0 oy
255 göst.
Aile kategorisinde (514 puan) tarafından
Kızlar Ben 2 senedir çalışmıyorum Eşimin işi kötü değil iyi çok şükür kimseye muhtaç değiliz annem benden ona para verme mi destek çıkmamı bekliyor okuyan kardeşim var ona harçlık vermemi bekliyor ki inanın Biz kendi çapımızda ancak geçiniyoruz kardeşime de elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum ama annemin arada böyle alttan laf sokması Sizden ne yardım gördüm ki demesi Ben çalışmadığım halde benden para beklemesi Benim zoruma gidiyor ben mi yanlış düşünüyorum

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Aileler destek olacağı yerde köstek oluyolar yazık 
-Reklam-
+1 oy
(1,363 puan) tarafından
Sen dogru dusunuyorsun. Annen seni kucuk dusurucek sekilde dusunüyor. Hatta dusunemiyor.daha sen versen almayacagi yerde beklemesi onun kucuk dustugunun gistergesi ama anlamiuor zaar. hani sanki cocuklara bakman senin gorevinmis gibi. O alttan laf sokunca sende ustunden sok. Ben vakifmiyim nerden bulayim vereyim diye soyle. Biraz utansin.
+1 oy
tarafından
Ben bu konuda çok kati ve gaddar konu aile bile olsa para vermeye karşıyım 10 kere verirsin bir kere vermeyince hic vermedim olur sonrada iyilik yap denize at ailemin ac kaldığı donem bile oldu ama ben hep elimde birsey qlip goturdum para  vermedim
0 oy
(13,168 puan) tarafından
Bir eve bir maaş yetmiyor ki kaldı ikinci eve yardım edeceksin. Haklısın bu konuda sürekli dile getiriyorsa bir beklentisi var 
0 oy
(446 puan) tarafından
Yanlis değil canım sonuçta artik herkesin kendi evi bi ailesi var geçim zor herşey pahali sonuçta tek maas giriyor eve böyle bi beklentiye girmesi yanlıs ancak gönlunden koparsa verirsin 
0 oy
tarafından
Elinde olsa sende verirsin canım ve evlenince bu senin tek başına verebileceğin bir karar değil böyle yapması çok yanlış yardım gönülden gelir zaten demeyle olmaz yanlış yapıyor annen
0 oy
(3,507 puan) tarafından
Sen o evden çıkmışsın kimseye yardım etmek zorunda değilsin ki
0 oy
(6,196 puan) tarafından
Bi an kendi annemi düşündüm o şekilde cok tuhaf geldi benim de kardeşim okuyor annemlerin durumu bizden daha kötü ama annem o durumda bile ogluma birşeyler alır giyecek olsun oyuncak olsun hiç bişey yapamasa evine gidince tavuk alır et alir torunum yesin diye. Bizden hiç bişey istemedi bugüne kadar Bi beklentisi yok ve olmmamlı da bence. Çümkü ben çalısmıyorum eşimin kazanıgını da zar zor yetirmeye çalısıyoruz durumumuz daha iyi olsa bile istemez benim annem cocuklarıma birikim yapayım diye 
0 oy
tarafından
Annenin sağlık sorunu yada eve bağlayan bir sebep yoksa çalışsın canım 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 114 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 245 göst.
26 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 126 göst.
2 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde clk38 (1,374 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 4,640 göst.
6 Aralık 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde ♥️♥️HİRANURRR♥️♥️ (5,913 puan) tarafından soruldu

382,956 soru

11,463,263 cevap

35,056 kullanıcı

...