0 oy
995 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
 Nolur günahlarının bağışlanması için Allaha dua edin. Ailesi ve aile dostları da kaza geçirdi hastanedeler yaşam savaşı veriyorlar. Daha dün evlerindeydim beni ağırladılar ikramda bulundular. Misafir kalktıktan sonra tatile çıktılar yolda trafik kazası geçirmişler. Canım ablama Allah merhamet etsin. Ölüm burnumuzun dibinde öğrendikten beri stresten midem bulanıyor bugün öğlen cenazesi vwar. Sizlerden tek istediğim şey dua. İnsanların tağuttan yuzçevirip tevhid ehli olarak rabbleriyle buluşması dileğiyle. Bir süre yokum aranızda merak etmeyin. Dua etmeyi unutmayın hoşçakalin.

37 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Dualarıniz için sağolun hala.kendime gelemedim. Sürekli haberi aldığım durumu okuyorum. Ölüm dediğimiz şey bir nefes uzağımizda. Dün evinden çıktım evime geldim sabah gözümü açtım ablanın ölüm haberini aldım. Ya Rabbi sen geride kalanlara selamet ver. Allah için dua edin Rabb'im onun tüm günahlarını bağışlasın azaba ugratmadan cennetine alsın. İnna lillahi ve Inne ileyhi raciun. Mesajlarınıza cevap veremiyorum hakkınızı helal edin 

image

image

tarafından
Allahım ne deyim de ne teselli vereyim bilmiyorum rabbim sabırlar versin inşallah canım benim =/
tarafından
3 saat fazla uyudum bugün diye sevinerek kalkmistim ebedi uykuya dalabilirdim evladımı son görüşüm olabilirdi ölümü nasıl da unutmusum Rabbim günahlarını affetsin cennetine alsın inşallah Hz Muhammed sav in komşusu olsun inşallah tüm melekler dua etsin kalanlara da şifalar versin inşallah Allah
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin merhamiyle muamele etsin
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Başınız sağolsun canım Allah rahmet eylesin, 
0 oy
(391 puan) tarafından
Başınız sağolsun,  Rabb'im makamını cennet eylesin, geri de kalanlara sabır versin. 

Güzel Allah'ım merhameti ile muamele etsin inşallah 
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun 
0 oy
(675 puan) tarafından
Başınız sağ olsun Canım Adıyaman da kaza yaptılar 
0 oy
(8,582 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah 
0 oy
tarafından
Allah mekanını cennet eylesin. Günahlarını affetsin . :'(
0 oy
tarafından
Başın sağolsn canm allah rahmet eylesin mekanı cennet olsn inşallah
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin 
0 oy
tarafından
Mekanı cennet olsun cok üzüldüm
0 oy
(44,724 puan) tarafından
Alllah rahmet eylesin yakınlarına sabır versin:(
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Başınız saolsun :( Rabbim ailesine sabır versin mekanı cennet olsun.
0 oy
tarafından
Rabbim mekanını cennet eylesin inşallah günahları varsa affetsin Rabbim başınız sağolsun canım
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm canım benim Allah mekanını cennet eylesin 
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Rabbim günahlarını affetsin cennetinde yer versin inşallah bir gün hepimizin gideceği yer orası ha bugün ha yarın her an aklımda ölüm her an unutmayalım onun için yaşayalım ki bir benze hazir olalım insallah
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun :( 
0 oy
tarafından
Başınız sağolsun rabbim rahmet eylesin mekani cennet olsun 
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Rabbim mekanını cennet eylesin ailesine sabır versin :(

0 oy
(3,141 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah :(

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 506 göst.
9 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Gozdegunes (5,240 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 609 göst.
7 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,008 göst.
9 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Esmerqueen (2,723 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 639 göst.
20 Aralık 2020 Aile kategorisinde Ececikisteniyor (1 puan) tarafından soruldu

380,712 soru

11,398,785 cevap

34,923 kullanıcı

...