0 oy
825 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimle sorunlarım olsa ablamlarla  anlatıyorum herşeyi... Sonra pişman oluyorum 

68 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kimseye...

Ne yasanirsa ikimiz arasinda kalir. 
-Reklam-
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ister inan, ister inanma kimseye anlatmam. Çok şükür büyük sorununuz da yok zaten.
0 oy
(675 puan) tarafından
Kimseye anlatmıyorum çok şükür bir sorunda çıkmadı şimdiye kadar 
0 oy
(324 puan) tarafından
Her sorunumu eşime anlatırım ama eşimle sorunumu kimseye anlatmam en yakınıma bile 
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Annem genç çok adil, zeki tecrübeli bana yardımcı olabilecek konularda anneme danışırım bildiğini asla çaktırmaz,  bana hep doğru sakin kafayla nasihat verir. Özel bir konu ise hiç kimseye anlatmam, çok şukur çoğu zaman eşimle orta yolu buluyoruz 
0 oy
(13,060 puan) tarafından
Hic kimseye anlatmam 
0 oy
(2,371 puan) tarafından
bemd epişman olurum diye kmseye analtmyrm buraya yazıyorum annem ablam esimi cok eleştrdig içni  resmen kafa ütülüyolar
0 oy
(247 puan) tarafından
Bi keresinde cok caresizdim ablama anlattım sonra noldu dersin ben unutmuştum bile laf arasi ablam tekrar hatırlattı  yani dicegim o ki kimseye anlatma  
0 oy
(415 puan) tarafından
Ben kimseye anlatmiyorum
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Soruna gore degisir onceden kimseye anlaazdim sonra her olayda suclu cikardim cunku ben her seyi unuturum esim unutmuyordu. Simdi anlatiyorum. Yani gerekli gorursem dolarsam vs bazen bazi seyleri paylasirim yakin arkadasimla yada bi kismini ailemle.
0 oy
(1,075 puan) tarafından
Ben kimseye anlatmam bazen akrabalar dost gibi görünüp akrep gibi sokarlar kendim çözerim
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Hiç kimseye anlatmıyorum
0 oy
tarafından
İlk defa burayanyazdim oda kimse tanımıyor beni yani yoksa nonono bozanma kararı bile aldığımızda kimseye neden dediklerinde biz böyle uygun gördük dedik kimseye birşey aciklamiyoruz 3 yıllık evliyim ne annem ne kaynanamlarr bir sorun olsa hayatta söylemem bazen çok kırgın olurduk eşim kaynanamlara gittiğinde ben gitmedigimde sorduklarında Esma hasta derdi 

Ben unuturum anlattığım kişi unutmaz
0 oy
(119,373 puan) tarafından
 1 kez birine anlattim hayatimin hatasini yapmisim
0 oy
(48,704 puan) tarafından
Ablam olsaydi anlatmazdim aileden birine arkadasima anlatırım
(2,323 puan) tarafından
İkboş herkes kimseye anlatmam yazmıştı buraya yazdıkları ne  ozaman yada bu kadar dert yananlar kimler :D
Bende yakın gördüğüm samimi dostlarıma anlatıyorum çok dolduysam
tarafından
Bişey bulmuşlar ben unuturum anlattığım unutmaz diye zaten önüne gelene anlatılmaz dost bildiğine çok şükür elhamdülillah
(48,704 puan) tarafından
Herkes ketum bi biz acikagizliyiz sibosum ☺️ herkese değilde en yakin arkadasima anlatirim☺️
0 oy
tarafından
Ulan kimse anlatmıyorum yazmış inanamadim bende var sanırsam sorun iki dostum var baylasiyorum zaten haksızsam  ağzıma ederler gider barisirim  kocamla yani böyle dostlarım varrr çok şükür elhamdülillah 
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Ikizim herşeyimi bilir
0 oy
tarafından
Kimseye anlatmam çünkü güzel günlerde yüzüne vururlar şöyle olmuştu diye
0 oy
(818 puan) tarafından
Hic kimseye anlatmiyorum ailemde olsa yarin öbur gun dillendirirler cozebilecegim sorunlar olduktan sonra kimseye anlatmanin bi faydasi yok zarari var
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Ben iyi kötü herşeyimi annemle paylaşirim benim güvendiğim arkadaşım dostum herşeyim annemdir 

Bir tane dostum dediğim kişi var ama herşeyi anlatmam 

İlgili sorular

0 oy
50 cevap 407 göst.
0 oy
31 cevap 462 göst.
0 oy
20 cevap 471 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 309 göst.
15 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu