0 oy
449 göst.
Aile kategorisinde (35 puan) tarafından
Ya kızlar çok üzgünüm üstelik hamileyim şu süreçte  hamileliğimden hiç birşey anlamdm inanki her seferinde kaynanama gidince saçma span konuşur ama ben yine saygımdan ağzımı açıp hiç birşey demem ama son dediği çok ağrıma gitti biz beş aylık evliyiz ve ben ilk geceden hamile kaldım eşim çok istediği için geçen hsstaneye gittik doktor 4 buçuk bitti 5.aya girdin dedi ve eşimde bunu dedi kaynanama oda imali imali siz daha 5 aydır evli değilsiniz ne ara 5 ay oldu diye bir cümle kullandı ve benm ağrıma Cok gitti ben iki haftadr bu cümle yüzünden uyuyamıyorum zoruma gidende buna eşimin tepki vermemsi ve defalarca annenle konuş rhaatsiz olduğumu dile getir ama konuşmadı bugünde anneme gidelm hayır ben gelmycm dedm zorla gelcksn hayır gelmiyorum tamam dedi annesini arams beni şikayet etmiş yok sen öyle dedin çok nazlı hemen alınmış gelmiyormus beni tek bırakıp gitti ve ben bugün evde tekim ve hiç umrunda değil üstelik kaynanam arıyor bana hesap sorar gibi konuşuyor ve dediği şey ben hatırlamıyorum böyle brsey dediğimi yok bilmem ne ve biz tek değildik gorumcem ve  eşide ordaydi kim osla yanlış anlardı haksız mıyım ben şimdide üstüme geliyor bilmem ne 5 ayda bisuru sorun bu bir kısmı ve ben artk kalmak istemiyorum böyle surdurrmiyorum evliliği ben ailemin evindeyken tek laf bile etmezdiler şimdi afedersiniz ağzıma sicmadiklari kaldı napcgmi hiç bilmiyorum çok mutsuzum ya :(

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaynananin bokk yemesi gorumcenin kocasi bile varmis dengesiz kariya bak 
(35 puan) tarafından
Ama eşime göre annesi haklı toz kondurmuyor neymiş abartiyormusum kendimi küçük dusurmusum gitmekle bilmem ne kafayı yedirtecekler az kaldı
tarafından
Sen bu sekilde dur elbet esinde akillanir
(35 puan) tarafından
Hiç sanmıyorum akillanacagini beni tek bu halimle evde bırakıp gidip orda gece rhaat başını yastığa koyablyorsa akillanmaz
tarafından
Sende ona gire hareket et
(35 puan) tarafından
Öyle yapıcam
-Reklam-
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Aman boşver sikma canını evinde otur keyfine bak hamilesin stres yapma
(35 puan) tarafından
Yok bilmem diyor kendini küçük dusurmussun bilmem ne kendin gittin ben gelmek istemiyorum senin gitmenede kalmanada karsmiyorum bı rahat yok
0 oy
tarafından
Kocanada bravo. Hep adamlardan gidiyor hep
(35 puan) tarafından
Cidden öyle madem anne kuzusuydun evlenmeyin başkasnij günahını almayn dengeyi kuramıyorsanz
0 oy
(6,390 puan) tarafından
Böyle kaynana düşman başına hem iftiracı hemen yalancı inkar ediyor Bi de. Bi özür dilemek cok zor san Bi tarafları eksilir. 

Boşver canım Allaha havale et o görüyor ya sana yeter. Bundan sonra da mesafeni korursun Bi daha yüz bulamaz böyle apır sapır konuşmaya 
(35 puan) tarafından
Evet özür dilemesi gerek. Oyken ben yine kusura bakmayın beni yanls anlamyn zoruma gitti sonuçta dedm bunu demeniz yanls hala kendini savunma derdinde
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Eşin duymadıysa o an yanında değilse kandırmışlardır canım 
(1,020 puan) tarafından
Git 1-2 hafta sonra eşin yanındayken konusunu aç ben çok üzüldüm böyle dedin de içimde kaldı de seni üzmemek için sustum de şaka derse böyle şaka olmaz de biri sana böyle derse naparsın de ya da ara de ses kaydı al
(35 puan) tarafından
Bugün aradı ve ben böyle bişey demedim dedi hesap sorarmis gibi yüksek sesle konusuyordu ben yine dedim bak eşimin annesisn saygimi bozmuyorm bozmam siz böyle dediniz benim zoruma gitti yanls anladm bide başka birinin yanında kim olsa yanlış anlar ben bu çocuğu babamın evinden mi getirdim sanki
(1,020 puan) tarafından
Hep öyle derler şekerim demedim, duymadım, görmedim ve birbirini kollarlar sen kendinden eminsen bırak muhattap olma en güzeli ararsa açma işim var de gelme gitme bahane bul hamilesin de eşinle de kötü olma
(35 puan) tarafından
Eşime zaten bsey demiyorum sadece annesinin haksız olduğunu ve beni kırdığını söylüyorum ama haksız olan ben oluyorum :(
(1,020 puan) tarafından
Ne diyecek
0 oy
tarafından
E yuhhhh artık. Bu kaynanalar ne bu böyle ya. Sanırım onun da kaynanası da öyle yapmış. İnadına sana yapmış oda. Eşine de ayrı şaştım kaldım. 

Sende ne demek istiyorsun deseydin . kız yapıştır lafı altta kalma. Sen sahipsiz misin. İnsan olsunlar az ya bu kadar zornu. Hamile kadını üzüyorlar.
(35 puan) tarafından
O kadar şaştım kaldimki demek istediğim böyle ağzıma tıkalı kaldı çıkmadı o an gözlerim doldu üstelik eşimde bsey demeyince daha çok koydu bana
tarafından
Bir daha herhangi bisi de ima da bulunursa yapıştır lafını esirgeme. Bi b  o  k yapamazlar.diyemezler de. Hem hamilesin. Hem aulen bu saçma sapan lafları duyarsa arkanda durur.
(35 puan) tarafından
Ailem zaten yanımda annem abim onlardan yana sıkıntı yok ama bunlar öyle insanlrki insanı hakliylen haksız yapıyor asla suçlu olduklarni kabul etmiyolr
0 oy
tarafından
Resmen namusuna dil uzatmis esinden once sen niye haddini bildirmedin terbiyesize bak kisi kendinden bilir işi yoksa insanin aklina boyle sey nasil gelsin lafa bak ya bi de kadin olacak hamileligin nasil hesaplandigini bilmiyo mu
(35 puan) tarafından
Ben işte sustugum için kaybedyrm saygı diyoruz başımıza çıkıyorlar
tarafından
Saygi hak edene verilir benim kaynana da esra erolu izliyorm diye laf ediyodu ordaki kadinlar baska adamlara kaciyo diye sen de kacarsin dedi bana ben de benim kocam var kocasi olmayan sensin dedim daha agzini acamadi
(35 puan) tarafından
Helal olsun vala iyi demişsin
0 oy
tarafından
Allah o kaynanani bildiği gibi yapsın Ahlaksiz hele senin o kocan olacak adama ne demeli kocan sana sahip çıkmazsa daha çok ezerler seni canım iş kocada biter   Allah'ın cezalari 
(35 puan) tarafından
Kesinlikle ve bu halimle bu gece evde tek kalacm oda annesinde anneme söyledim kardeşini gönderim mi korkuyorsun hayr dedm bsver gelmezse sabah Allah büyük eğer bugün beni bu halimle evde tek brakiyorsa bunlar dhaa çok ağzıma sicar sadece bu degl en basitinden bu konu diğer dediklerni soylersem aklınız almaz
tarafından
Sessiz kalma sen sessiz kaldıkça daha çok yaparlar canım
(35 puan) tarafından
Eşim diyor o annedir bsey olmaz bir lafı fazla olsun sen saygini bozma bsey olmaz küçük düşersin bilmem ne normalde başka biri olsa asla susmam annesi diyorum tmm diyorum ama bu kadarı da olmaz
tarafından
Kim olursa olsun isterse bunu yapan öz annen olsun bu benim içinde geçerli taviz verme sen şimdi konuşmaszan bunlar birikir bir zaman sonra seni hasta eder psikolojik olarak  çok kötü olursun canım
(35 puan) tarafından
Oldu bile hamile olduğum halde böyle yapiyolr her gün huzursuzum ağlıyorum çocuğa bsey olack dye korkuyorum doğru düzgün birsey yiyemiyorum gören hamile olduğumu bile anlamaz ne kilo alımı ne bsey var ortada Allah'a bıraktım
0 oy
(51 puan) tarafından
Valla hiç umursama bende 5 aylım evliyim düğünümden 4 gün sonra regl oldu onun üstüne hamile kaldım bana da çok laf eden var umursama bence kimseyi bebişine ve eşine odaklan gerisini boşver kimseyi inandırmak zorunda değilsin eşin inanıp güceniyorsa yeterlidir bence
(35 puan) tarafından
İşte öyle yani bende düğünden üç gün önce regl olmstm yani şöyle saçmalıkları duymak zorunda değiliz biz insanlık yapıp torun veriyoruz bunların yaptığına bak
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Kuzum valla bizim de evlendikten 5 gün sonra regl oldum bir daha olmadım oğlum da 37. Haftada doğunca millet siz daha 9 aylık evli değilsiniz hangi ara bu çocuk oldu falan dediler bişey derdim de neyse der susardim takma üzme kendini ama eşine de kız 
(35 puan) tarafından
Kesinlikle benm kuzenimde aynı şekil şuan kızı kucağında dhaa Aralık'ta evlilik yıldönümü olucak bu insanlar harbiden saçmalamaya bayılıyolar herkesi kendileri gibi saniyolar galiba
0 oy
tarafından
Çok takilip kendinizi mahvediyorsunuz sadece canım sen kendini bilmiyon mu sanki gül geç böyle ömür bitmez çabuk yaşlanırsınız çok hastalanirsinz 
(35 puan) tarafından
Ya tabikide biliyorum ama ne biliyim benm için çok ağır laflar ya hayata unutamam bunları
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Kiz daha 5 aylık evlisin ve bıktım sürdürmek istemiyorum diyorsun sen kaynanani bosver sene eşinle iyiysen onları kapi dışarı et laflarını filan bosver değmez kendini üzmeye evliligini bitirmeye
(35 puan) tarafından
Öyle diyorsunuz da evet doğrudur daha 5 ay oluyor ama beş ay süreçte bu adam her sefrnde annesinin lafına bakarsa senin arkanda durmazsa kendi mesajlarini götürüp bacisina annesinr gösterirse kabul edilir şeyler mi bunlar kimse kimsenin ne yaşadığını gerçekten bilemez şükür diyorum ama böylede hayat geçilmez emin olun
(2,052 puan) tarafından
Ooo gercekte  De eşin pislikmiş senin mesajlarını niye başkalarına gösteriyor o ikinizn özeli yani sonuçta,rabbim hakkınızda hayırlısını versin canm
(35 puan) tarafından
Amin canm saol hakkimda hayrlisi gerçekten zaman neyi gösterir artk blmiyorum
0 oy
(7,950 puan) tarafından
Canım o anda cevabını ver çekinme. İyi olacağım diye uğraşma. Ben öyle oldum iki senedir de iki gün önce tartışma yaşadık çok büyük. İyilikten saygıdan bunlar anlamaz. Ha ama saygını koruyarak söyle diyeceklerini
(35 puan) tarafından
Vala bir gün bile saygimi bozmadım cevabını sırf eşim için brseyler söylemiyordm yne  suçlu ben oluyorum onlar bsey diyince büyüktür birşey olmaz iki lafı fazla olsun nye biz dert çekmek için mi evlendik
0 oy
(4,651 puan) tarafından

Kayananayı döverim ağzına zıçarım

Bide kocan seni hamile bırakıp gitti orda mı kalcak bir de geri gelmicek mi akşam akşam orda kalır gelemzse ben o adsmı bidaha eve almam
Onların bahanesi hazır hamileisn çok alıngansın diyecekler herşeyde
Gaz vermiyorum yanlış anlama sadece kendi huyumdan suyumdan olan fikrimi yazdım
Naçizane tavsiyem de yok.

(35 puan) tarafından
Vala gelmedi orda kaldı o akşam baya. Tartışmalar oldu gidicektm de işte babamın hatrina dedi son bı şans ver birdhaa böyle şeyler olursa ben gelip alcam bakacz artk duruma Allah bu erkekleride insanlarida ıslah etsin gerçekten böyle hersye burnunu sokan insanlari özellikle
(4,651 puan) tarafından
Amin canım Allah yardımcın olsun
0 oy
(14 puan) tarafından
Ay şu erkekler neden anneci ya 

Tamam anneni sev ama unutma karını kimseye ezdirme 

Yarın öbür gün annen baban gider ama eşin bı ömür boyu senle kalır 

Benim babamda anneme böyleydi sürekli döverdi takı babaannem ölene kadar öldükten sonra babam annemin değerini anladı şimdi çok pişman annesinin laflarını dinlediği için 
tarafından
Eski posttt
(14 puan) tarafından
Evet sonradan fark ettim malesef

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 188 göst.
0 oy
11 cevap 397 göst.
0 oy
18 cevap 470 göst.
28 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 215 göst.
22 Nisan 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu

385,725 soru

11,532,933 cevap

35,206 kullanıcı

...