0 oy
480 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Bir şey dikkatimi çekti burada birçok soru soran arkadaşımıza bazı kullanıcılar parçalarım asarım keserim tarzında konuşuyor dominantmış gibi belki de öyleler bunu nasıl başarıyorsunuz ya da klavye başında mı böylesiniz merak ediyorum asla bir eleştiri değil gerçekten de çok içine kapanık narin bir insanım hiç böyle asarım keserim olmadı mesela canımda üzülse kalbimde kırılsa bir köşede içime atarım gözlerimde doluverir çatışmaya giremem kötülük de görsem gaddarlık yapamıyorum mesela kaynanam çok umursamaz bir insan sürekli hayırlı cumalar demek için ararım telefonu suratıma kapatır hadi işim var görüşürüz sonra falan yapar yine de yani büyümüdür deyip saygılı olmaya çalışıyorum ama mesafemi koydum bu sefer mesaj falan atıyor tamam teşekkürler yazık kısa cevaplar veriyorum ama böyle net ve Keskin çizgiler için diyorum çünkü büyüktür yaşlıdır hastadır diye geçiştiriyorum veya eşimle bir sorun yaşarsam nahif bir dille konuşuyorum o da zaten hemen sarılıp öpüyor çok rahatsız olduğum bir şey bile olsa cazgırlık yapamıyorum niye böyleyim ben gerçekten de taktik istemek için yazdım bunu bunu nasıl başarıyorsunuz gerçekten de eşlerinize veya kaynanamı zarar verebiliyor musunuz bunun bir yöntemi varsa ben de ogreneyim çünkü kendimi fazla saf hissediyorum (tartışmaya açık post diye uyarı yapmışsınız ama tartışmak için yazmadım bunu fikir almak için yazdım çünkü bu dünya gerçekten de saf insanlar için cehennem çok alınıyorum her şeye yıprandım)

Guncell: demek ki ya en baştan ketum olmak gerekiyor ya kazık yemek gerekiyormuş kimse durduk yere böyle olmuyormuş öğrenilecek bir şey değil demek ki yaşayacak çok şey var bu hayatta cevap veren herkese teşekkürler Allah kötü insanlardan uzak etsin imtihanımız hafifletsin inşallah

21 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Burdakilerin çoğu klavye delikanlısı..
(2,139 puan) tarafından
+++++++++++++++
-Reklam-
+2 oy
(2,702 puan) tarafından

Ahahaaa ben sana kısa ve net anlatayım buzdağının görünen kısmı malesef öyle olmuyor o sözleri kocasına diyen hanımların çoğunluğu şiddet görüyo keşke bizimde gücümüz onlara yetseydi işde ozaman ağız burun dümdüz edebilirdik biz sadece konuşarak kendimizi ifade ediyoruz ama erkekler bizim gibi narin mi kırılgan mı değil malesef burda söyleyip de aslında evde olan durum böyle değil haklıyız hepimiz 

tarafından
Aynen öyle erkeklere laf anlatılmıyor ve gerçektende güçleri olduğu için kadına şiddet uyguluyorlar mesela biri soru soruyor git parçala onu falan filan yazanlar oluyor ama bu kadın aynı dediklerinizi gidip eşine yapsa belki eşi daha da dellenecek kadına zarar verecek
(2,702 puan) tarafından
İşde oyüzden dememek lazım
+1 oy
(4,698 puan) tarafından
İnsan başına gelmedikçe asar keser ben sakınırım yaşamadığım birşeyin duygusunu kararını verip şöyle böyle yaparım demem 
(1,862 puan) tarafından
Haklısın
+1 oy
(4,700 puan) tarafından
Valla canım bazen insanın öyle üstüne geliyolar ki kediyi aslan onlar yapıyo kuzum ben de bekarken öyleydim hatta bir arkadaşım 5 yıldır seni tanıyorum yeri geldi tartışmana şahit oldum sakın sakın hakkını savunurdun bir defa sesinin yükseldiğini görmedim dedi ama ben en son beni öyle hale getirdiler benden 12-13 yaş büyük kaynima bağırırken buldum kendimi 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ha biz cazgırız 
tarafından
:D bunu nasıl başarıyorsunuz taktik verin
(7,654 puan) tarafından
Ben burda farkli disari da farkli degilim yerinde konusurum  taktik veremem çünkü bu karakter meselesi
tarafından
Gerçekten de çok yıprandım ama ya ben bunu kötü niyetle yazmadım gidip tartışmaya açık post yazmışlar 25 yaşındayım ama aşırı yıprandım herkes bana saf gibisin diyor yoruldum yani bende böyle olmak istiyorum
(7,654 puan) tarafından
Olsun naif olmak iyidir ama tabi ki kendini ezdirme kimseye hakkini savun
0 oy
tarafından
Erkek gibi davranmaktansa hanımefendi olmayi tercih ederim

Ama fazlada ezdirme kendini
0 oy
(119,086 puan) tarafından
oyle icine kapanij oldukca ezilen olirsun zanla kazik yiye yiye aliscan
tarafından
Belki de öyledir ben gerçekten de tartışmak için yazmadım tartışmaya açık post diye etiketlemişler
(119,086 puan) tarafından
gordum simdi azisa yaz gereksiz uyariyi kaldirir
0 oy
(14,017 puan) tarafından
Herkesin yapısı farklı canım bence sen çok minnoş birisin ya kıyamam sana
0 oy
tarafından
Amannnn boşver kiazzzz okuyamadım valla :D
(1,862 puan) tarafından
Hahahahaha
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Esinle naif konusunca anliyomus bak tekdirle uslanmayanin hakkı kötek dir. 

Herkesin yapisi ve anlama, anlatma sekli farklidir. En naif sensin tamam.
(7,791 puan) tarafından
Sonradan duzeltme yapmissin simdi gordum.
Bu isi  taktigi yok bende yasadim dediklerini hala oyleyim, belli etmemeye çalışıyorum.
Asma kesme olaylarida kazik yiye yiye zamsnla oluyi esin konusmadan anlamasin bakalim o zmn farkli yol ariyor insan benim esim tam bir akrep hic sevmem huylarini.. laftan asla anlamaz vs vs ben buna ne kadar iyi olursam o bana o kadar kötü davraniyor iliskimizin ozeti bu. Bende agzina siciyorim artik o kiadan kiziyorum ki bana kizamasin.
tarafından
İnan bana benim eşim de akrep gerçekten bazen öyle bir değişiyor ki Ama yine de tatlı dilden anlıyor maşallah Allah seni ne yapmaya ben de ağzına sıçiyoom yazmışsın Allah da seni güldürsün doğru söylüyorsun aslında Kimin yüzüne Gül sen böyle saçma sapan davranıyorlar
(7,791 puan) tarafından
Yok benimki akrep anasi bunu imparator gibi yetistirmis bi evin bi oglu babasi da felc ya evin erkegi olunca hep el ustuymus he oglum sensin oglum demisler hep. Anasi bana el kizi ogluma kiyiyor ben ne istese yapar ayagina getirdim diyo ya laf sokuyo düşün. Haspam. Zaten psikolojim bozuk sogudum herkesten. İste bu psikolojiye gelirsen bu noktaya getirirlerse insanliktan cikiyorsun. Ki bide bende asla durmayan bi cocuk bar uyku 0 dinlenme 0 buda olunxa patliyisun. Cocuktan once bende genelde daga sakindim.
tarafından
İmparator gibi yetiştirilmiş derken iyi demişsin bazı insanlar hep böyle yetiştire benim de oğlum olacak ama ben ileride gelinim olursa o kişiyi üzmesin diye ve herhangi bir bayana kötü davranmasını diye gayette düzgün yetiştirmeye çalışacağım inşallah onu kral gibi hissettirmeye ce ğim
(7,791 puan) tarafından
En guzeli cnm iste boyle oldukar mi sert olmak sart yoksa anlamiyo laftan.
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Kıyamam sana ya :) Karakter meselesi aslında ama şu da var ki burada çok klavye delikanlısı da vardır. 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Onlar kötü sende mi kötü olcan mutlu olmak istiyorsan kötü olcan :) bu kadar basit bideeee bazı insanlar bir zaman sonra duygusuz laşıyor burda bazı kesim var kendine çok beğenir işten bakar bazı kesim var kendinin bir resmi daha yoktur güzel gelir hepsi efekli der beğenmez bazı kesim sırf alay için burda bazı kesim çok yarayışlı bilgiler işler pesinde bazı kesim dertlenir sadece bazı kesim sen gibi izler
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Klavye başında herkez öyle sen bide yüzyüze gör canım ah canım cicimler havada uçuşur; )
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Kendini nasıl iyi hissediyorsan öyle davran iyilik içten gelir önemli olan senin mutlu olman eşin hemen sariliyorsa ve küs kapanıyorsa doğru yoldasın beni anlattın bende öyleyim kalp kırmak hiç bana göre değil 
0 oy
tarafından

Ben bekarken öyle bir insan değildim cazgirdim evet ama dilimde evlendikten sonra vücut dilimde konuşmaya başladım ve eşimi dövüyorum :D v bu gerçek birkere kavga ettik yüzünü tirmalqdim gitti darp raporu aldı :D

tarafından
Allah seni napmaya ajsjdjdjc
tarafından
Yani böyle olmak karşı tarafa bağlı canım çileden çıkardılari için öyle oluyorsun
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Canım kendi adıma yapmayacağımı dile getirmem..

Baştan ipleri kaptırmamak gerek örnek veriyim ablası ile sorunumuz var ve bu ablasından kaynaklı mevzu uzun burda anlatmıyım eski postumda var.. Neyse dedim ya ablan ya ben konuştuğunu görüştüğünü görmicem ve dün kardeşi ile ablasından bişey almaya gitmişler kardeşinin eşyası varmış eşim kapıda beklemiş evine girmemiş kardeşine sen git al gel demiş çünkü girerse evinin huzuru kaçacak benim ne deli olduğumu biliyor.. Örneğin geçen adliyeye gitcem o diyor bebeği al git ben diyorum almam hem virüs var hem işlerimi yetiştiremem bu bana bağırdı çağırdı bi baktım gözüne ben oğlanın çantasını hazırlamıyorum uykusundan da uyandıramam giyinip çıkıyorum sende ister evde kal oğluna bak ister yalnız bırak ister anana bırak ama ben götürmeyeceğim diye bağırdım çıktım evden gıkı bile çıkmadı paşa paşa durdu evde çocuk baktı.. Benim ikinci evliliğim ilkinde sessizdim ağzıma sı.çıldı şimdi asla ama asla kendimi ezdirmiyorum karşımda kim olursa olsun eyvallah etmiyorum da etmem de.!  Çünkü erkeklerin hepsi aynı senin ona mecbur olduğunu anladıkları anda ezmeye kalkıyorlar..
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Bende senin gibiydim kuzum ailem duymasin filan diye esim coo iyidir ama esimin ailesi cok kotulukler yapti hep susardim esimle tartisirdim aileme de diyemezdim esime kotu olurlar filan diye ama onlar kendileri aileme karsida koktular ailemde hakkini yedirme seni ezmelerine musade etme deyince bende artik cekinecegim birsey kalmadi ve herseyi soylemeye basladim cunku artik cekinecegim bir durum kalmamisti ortada
0 oy
tarafından
Ne yalan söyleyeyim buradakiler kadar gaddar ketum dominant biri değilim taviz verdiğim olmuştur ama kendimi de ezdirmem kolay kolay bı yerden sonra patliyorum cazgirlikla değil ama güzel bir dille gerekirse biraz sert konuşarak tavrımi belli ediyorum ama benim çevremde aşırı kötü insan yok kötü insanların arasında kalsam tavrım tepkilerim ona göre degisebilirdi
0 oy
(802 puan) tarafından
Bir bayanın asarim keserimli cümleler kurması, mahalle ağzı lisani, şöyle böyle yaparım demesi ozenilecek örnek model oluşturacak bir durum degildir.Bu şekilde davranan insani güçlü yada ezilmez diye adlandırmak yanlış olur.Aksine saygısız, ucuz karakterli aşırı itici kişilik tipidir ve bu haliyle bir kazanç sağladığı sadece kendi görüşüdür.Bunlar dışında tepki üretebilir, üslubunca kendini ifade edebilir, mesafeni koruyabilir, terbiyenle insanları dovebilrsin.Daha da ileri gitmek istersen, diline mühür vurup Rabbime havale edebilirsin ki bu en can yakıcı olanıdır.
tarafından
Hep o en son dediğini yapıyorum işte Allah'a havale ediyorum ama böyle de karşı taraf ezik görüyor kendini savunamıyor gibi görüyor narin ve saf görünmekten yoruldum ne kadar saf diyor herkes bıktım vallahi
(802 puan) tarafından
Cnm bu saatten sonra cemkirirsen senden kötüsü olmaz.O zaman daha çok yipranirsin.İnsanlara karşı soğuk ve mesafeli durursan herkes nasibine düşeni alır.
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Burdakileri bilemem kimseyle samimiyetim de yok zaten ama karakter olarak sert mizaçlıyım biraz sevmediğimi sevemem ilk gördüğümde ısınamazsam ısınamam yani dilimin ayarı sinirliyken hiç yoktur sinirim saman alevi gibi eşime karşıda öyleyim malesef kırılırsam kim olursa olsun kırıyorum otomatik olarak yani klavye delikanlısı olsam keşke diyorum dengesizlik zor iş

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 352 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 251 göst.
10 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 842 göst.
13 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Enesin_annesi123 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 447 göst.
9 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Beauty Alya & Mom (1,358 puan) tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...