0 oy
482 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
Merhaba kızlar esimle aram kotu degil kavga etmiyoz ama hicbir dedigimi yapmaz beni onemsemez kendimi onunlayken iyi hissrtmiyom ne bilim hwrkes eşini iyiki diye paylasiyo ben onda hicbir iyki goremiyom bosanmak ayrilmak gibi bir niyetim yok evlilik herkesle ayni b.k bence igrenc birsey daha 2 senelik evliyim hep boyle mi gider acaba seviyom onu ama ask mi insan olarak mi bilmiyom

28 Cevaplar

+1 oy
(802 puan) tarafından

Cnm herkes kötü kocasını bile savunur. bunlar seni yanıltmasın.Kimse dört dörtlük değil bu hayatta, bir şekilde sinaniyoruz.Allah esirgesin.Dengeler her an bozulabilir.Kimsenin kimseye ozenecek bir durumu yoktur.Bunu sakin unutma.

Birbirinize karşı aliskanlik kazanmamış birbirinizi benimsememissiniz  anladığım kadaryla.Zamanla bir şekilde şeytanın bacagi kırılır diye düşünüyorum.Herseyin gönlünce olması dilek ve duasıyla..
(4 puan) tarafından
Allah razi olsun umarim oyle olur
(802 puan) tarafından
Dediğim gibi dengeler her an değişebilir, iyi olan kötü, kötü olan iyi olur.Temennimiz herkesin yuvasinin şen olması tabii, sevgiler..
(4 puan) tarafından
Sevgiler.amin
-Reklam-
0 oy
(119,483 puan) tarafından
arada sevgimi yok sizde 
(4 puan) tarafından
Bilmiyom hani onu telefon ekranima koymak gibi ozlemek gibi hisler olmuyo
tarafından
Sevdaaa bacim konunun.altina yazıyorum ama bugün bayan senin için pogacalar paylaşmıştı gördün mü:) nisanda unu mu birsey vardi ya
hee kiz dun unu bitmisde pirinc unuyla pogaca yapmisti bende mersk ettiydom foto atmis sagolsun post kapanmisda ozelden yazdim
tarafından
Evet postu kapanmıştı.  Ulaştı ise sana temem :))
tam cvp yazarken kapandi postu sagol bacikom
0 oy
tarafından
Esimle aramiz iyi canım çok şükür gerçekten iyikim iyiki eşim olmuş
(4 puan) tarafından
Allah daim etsin
0 oy
(2,465 puan) tarafından
Aran kötü değil kavga etmiyonuz 

Eeee sorun ne
(4 puan) tarafından
Kendimi onunlayken iyi hissetmiyom en son ne zaman ne guzel bir gun dedim hatirlamiyom
(2,465 puan) tarafından
Sanırım sevgi yok içinde
(4 puan) tarafından
Hep boyle mi olur acaba
0 oy
tarafından
Aaa ben yazdım sandım 
(4 puan) tarafından
Valla aynen sabaha kadar bakiyom bebege gece kalkar tekrar donup yatar yatsin cani sag olsun ama sabah 9 olmadan kalk kahvalti ver der ne işe gider ne birseye azicik uyusun demez
tarafından
Al benden de o kadar
(4 puan) tarafından
Mitlu olmamiz mumkun mu ki
tarafından
Derdimizi bir gün anlayıp adam yerine koyarsa eşler evet canım bir gün inşallah umudunu kaybetme
(4 puan) tarafından
İnşAllah canım ya valla fazla bir beklentim ypk kendimi iyi hissetirsin yeter bana
0 oy
tarafından
Hep mi boyledi
(4 puan) tarafından
Evet hep boyle hic tatli bir muhabbetimiz yok yani onunla olmaktansa telefonla ugrasmak daha iyi geliyo
0 oy
tarafından
Severekmi evlendiniz ? Evlilik herkezle aynı b.k derken ne demek istediğini anlamadm
(24 puan) tarafından
Yani ayrılıp başkasıyla da evlensem aynı olacak ayrılmak gibi bir niyetim yok demiş
(4 puan) tarafından
Yok gorucu usulu. İlk evliligim hani bosansam baskasiyla evlwnsemde ayni olacak evlilik benlik degil gibi
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Cok şükür gayet iyi aramız 4 yillik evliyiz öncesinde 5 yillik sevgilimdi 
(4 puan) tarafından
Daim.olsun sevindim adina
0 oy
(563 puan) tarafından
Bence o kafayla ve beraber zaman geçirmekle alakalı ya zaten zaman geçirince insan daha da bağlanıyor birbirini anlıyor 
(4 puan) tarafından
Ne bilim hicbirsey yapmiyo benim icin oyle monoton yasiyoz
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Eş diye almışsın belliki ama sevgi aşk diye bişey yok aranizda. 
(4 puan) tarafından
Heralde :(
0 oy
tarafından

Bana prensesler gibi hissettiriyor.  1 dediğimi iki etmez Allah razı olsun . Asla beni ezmemistir.ama benimde ona karşı sevgim saygım.o şekildedir. RABBIM BASIMDAN EKSIK ETMESIN. 

Eşiniz ile güzel zamanlar geçirmeye çalışın. Ortak ilgi alanları bulun. Hep sizin sevdiğiniz şeyler olmaz arada oni mutlu edecek şeyler yapın. 

Evlilik güzel ama insan zaman zaman yıpratıyor kendini boş şeyler için üzülüp birbirinizi kırmayın.  Etrafındakiler ile kıyaslama yapamayin herkesin karakteri huyu suyu farklıdır. ♥︎

(4 puan) tarafından
Evden cikti gezip gelirim diye sonra aradi arkadasla baska ile gidecekmis elbise alip gwlecwklermis arkadasina ben desem gidelim benzin pahali yol uzun direksiyon hakimiyetim yok diye zirvalar ama onunla gitmis cok uzuluyom :(
tarafından
Aslında en keyifli zamanlar bence güzellikle konusunda kendisi ile . Sorunu ne ise paylaşsın sizinle . 2 yıllık evlilikte yeni yani daha nice yıllar var önünüzde birbirinize destek olun . Konuşup dertlesin.
tarafından
Evli arkadaş ortamınız var ise ortak birseyler yapin aileler ile ne bilim pikniğe gidin ormanda doğa yürüyüşüne çıkın araba imkanizda varmis . Belki böyle böyle acarsin esini.
(4 puan) tarafından
Soyluyom seni seviyom deger veriyom diyo bana deger verdigini hissettir istiyom diyom  o zaman ne yapim soyle diyo ne diyebilirim ki onun icinden gwlmeli
(4 puan) tarafından
Disari cikarmiyo herkes taniyo diyo pek gidilecek yerlerde yok malesef
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Çok şükür canım, Iyiyiz. Sevgin mi yok eşine karşı acaba ?
(4 puan) tarafından
Seviyom birsey olsa cani yansa uzuluyom ama kendimi onunla iyi hissetmiyom
0 oy
(12,777 puan) tarafından

Paylaşan insanlara inanma gösteriş onlar yakın ark dan biliyorim ona da sovuyorum hatta kavga ediyor iyikim diye paylaşıyor:)

Boşver sen kendini iyi hisset sevecegin şeyler yap takma onemseme 

(12,777 puan) tarafından
Yav yok inanma kuzum ya aha geçen çok iyi olan 4 4 luk gibi paylaşım yapan biri boşandı :)
(4 puan) tarafından
Oyle diyip kendimi teseli ediyom bende
(12,777 puan) tarafından
Aynen boşver onemseme çok üstüne dusmez 2 ileri 1 geri yap birden kes ilgiyi
(4 puan) tarafından
Eşime mi
(12,777 puan) tarafından
Aynen öyle çok ilgilenme dünyanın merkezine koyma
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Evlilik herkesle aynı b.k derken ne demek istedin anlamadım. Rabbim yuvanıza mutluluk versin
(4 puan) tarafından
Baskasiyla evlensemde ayni olur gibi geliyo
0 oy
tarafından
Bence eşin seni kendinden sogutmus bizim iyi aşkımdan ölüyorum şöyle böyle diye abartamam ama sevgi saygı var bana kendimi iyi hissettiriyo 
(4 puan) tarafından
Bende onu diyom olmesin benim icin ama azicik iyi hissetirsin
tarafından
Belki biraz senden kaynaklı farklı davran her zamankinden mesela kendinle ilgili değişiklikler yap ya da başka ilgi alanları olustur merak uyandırdigin zaman peşine düşer biraz heyecan olur
(4 puan) tarafından
Yapiyorum onun istedikleri şeyleri ama o an yine o mutlu oluyo teswkkur ediyo ** aben iyi hisseiyom
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Bence sende bir sıkıntı var içinde ask sevgi yokki zorla evlenmssn sanki kocanla sohbetniz yoksa sen biseyler yap onu güler yüzle karşıla güzel gece geçirin ne bileym biraz kadında iş bitiyo erkge baksan zaten çoğu aynı eve gelnce otryorlar çok konsmyolar iş sende bitecek
(2,922 puan) tarafından
Aynen öyle eve gelince güler yüz yok sohbet yok bı sure sonra erkekte alışıyo buna. Geliyo bi köşeye çekiliyo
(1,122 puan) tarafından
Cnm o zmn senin içinde sevgi yok eşine karşı ne diyimki rabbim bol muhabbet versin bisey diyemiyorm yani
(4 puan) tarafından
Şaklabanliklar sakalar herseyi yapiyom
(2,922 puan) tarafından
Tek taraflı olmaz bu işler yorar sadece. Olmadı iyi örnek olabilecek kişilerle arkadaşlık etseniz başka bı aile görünce kendi evindeki eksiği farkeder mi diye düşündüm
(4 puan) tarafından
Hep soyluyom anlatiyom agzimla istiyom soyle ypa diyom ** aonemsemiyir ki baskalarini ornek verince ben o degilim diyo
0 oy
(4,222 puan) tarafından
Cok şükür esımı cok seviyorum o da beni cok sever sayar dusunur. Ben ondan binlerce kez razıyım Rabbimde razı olsun. Masallah diyeyim aramız cok ıyı..

Cnm bıraz ayrı kalmayı deneseniz birbirinizi özlersiniz, degerınızı anlarsınız belkı. 
(4 puan) tarafından
Ozlemiyom ki onu evden gitse niyw gitti demiyom mesela
(4,222 puan) tarafından
Sende sevgi kalmamıs sankı cnm sevmiyorsun gıbı esın nasıl senı ozler mı güzel seyler soylermı
(4 puan) tarafından
Soyler seni seviyom der ama hicbirsey yapmaz onemsemez şunu al desem kim kalkacak kim ugrasacak der ama o canim puding cekti dese gece bile olsa yaparim tatli bazen yemek ister yaparim ama ben desem gece gecw yiyilmezdiyo
(4,222 puan) tarafından
Sende mesafeli dur o zmn. Ve kendisine sor beni sevdıgını soyluyorsun ama neden boyle yapıyorsun seven boyle yapmaz de bakalım
(4 puan) tarafından
Bende boyleyim herkes baskadir diyo
0 oy
(392 puan) tarafından
Evlilik terapistine git bacım bence
0 oy
(3,738 puan) tarafından
Bence biraz beklentiyi yüksek tutuyosun canım o gördüğün iyikiler hep hava civa gösteriş sanal alemde millet hep aynı onların galyanına gelme. Burda yeniysen eğer biraz takıl millet neler yaşıyor neler anlatıyor görünce kocana daha çok bağlanıcaksın
(4 puan) tarafından
Aynen valla onemsemiyo onun icin onemsiz benim icin onemli
(3,738 puan) tarafından
Sen biraz burda takıl hiç böyle şeyler gözüne gelmicek canım emin ol :D
(4 puan) tarafından
Biliyom cok daha kotuleri var benim hayatima bin sukur edecekler var ama babasinin yataga kahvlati getirdigi cebindeki son kuruşu verdigi wvladiyken burda deger gormemek cok agir ama alisırım baska  care yok
(3,738 puan) tarafından
Senin çıtan çok yüksekmiş canım ondan böyle olmuş eşine de kendine de zaman ver ve sorunlarını onunla düzgünce konuşarak çözmeyi dene
(4 puan) tarafından
Nelere tamah ettigimi bilseydin boyle demezdin.umarim hersey guzel olur
0 oy
(8,582 puan) tarafından
Çok şükür iyiyiz
(4 puan) tarafından
Daim olsun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 181 göst.
+1 oy
8 cevap 237 göst.