0 oy
246 göst.
Aile kategorisinde (1,494 puan) tarafından
Koydeyim kızlar 5 yaşında oğlum dün çocuklara tukurmus bize diyo şunu adam gibi ogretmiyonuz dedim biz mi öğretiyoruz en nerden ogreniyomus sinir oldum şimdide oglum yanına uzanmış ti gaz atmış afedersnz tutmuş diyo sen mi attın essekoglu essek kapıyı açın diyo sinirle içerden ayrıldım eve gitmek istyrm 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayy cok sinir oluyorum şöyle yapanlara ya bide gülerek söylüyolar marifetmis gbi örnek oluyolar cocuklara 
-Reklam-
0 oy
(687 puan) tarafından
Kayinbaba haklı çocukları anne baba terbiye eder.ama biraz daha tatlı dille anlatabilirdi .tükürmesi doğru değil tabi daha küçük ona tatlı dille öğretebilirsin..alınma cnm erkek büyükler biraz daha kaba konuşur.  
(193 puan) tarafından
Hm hastaysa bsey diyemem canm
(687 puan) tarafından
Cnm k.b bilemedim haklisin hakkını helal et lütfen:*
(1,494 puan) tarafından
Yok kızlar nerden bileceksnz ki
(687 puan) tarafından
Şuan düşündüm de hakkaten insanın evlâdı olunca biri tatlı dille bile çocuğumuza bisey dese bnce her anne içinde buruk olur. O an düşünmeden yazmışım bacım sonuna kadar haklisin rabbim evladını sana bagislasin :***
(1,494 puan) tarafından
Amin canım inşallah cümlesine de hani hasta olduğunu unutmamalı diye dusunuyrm da ne bilim  Allah'tan bir oturmuyorum vala
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Biraz haklı ama deme tarzı kırıcı .
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Anlamadım k.baban gaz atmış çocuğa mı suç atıyor?

Evet anne eğitir ama k.baba vs karışmazsa benim ki hep yüz verir asla laf söyletmezdi sonra bisey olunca ah senin çocuğun derdi bende laf ettirmion alistirion sonra bana böyle deme hakkın yok dedim:))
(1,494 puan) tarafından
Çocuk atiyo dedeside soyluyo niye atiyom diye

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 219 göst.
23 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 135 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde _kubra123 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 424 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Fatma Nur (54 puan) tarafından soruldu