0 oy
580 göst.
Aile kategorisinde (44 puan) tarafından
Eltimle aramızda sorun yok kavgamız yok ağız dalasimiz yok kaynanama gelince konuşmuyordu eserse konusuyo esmezse.konusmuyo canı isterse bende hiç ne bulastim.ne başka zaten doğum yaptığında o kadar yardım ettim yemek yapmış kaynım çağırdı bize dedi baş başa yeemk yiyemcz mi dye söylendi bende indim kocamı alıp eşim o günden beri cikmyo üç ay olcak  gecn gün kaynım demiş kaynpederime aralarında ne var demiş bizm için kaynpederim.nerden bilcek adam cagiz bugün soruyor güya o karisina soruyormus bı sorun yok diyomus   kaynanamda kaynım.icin yalan söylüyor diyor daha geçen gün dedim karın konuşmuyor hiç birimizle diye nasıl haberi yok diyr bende dedim eşimle her yere gidiyor kaynım ona neden sormuyorda sana soruyor baba dedim eltim haklı olsa yüz kere kapımı çalardı çok kavga eden biri herkesle ediyor mahallede etmedigi kime.kalmadi bende bulaşmiyorum hiç bugünde gezmeye gidicem merdivene şemsiye açmış koymuş kocaman pazar arabasını almış koymuş kızımn ayağına düştü pazar arabası kavga çıkarmamak için sustum komşu geldi sen iyi dayaniyon kendini kullandırma dedi benim icin

10 Cevaplar

+3 oy
(573 puan) tarafından
Ahahah hiç birşey anlamadım :) 
(3,462 puan) tarafından
Al.benden de o kadar :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız tane tane yaz alamadım
0 oy
tarafından
Aman boşver canım sen mesafeni koru yüz verme komşun haklı gerektiği yerde de ama lafını söyle susma sürekli 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Pazar Arabası alıp savursaydin merdivene nasıl nereye koyulur ogrenseydk
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Ne oluyor,ne bu tantana ??? 
0 oy
tarafından
Acıma yetime döner koyar dötüne bacım ne muhatap oluyon boşver 
0 oy
(724 puan) tarafından
Hiçbir şey  anlamadım canım 
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Bence de fazla da alttan alma kuzum ne degerin kalır ne de kıymet bilinir sen alttan aldıkça o daha fazlasını yapacak aman alttan alıp alıp kendini yiyecegine bi kere sorun çıkar bi daha da düzgün davransın en azından kafan rahatlar
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Okudum ama ne okudum... 
0 oy
tarafından

Arabaya ayağinin çamurunu sil geç sende :D

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 1,933 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Bahtsiz35 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 548 göst.