0 oy
581 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Hanımlar bu gün misafirlerim gelmiş ti 2 kuzenim . Çocukları çok yaramazdı heryeri dağıtıyorlardı yediklerini döküyorlardı onlarda seyrediyordu . Siz olsaydiniz tepkiniz ne olurdu

38 Cevaplar

0 oy
(2,323 puan) tarafından
Bir yere gidince annemin evinde bile kızımın sürekli arkasındayım çünkü sürekli dağıtıyor bende düzeltiyorum. Öyle sorumsuz kadınları hiç sevmiyorum tamam çocuktur oynar dağıtır ama kalkıp çocuğuna da sahip çıkmalı
-Reklam-
0 oy
(272 puan) tarafından
Yani benim çocuğum olsa ortalığı dağıtsa bişey demem ama ben toplarım  ama benim evime gelen başkasinin çocuğu olsa kızarım  :))))))))  
0 oy
tarafından
Dağıtmaması için uğraşırdım herhalde dikkatini başka yöne çekmeye çalışırdım
0 oy
(48,821 puan) tarafından
uzun uzun yazdim yanlislikla çıktım sinir olurdum kisa ve net olsun☺️
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Valla canm.beim komşumun çocuklarıda dagitiyro ama çocuktur anlamıyor ki bide anneleri kızıyor gerçekten anlamıyorlar bende annelerine deidm karisma çocuktur anlamazlar ki
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Oturup dedikodu yerine alir yanima oturtup oyun oynardim genelde yaptigim o çünkü bana gelenler genelde umursamiyo ama benim cok canm sklyor ee aynisini benm kizim yapsa onlar yanimda bile soylenirler zaten o insanlarin evine dogru duzgun gitmem gidincede bakarim cocuk anlamaz ama dur sus demekten evde de oyle dur.desende bir sn ya durur ya durmaz disarda sahip cikilacak baska cozum yok 
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Laf anlamayacak kadar küçükse kalkar arkasını toplarım kimse benim arkamı dağıttığımızı toplamak zorunda değil çünkü, ama eğer laf anlayacak yaştaysa bir der iki derim üçüncüde lavaboya diye göteüeüeüp uyarırım gerektiği gibi gene dinlemiyor evde haddini bildiririm ama gene kalkıp dağıttığını toplarım çocuğuma kimsenin içinde kızıp bağıramam gururunu incitmem. 
tarafından
Yok ya bunlar 8 9 yaşlarindaydi . En son eşim dedi çocuklariniza sahio çıkın. Tam 7 kişilerdi
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Sinirden catlarfim zaar duramam yapma etme derim olmadı gider toplarım baktım olmuyo tüpçü geliyo derim iyle deyince oturuyo gotunun üstüne:)
0 oy
tarafından
Ben hep peşinde olurum herhalde. Evime gelen çocuklar öyle yapınca kendim tedirgin oluyorum çünkü. Geçen misafir çocuğunu açık camın önünde yakaladım ödüm koptu ya düşeydi Allah korusun
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Çocuğun peşinden ayrılmıyorum rahat bir anne değilim kimseyi rahatsız etmeyi sevmem ben saygılı bir insanım kendime yapılmasını istemediğim hiç birşeyi bir başkasına yapmam misafir olarak gittiğim yerde yardım etmem çay içmem çocuğumla ilgilenirim 
0 oy
(7,789 puan) tarafından
Toplarım muhakkak. Ağaç yaşken eğilir ve görgülü kuşlar gördüğünü işler. Beni toplarken gören minicik kuşum da ileride toplamayı öğrenir inşaAllah böylelikle
0 oy
tarafından
Benim çocuğum yapsa hemen toplarım ama misafir çocuğu yaptı mı annesine söylüyorum valla şurayı dağıttı uyar çocuğunu diye hiç çekinmem
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Kim olursa olsun mutfak dışında yemek yasaktır benim evimde gelen herkes de bilir bunu diğer odalara oyuncak taşımakta yasak uyarırım odaya diye isteyen alınabilir
0 oy
tarafından
Kendim kalkar toparlarmi ama çocuğuma baskı yapamam erkek kardesimden biliyorum hiperaktif bir çocuktu annem o yüzden bı yere gidemezdi doktora dahi götürdü ama ne çare :)
0 oy
(113 puan) tarafından
3 tane evladım var 9yas  4 yas 4 aylık olarak 

Kimseye gitmem ama gitmem gerekirse de gittiğim oldu asla çocuklarımı salmam  yaramazlık yapmalarına musade etmem .. en hassas çizgim ve içtiğim bardağı kaldırmadan ve onu yıkamadan da o evden çıkmam.  Velhasil bize gelen cocuklulwr da sanki cimene salar gibi salar ünite suslerimi kırarlar çekmeceleri açıp pat küt oyun yaparak aç kapa yapar kırarlar ama anneleri asla uyarmaaz alırlar salonda ekmek kraker gezerler  ve salonda yemek yenmiyor dediğim halde gerçekten sorumsuz insanlar cook ama maalesef birsey diyemiyorsun
tarafından
Maslallah kız sana bende öyleyim bacim aynı kendimi gördüm yazında çok dikkat ederim ama.bana gelende öyle ya bebeğimin yatağını kırdılar bsrdagimi herşeyim kırılır mutlafa lerden bile yırtıldı düşün daha yeni diktirdim diktim öylece duruyor
0 oy
(606 puan) tarafından
Terbiye yok bacım millet dogurup atıyor bi köşeye artık... Benim eltimin ogluda bizim yeni aldıgımız koltuga bıçak sokmuştu evden koydum bidaha gelmediler
tarafından
Yok artık ya neye sokuyor picagi çocuğun elinde bıçak ne geçer Millet doğurup atıyor ua
0 oy
tarafından
Vallaha bacım bende bir görünce var eline veriyor kirdiriyor  döktürüyor bende aynı durumdan muzdarip im  yeni eve geçti şuan görmeye gideceğiz oğlum 1 yaşında olacak hiç seslenmiyecegim anlasın hatasını
tarafından
Bence bosver . Sen birakma ki . O kendinden utansin
tarafından
Aynen haklisin bacım
0 oy
tarafından
Benim bebeğim daha yaşına girmedi ama küçücük olduğu için yanımda vir poşetim bir muslin Besim olur birşey yedirecegim zaman altına açarım görmeden çırpar çantama korum bezini degistiri liseye kör copumude alır inerim ama bana görümcem geldiğinde öyle yapmıyor takımlarını kirdirdi hep bende ona yapacağım aynısını yoruldum artık rahat tavırlarından

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 1,227 göst.
25 Kasım 2022 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 794 göst.
0 oy
50 cevap 1,132 göst.
24 Eylül 2021 Diğer kategorisinde İstanbullu (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 146 göst.
20 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu