0 oy
620 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
..............................

13 Cevaplar

0 oy
tarafından

Belki bebelerinden dolayi cikmiyodur rahatsizlik veririm diye melake eltin :D

tarafından
Dur dur aciyom :)
tarafından
Sevenleri kavusturdum sevaba girdim su an sjsjajaja
tarafından
Ahahha Allah razi olsun çiçegim :))
(13,202 puan) tarafından
Teşekkürler Zeynep bacı Allah razı olsun :) eltine de tavrını koy boşver o ne öyle hep ev kuşu mu olacak
tarafından
Sjsjsjsj ne demek sevaptir :D
Offf evet kendisi fena halde ev kuşu, aylarca cikmaz evden. Bence normal bi psikoloji degil zaten.
-Reklam-
0 oy
(446 puan) tarafından

Yine de geçmiş olsuna gelse iyi olurdu :wassat:

tarafından
Ehh di mi ama :D 2 senedir ben gittim e guzel kardesim azcik da siz kalkin gelin be :D
(446 puan) tarafından
Hee misal ben gorumceme giderim diger hafta o gelir :D
tarafından
Ehh ama bu iliskiler boyledir. 1 gittigime 1 gelinse nerdeeeee :) 100 kere gitmisimdir 10 kere gelmislerdir. Ben mi yuzsuzum ne su an kendimi sorguladim bak :)
(446 puan) tarafından
Yok kiz ne alakasi var kalkip gelse sende bu kadar gitmezdin :)
tarafından
Walla gitmezdim dogru :)
0 oy
tarafından

Hayirrrrrr .Aslaaaaaa alingan falan degilsin kuzummmm❤️

Gelip bi ugrasmasi gerekirdi .Bana kalsa aksam azar azar yemek de getirebilirdi siz hastayken .O kadar badire atlatmissiniz  .en azindan bi kapini calmali az da olsa oturup seninle bi  halini hatrini sormaliydi 

Hos olmamis ama huy sanirim .Sen de gitme bi sure ☺️❤️

Kafani dinlee .Amaannnnnn.Koy dertleri g.tne gitsin sjsjhshs
tarafından
Serifem ❤️❤️❤️ inan kalbimi karartmak istemiyorum iyi niyetli dusunmeye calisiyorum. Bende mi sorun diyorum. Hani yemegi gectim ki ben olsam dedigin gibi goturur kapisina birakirdim ameliyatli kadin elinde 1 bebe evde 2 kisi daha extradan hasta yapamaz der gotururdum. Hadi onu da gectim. Hani insan bi gelir ama huyu oyle dedigin gibi. Evden cikmiyor kiz, o garibim cocuklari bile ayda 1 cikariyor. Ben de gitmiyorum su an, bir sure de gitmeyecegim. Esim de sagolsun dusuncelerime hak veriyor ustelemiyor yanimda duruyor.
tarafından
Evet kuzum .Allaha sukur esin anlayisli .Zorlamiyor .Mantikli birisi .Yani yaptigi dogru degil ama dusunemiyo demek ki ❤️ belki de yasi kucuktur ondan olabilir .yol yordam bilmiyo olabilir.Kotu dusunme sen yine de ama uzak dur bi sure .O da dusunur bu surecte acaba niye uzak duruyo benden diye ❤️☺️ oyy kalbi guzelimmmmmm☺️❤️ uzulmeee
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Evet geçmiş olsun diye bilirdi ama deniyorsa gün gelecek oda birgün hasta olur belki yinede olmasında sende ona deme bence anlar ozaman ama belki oda korkmuştut şimdi hadi olurda bizede vuris buladirsa diye olur ya atlatsanizda insanın içinde hep bir şüphe olur
tarafından
Kiz 10 gun oldu bitti, aile boyu testimiz de yapildi negatifiz, e onu gectim covide kadar da gelmedi ki ameliyat olmustum evde yatiyodum. Kizin huyu bu biraz, ama insan aliniyor bekliyor ne bileyim.
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Benn okumaya baslasyinca bile dedim ki cocuklardan dolayidir iki cocukla zor oluyor evi dokmesinler cocukla toplamak.zor olur diye birde insan covid diyince biraz daha geri cekiliyo kucuk iki çocukla bir sure daha gelmek istememistir bende evden cikmayi cok sevmem herkes bize gelsin ben gitmiyim modundayim 
tarafından
Ama oyle olmuyor ki canim, sen 10 kere gidiyosan karsindaki de en azindan 2 kere gelsin bekliyosun. Bu tip iliskiler karsilikli oluyor hep. Basimin ustunde yerleri var cocuklarina asla laf etmem dokmeyin demem sacmayin demem aksine cok severim cok da ozledim. Hep bana gelinsin de olmuyor, o mantikla bugune kadar 2 sene ben de hic gitmezdim kopar giderdik.
(1,663 puan) tarafından
Rabbim banada senin gibi elti nasip etsin insallah :)) bizimkiler bizde döker kendilerinde temizlik.hastasi olurlar oda gercekten benim kizim kirip doken bir cocuk degil ona ragmen diyorum bir sey derler kavga edip kötü olmaktansa gitmem daha iyi ama.sizin aranizdaki cok farkli tabi gelmesi bir seyler yollamasi lazimdi bende beklerdim.kardes gibi olmak.lazim bu hastalik konusunda sana hak veriyorum canm
tarafından
Oyle karsimdaki temizlik hastasi olsa ben de gitmem cok haklisin insan rahat edemez bir kere zaten. Ama cocuk bu dokecek de sacacak da ne war eline bi supurge alirsin bitti gitti. Yani ne bileyim ben hep giden veren taraftim simdi o kadar sey atlattik kapim 1 kere calinmadi ister istemez kirildim ben de
(1,663 puan) tarafından
Aynen canm.aslinda gercek temizlik hastasi degiller de neyse gunaha girmiyim iyice :) bu kadar seviyorsan arayip konus canm de bir sknt.mi var bir sey mi gordun duydun niye bu kadar değer vermemek
tarafından
Evet bi arayacagim inceden bi citlaticam bakalim ne diyecek
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Bence de gelebilirmiş geçmiş olsuna 
tarafından
Bence de... Ben de cektim elimi etegimi gitmiyorum. Belki anlar kirildigimi
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Benim eltimde evcimen o gelmez pek onun yerine ben giderim genelde otururuz
tarafından
Yani giderim gittim de hep ama insan kirk yilda bir de karsidan bekliyor ya...
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Canim alinma bence . Gelmiyorsa belki bi sebebi vardır . Hiç bu konuda konuştunuz mu. Mesela bn eltim 3 yıldır evli toplasan 3 yılda 4 en fazla 5 kere gitmişimdir yada gitmemişimdir. Benim gitmeme sebebim 4. 5 yaşında bi oğlum var Cook aşırı yaramaz. Bu nedenden dolayı gitmiyorum. 2 yaşında kızı var eltimin bazen oğlum huysuzluk çıkarıyor çocuklar arasında sorun oluyor. O yüzden gitmek istemiyorum. Oda biliyor zaten oğlumun huyunu biz konuşuyoruz arada bu konuyu. Bide 4 aylık kızım var iyice gitmiyorum. Daha doğrusu bn fazla bi yere gitmeyi sevmiyorum çünkü oğlum durmuyor.  Sende sıkma canını belki onunda çocukları rahatsızlık veriyor diye gelmiyordur
tarafından
Konustuk bunun uzerine degil de cok onceleri sormustum ama hani cok dogru duzgun bisey de dememisti. Hani normal zamanda gidiyorum zaten ama onca zor gun gecirdik hani ondan sonra bi gel bi bak onca gitmesinin hatrina insan onu bekliyor. Cani sagolsun yine de ne diyim
0 oy
(3,152 puan) tarafından
Kuzum bend eoyleyim kimseye gitmek istemiyorum belki çocukları ortalık dağıtması diyedit ynia alınma bı gün kek kısır yap gel beklerim de sen sürekli çağır belki öyle olunca gelir
tarafından
Walla 2 senedir dilimde tuy bitti onlari cagirmaktan. Kahvaltiya caya yemege cagirdim durdum. Ama huyu boyle kizin, yok, evden cikmiyor.
0 oy
(587 puan) tarafından

Aynı durum önceden ablamda da vardı evden çıkamıyordju ama kovit korkusundan yüzüne dedim çık gel diye artık gider gelir bence söyleyin konuşun sevdiğiniz biri aranizda iyi konuşun bunu belki çocuklarındn dolayı cikamiyodur belki evi çok seviyordur sebebini sorun bence ona göre alinirsiniz:D

tarafından
Hayir kendine de yazik cocuklara da yazik surekli evde olur mu yaaa :D inceden bi citlaticam bakayim ne dusunuyor ne geciyor kafasindan
(587 puan) tarafından
Bencede ben evde iki gün duruyorum valla bunaliyorum benim bebeğim var 5aylik insan kafayı yer evde ya gezmek şart değil en azından markete anneme ablama gidiyorum yani
0 oy
tarafından
o kadar şey olmuş ameliyat vs bence bi geçmiş olsuna gelseydi hoş olurdu bide baya yakınmış da. 
tarafından
Kiz cok yakin, 5 dk aramiz hadi max 10. Ve ben senelerce gittim. Onca sey yasadik insan bi bekliyor bekledim yani yalan degil..
tarafından
valla kim olsa bekler canım ama yakınsanız eğer ki söyle düşünceni bence. ben olsam samimiyetimiz varsa söylerdim bekliyordum bekliyorum fln diye
tarafından
Yakiniz aslinda, hadi kirmiyim rencide etmiyim diye bisey demiyodum hic ama inceden citlaticam ya evet, bilsin bekledigimi kirildigimi.
tarafından
sende güzelce anlat de seni sevdiğimden samimiyete inandığım için söylüyorum yanlış anlama fln art niyetle değil ama beklerdim yani
0 oy
tarafından
Alıngan değilsin haklısın 
tarafından
Duygusal da yaklasiyor olabilirim dedim ama yok yani dusununce evet bir adim da ondan gelmesi gerek.
0 oy
tarafından
Bence çok haklısın kuzum alıngan değilsin 
tarafından
Oyyy yerimmmm... Kizlar babaci olur ama 2-3 seneye seni gozu gormez :))) sen evde figuran olarak takilirsin onlar ask yasarken hehehheheh :D bizim oglan anneci odadan ciktigimda basliyor mikirdanmaya gozu surekli benim ustumde :)
tarafından
Canı sağolsun kuzum :-) bende bir erkek çocuk dogururum dermişim:-))))))
tarafından
Hehehehehehe eeee orasini Allah bilir nasip ederse ilerde dogurursun tabiiii :))))
tarafından
Şaka maka bir yana da zor kuzum hala da kendime gelmiş değilim inanki adam akıllı oturamıyorum cok kötü oldum gerçekten nasıl atlatırım bilmiyorum Rabbım olmayanlara versin inşallah minik kuşum yeter bana
tarafından
Ahhh ah dogum travmasi hic kolay degil cok iyi anliyorum inan seni :(

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 589 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Merva90 (72 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 380 göst.
22 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Aser2135 (4,700 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 554 göst.
6 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Haticeeeeeee (94 puan) tarafından soruldu