0 oy
823 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimle sorunlarım olsa ablamlarla  anlatıyorum herşeyi... Sonra pişman oluyorum 

68 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından

Kocasıyla sorunu olmayan ben :D

Kız anlatma pişman olup olup neden anlatıyon

-Reklam-
0 oy
tarafından

Eşime anlatırım çözeriz ☺️

0 oy
tarafından
Hiç kimseye bugün bir derdini anlatırsın yarın bin dert olur sana döner.
0 oy
(238 puan) tarafından
Bugüne kadar kimseye anlatmadım. Benim karakterimle alakalı sanırım sırlarımı ve sorunlarımı paylaşmayı sevmem.
0 oy
(174 puan) tarafından
Basit şeyleri ablama anlatıyorum  basit olmayanlarda bende kalır
0 oy
tarafından
Kimseye anlatmam.... 
0 oy
tarafından
Ben ablama anlatyorum
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Tabikide hiçkimseye. Bu devirde kimin nerden vuracağı belli olmaz
0 oy
tarafından
Kimseye anlatmam demisler evlerindeki vazo gibiyim herşeyi öğrendim buraya yazdıklarından. Ben anneme anlatıyorum tutamıyorum huyum bu pişman oluyorum ama anca rahat ediyorum
(2,323 puan) tarafından
Kız bende bunu yazacaktım kimseye anlatmıyorlarsa buraya yazan kim hesap ortakları mı :D sjsjsjjs
0 oy
(3,405 puan) tarafından
Hic kimseye anlatmam bu yüzden 21 yıllık evliyim
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Hiccckimseye anlatmam dostum var dusmanim var ben unuturum ama millet unutmaz kendi aramizda hallederiz olur biter 4 duvar arasi diye bosa dememişler 
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Hiç kimseye anlatmıyorum eşimle olan sorunumu onla konuşup çözüm yolu bulmaya çalışıyoruz 
0 oy
tarafından
Çok yakın bir arkadaşıma çünkü o da benim gibi hatta eşiyle çok kötü oldular geçen kocası aradı beni işte boşanmaya kadar gidiyorlardı aile yüzünden baya söyledim duzeldiler onlar da bize oyleler büyük şeyler olmadığı müddetçe çözüyoruz vala aileye bile bazen anlatilamiyor üzülüyorlar ya da eşine karşı artık soguyorlar 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Kaynanama anlatırım başkada kimseye anlatmam anneme anlatsam gözünde kötü olur kız kardeşlerime anlatsam enistelerine düşman olurlar ben istemem öyle bakmalarını ama kaynanamın oğludur o ona ders versin diye ona şikayet ederim :-):-)
0 oy
tarafından
Anos ettiriyorum bn iki tarafa 
0 oy
(857 puan) tarafından
Ben anlatmam kimseye o konuda içime kapangım Ha büyük bir olay olur o ayrı şunu unutma sen unutursun kocan öper sarılır barisirsiniz ama annen unutmaz anne o çünkü 
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Kendi kendime anlatıp kendim dinleyip kendim üzülüp sonra da kendi kendime düzenliyorum en guzeli
0 oy
(1,358 puan) tarafından
eltime dermişimmm yok kizz kimseye anlatmamm 
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Kendi kendime söylenip duruyorum. 
0 oy
(76 puan) tarafından
Aşırı özel bı konu değilse anneme anlatiyorum başka da kimseye anlatmam kendi aramızda çözeriz.

İlgili sorular

0 oy
50 cevap 405 göst.
0 oy
31 cevap 462 göst.
0 oy
20 cevap 471 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 308 göst.
15 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,273 soru