinesi

0 oy
(97 puan) tarafından
Makinanın altjna birşey koyup yükseltirseniz birşey olmaz banyoda olmasi daha iyi bence
0 oy
(7,379 puan) tarafından
duşa kabın varsa sorun olmaz ama oyle dıyılse curur gider arza verır 
0 oy
(119,297 puan) tarafından
banyoya bagli yaa dus kabini haric su gideri olan banyoya konmaz
0 oy
(4,227 puan) tarafından
Banyoda zamanla paslanabiliyo, ayri dolap yaptirip muhafaza ederseniz nasil olur bilmem tabi, annemin ki hep paslandi bozuldu, benim 3 yildir bayoda bisey olmadi pas falanda olmadi
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Valla annemin ebeveyn banyosu büyük orada ama bizim oralar nemli yerler zaten paslanıyor daha 2 senelik makine
0 oy
(12,492 puan) tarafından
Altına su girmemesi lazım paslanır yoksa 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 325 göst.
13 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Zisan (1,146 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,142 göst.
21 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Papatyacicegi (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 295 göst.