0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde (293 puan) tarafından
Kızlar ben insanlara ne hissetsem öyle davranan bir insanım sevmezsem ya da başkasına bile olan davranışı hoşuma gitmezse soğuk davranırım ama gel gör ki öyle olunca da çok yalnız kalıyorum iş hayatında da başka çevremde de biraz düzeliyim diyorum ama olmuyor eşimin ailesine karşı da öyleyim kayınvaldm çok sinsi sevmedğin için arasa bile telini açmıyorm bir kere arasa açsam diğerini açmıyorum biraz politik olıyım diyorum ama asla yapamıyorum önerileriniz varsa dinlerm kızçeler

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Politiklik degil de .Sevmedigim insanla aramda mesafe olur hep .Bana zarari dokunacagini hissettigim an uzak dururum .

Burda bile sevmedigim ve aslaaaa normal hayatta konusmayacagim, muhattap olmayacagim  bir kac kisi var .Cevap bile vermiyorum  onlara ☺️

Hem niye vereyim ki .Çünkü Canim kendim :D ❤️

tarafından
Hahahahaha güzelim naptın yaa :) çok açık sözlüsün :)
(1,939 puan) tarafından
Valla olamıyorum ne yalan söyleyim içimden ne geliyorsa söyluyorum yani karşımdaki üzecek bişey derse bende cevabını veririm uzaklaşırım da keşke olabilsem
tarafından
Hahshshs ayy guzelimmm :D ☺️❤️ sevdik mi tam sildik mi tam sileriz jsjsjs
tarafından
:) :) güzelim sen ne burcusun de bakim hele :)
(1,939 puan) tarafından
Kova burcuyym
-Reklam-
0 oy
tarafından
Olamıyorum keşke olabilsem insnalae oylesini seviyor
(293 puan) tarafından
Aynen öyle insanlar öylelerini seviyor işlerini yürütüyor
0 oy
tarafından

Sevmediğim kimseyle gorusmem he bide baktım karsimdaki kiskancligindan herşeyi soruyor benimle sidik yarışına giriyor  sürekli üstünlük çabası göstermeye çalışıyor  asla muhattap olmam:D   takip et kudur hesabı yaparım tiye almam:D

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 260 göst.
3 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Buket0606 (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 413 göst.
18 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 396 göst.
20 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sinem48300 (589 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
16 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu

382,453 soru

11,450,247 cevap

35,025 kullanıcı

...