0 oy
555 göst.
Aile kategorisinde (2,351 puan) tarafından
Gercekten o kadar cok imreniyorum ki bu merhametli iyi kalpli adamlara rastlayan kadinlara oyle bi babalar varki cocuklariyla ilgilenen oyle bi koca varki karisini evde bi yabanci gibi gormeyen neyse konumuza gelelim kizim 6 aylik cok huysuz geceleri uyumaz uyusada 1 saat yine kalkar hep kucagimda olsun istiyor bende bugun yordum biraz kizimi hani kendisi yorulsun daha iyi cabuk uyur diye cocuk artik gozlerini kapiyodu esim geldi basinda çıngırdak sallamaya basladi sonra kizimda aglamaya basladi ama çıglık çıglıga kucagima aldim sakinlesmedi esim o hizla cocugu aldi kucagina tabi cocuk korktu o anda bende dedimki getir uyutucam sakinlestiricem dedim bana diyo bi cocuga bakamiyosun sen nasil annesinde oyle boyle si.ktir git bu evden dedi p.ezevenk dedi bana ya ben zaten cocugu uyutmaya calisiyorum gelmis basinda ses yapiyo tv sesini aciyo sonra bisey soyleyince benden fazla bagiriniyo bana diyo sen cok yuz gördün benden az oncede anneme yazdim bosanicam ben artik katlanamiyorum dedim yazdigi kelime şu olmus evinde su cikti dimi kocanin nesi var gelirsen biz komsulara ne deriz bosandi geldimi deriz 3 cocukla bende bidaha yazmadim artik ölmek istiyorum cok agir gelmeye basladi bana hayatin butun sorumlulugu omuzlarimda sanki kaldiramiyorum avazim ciktigi kadar ciglik atmak.istiyorum yapamiyorum neden boyle insanlara kadinlar yaranamiyo ben kotu bi anne degilim ki bende bakiyorum cocuguma artik cok bunaldim arkadasim yok cevremde tanidigim anneme bazen yaziyorum dertlesmek icin bana diyo bende cok cektim babandan diyo 

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Benim de buna benzer inan r 4 Luk kimse olmaz ama 4 4 luge yakın oldum kendimi parçaladım iyi bir eş iyi bir anne olmak için.ama nankör insanlara denk gelirsen böyle oluyor.ben çözümü şöyle buldum.once ayrılmak istedim tabi yalvar yakar ne anlasmaliya yanaştı ne dava açıyor neyse ilerde elbet boşanacam.ama söyle yaptım.ne konuşuyorum ne afedersin yanına yatıyorum ne bişey.kafasina göre takiliyor ben de evde çocuğumu buyutuyorum.yiyorum içiyorum yatıyorum..onu hiç takmiyorum.kendim maneviyatimi toparlamaya çalışıyorum zikir çekiyorum Kur'an dinliyorum.insallah namaza da baslayacam.sen de böyle yap madem başka çaren yok 
tarafından
İşte ya... ben de yengeç im 11 temmuz :)))
tarafından
Sen beni çok iyi anlatabilirsin.aslinda sevdiğim zaman o kadar çok seviyorum ki....düşün ki ne kadar kirilmisim da bu hale gelmişim
(1,664 puan) tarafından
23 haIran benim de..
Kızgınlığın geçmişte hala kırgınsın ...eşin de telafi etmeye çalışıyor kendi çapında çünkü oda fark etmiş seni ,duygularını.... sen böyle mutlusun gerisi önemli değil  zamana bırak her şeyi.. biliyorsun hissederiz biz geçecek her şey :))
tarafından
Yok kız fark etse duzelirdi zaten.o istiyor ki üstünü orteyim işte.kibirli biri asla yanlışını kabul etmiyor iyi şeylere nankörlük ediyor.gecer elbet aman neler geçiyor bacım :)) Rabbim herşeyin hayırlısını versin
(1,664 puan) tarafından
Amin :)))
-Reklam-
+1 oy
(444 puan) tarafından
Hiç imrenme canim mükemmel insan asla yok ben inanmıyorum eşim çok iyidir ama sevmediğim huyları da var asla benimle tartışmaz onun yerine benimle konuşma der, çabuk sinirlenir, iyi huyları da çok hatta daha agir basiyo ama kötü huyu da var. Ben inanmıyorum harika bir erkek olduğuna kaldı ki bizim de çok hatamız var insanız. Dedikleri çok yanlış asla affedilmez ama sinirle söylemiş olabilir tabiki bu suçlu olmadığı anlamına gelmiyo özür dilemesi gerek ve birdaha böyle deme diye sen konuş. Eşim de bana ***** gerizekali diyodu önceden sensin ***** derdim şimdi kendim demiyorum bidaha böyle konuşma kendine gel diyorum. Eşine küçük küçük sorumluluklar yükleyip pohpohla, örneğin bitanem şu kavanozun kapagini acar misin vs de yavaş yavaş sana yardımcı olmaya başlar sen çok güzel yapiyosun vs de sen de biraz rahatlarsın herşeyi kendin yapmaya calisma 
(2,351 puan) tarafından
Yok onlarida denedim guzel konusmayida denedim ama yine olmadi
(444 puan) tarafından
Anladım canım hayırlısı olsun o zaman
+1 oy
tarafından
Şans diye birşey yok canım nasibinde ne varsa onu yaşıyorsun elbette ki herkes yuvasının dört dörtlük olmasını ister ama herkesin imtihanı kendine ağır gelir. Belki de sana dert görünene başkası heves ediyordur bilemezsin 
0 oy
(4,392 puan) tarafından
Anladigimdan kadariyla ailen arkanda degil malesef kocanda adam degil sen kotu insan degilsin etrafindakiler kotu kendi ayaklarinin uzerinde durana kadar kadin siginma evlerine muracat et isleri yoluna koyuncada kimseye eyvallahin olmasın 
(2,351 puan) tarafından
Kadin siginmaya daha once gittim ama ordada insanin psikolojisi bozulur
(1,664 puan) tarafından
Şimdi de bozulmuyor mu bacım... zor anlıyorum seni anlayışsız koca hayata zindan eder
0 oy
(1,277 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun canım senin adına çok üzüldüm ne diyeceğimi bilemedim annene de şunu söylemek istiyorum elalem ne der kaygısını bi kenara bıraksın artık zaten bizim toplum elalem ne der diye diye bu hale geldi  millet uzaya çıkıyor bizimkiler hala elalem ne der derdinde :unsure:

(2,351 puan) tarafından
Aynen.oyle iste o kadin cinayetleride bu yuzden oluyo
(1,277 puan) tarafından
Aynen öyle canım bu hayatta susarsan ezilen hep sen olursun malesef
0 oy
tarafından
Burdan anlaşılan annene de yazma bebeğim . Tek Ken daha guclusun
(2,351 puan) tarafından
Artik yazmicam daha
0 oy
(612 puan) tarafından
Kocandan çok annenin söylediği acıttı içimi. Nedir bu komşudan elalemden çektiğimiz arkadaş. Ne elalemmis bunlar. Annene ve kocana Allah vicdan versin inşallah tez zamanda. Sakin ben kötü bir anne miyim diye sorgulama. Tabi ki iyi annesin ama etrafındakiler malesef insan değil
(2,351 puan) tarafından
İnan artik cok yoruldum geceleri 1 saat uykuyla duruyorum sabah kalk cocugu okula gotur okuldan al derken zombi gibi oldum iyice esimde geliyo o yorgunlukla uyuttugum cocugu uyandiriyo bide hakli gibi uste cikiyo
0 oy
tarafından
Ah bu elalem ne der ne deriz onlara diye başlayan cümleler yokmu 

Bu cümleler yüzünden nice kadınlar kaçıyor, öldürülüyor , dayak yiyor vs vs .. 

Kadın güçlüdür tek başına evet ama bazen o gücü bulamayız kendimiz de. Ailen sahip çıkmıyor ki el adamı nasıl sahip çıksın size be canım 
(2,351 puan) tarafından
Bazen diyorum ki ayrilayim kocamdan ama naparim ayrilsamda bi guvencem yok cunku calissam kim bakar cocuklarima
tarafından
Evet zor durum Allah'ım kimseyi düşürmesin bu duruma
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ne diyeceğimi  bilemedim canım  allah yardım etsin 
0 oy
tarafından
Cocuk yapmasına gelince zevkle yapıyorlar bakmaya gelince anneligine laf ederler Allah yardımcın olsun annenin öyle demesine çok yanlış sonucta sen evladisin o bu ne demiş çok mu önemli ya
(2,351 puan) tarafından
Diyorum ki basima bisey gelirse o zaman nolucak peki kadin siginmaya gitsem nolcak orda ne yapicamda nasil gecincem orayada daha once gittim biliyorum
0 oy
tarafından
Kimseden hayır yoksa maddi güvencen yoksa çocuklarından da ayrılamıyorsan tek yapacağın şey o yokmuş gibi davranmak. Kabuğuna çekilmek. Zaman dediğin elbet gececk. Çocukların büyüyecek. Ye iç evine ocağına bak. Çocuklarınla ilgilen. Ne bir muhabbet et ne bişey. Ne yaparsan çocukların için yap. Keşke arkanda birileri olsa 3 çocukla zor iş. Allah yardımcın olsun canım. Dediğim gibi sadece çocuklarınla yaşıyormuşsun gibi yaşa. O da otel gibi gelsin gitsin evine. Çocuklarının babası size bakmak zorunda. 
0 oy
(907 puan) tarafından
Ayy hayat zor , insanlar hepsinden zor canım.eger birlikte bakıp büyütmeye eklerse niye çocuk isterler ki , çevre beklentisini madem baba olamayacak ne iş yapacak bu kazma.allahim sana güç kuvvet versin,bu adamı bosayacam zamanı geldiğinde de, güç yopla hatta yapabilirsen gizli gizli para biriktir,asla pes etme kadının gücü erkekten üstündür bunu unutma kadın dayanır daha fazla savascidir pes etmez hele senin gibi güzel bir anne ise asla pes etmez,
0 oy
tarafından
Ben de çok özeniyorum eşi iyi olan kadınlara eşiyle gezen konuşan anlaşan birlikte bişeyler yapabilen insanlara çok özeniyorum benim eşim de aynı ne yardım eder ne yapılanı takdir eder ikimiz de çalışıyoruz bi pazar evdeyiz o gün de temizlik yemek yapıyorum bi yardım et deyince karılık mı yapıyon sen sanki diyo ben de artık yapmıyorum önüne bi lokma yemek koymam artık bi bardak çay koymam ölse bi bardak su vermem ve dün böyle davrandım kendi kalktı tost yapıp yedi laf soktu umrumda olmadı sonra ben burda salonda yatcam dedi iyi olur dedim gece oğlumu uyuturken kalkıp geldi niye geldin deyince oğlumun yanına geldim dedi. Bugün yine aynı yapcam ben iş çıkışı annemde yer giderim o kendini düşünsün
(670 puan) tarafından
Aklına nasıl geliyo böyle şeyler anlamıyorum derdi ama kendisi beterini düşünür onun için artık bilerek yaptığını bildiğimden beri uyarıyorum o kadar uyanık ki başa çıkmak mümkün degil
tarafından
Benimki inadına saf. Millet ne derse inanır bana gelince fesatsın der. Ama şunu öğrendim ahmmak dostum olacağına akıllı düşmanım olsun
(670 puan) tarafından
Evet bizim ki akıllı zaten zeki diye aldım ne oldu bana kullaniyo benim dışımdaki herkese akıllı bana saf bilmez dusunmemistir ama dedin gibi akıllı düşman
tarafından
Allah herkese farklı farklı imtihan vermiş işte Rabbim geçim muhabbet versin eşler le aramıza
(670 puan) tarafından
Amin bende samimi karsinin arkasında olan erkeklere özeniyorum hep kendi tarafını düşünüp iş ceviriyo plan yapsan güvenip yapamıyosun zor ama gör dersin daha ne istiyorsun o kadar iyiyiz zaten ona aldandım ya çok tatlı dilli hani derlerya ağzında bal olanın g*tnde iğnesi olur benimki öyle biraz buraya anlatım rahatladim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 438 göst.
12 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 530 göst.
1 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gamzeakarsu (972 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 481 göst.
24 Ağustos 2018 Aile kategorisinde Dertli (351 puan) tarafından soruldu

377,757 soru

11,306,171 cevap