0 oy
549 göst.
Diğer kategorisinde (261 puan) tarafından
Kizlar biraz uzun olucak ama anlatayim ben 13 haftalık hamileyim bebeğimin cinsiyeti belli değil çok sukur ne kaynanam ne kayınbabam görümcem yok kız olsun yok erkek olsun karismiyolar sadece eşim bazen oğlum diye seviyo ağzından kaçırarak ama o kadar da olur benim bide eşimin teyzesi var gelini hamile sürekli kıza diyolarki kız çocuğu tamam iyi ama bu zamanda kızlar derttir hiç kızın olmasa daha iyi falan filan diyolar bide bu kızda düşük tehlikesi var ben kızın yanındayken kıza diyolarki aman keşke düşse sen o kızı napicaksin  kızın gözleri doluyo kızda onlara bazen tartışıyo dün gitmişler doktora bebeğinin cinsiyeti kızmış hepsinin hevesi kaçmış sanki terbiyesizler ben bunları gördükçe psikolojim bozuluyo sizinde çevrenizde varmı böyle ayrımcı insanlar ben şok oluyorum siz ne tepki veriyorsunuz 

20 Cevaplar

+3 oy
(6,136 puan) tarafından
Kisi kendinden bilirmiş işi onlarda Kendi kizliklarindan biliyorlar herhalde sikintili olduğunu.Bu devir de kız sıkıntılaysa oğullarını niye evermişler o kız değil miymiş sorsan hala evlatlarına kız ararlar terbiyesizler inşallah imanlı hayırlı bir evlat olur diye dua edecekleri yerine kokmuş ağızlarını mi açıyorlar. 
(261 puan) tarafından
Evet canım ya zaten kıza doktoru kıza benziyo demişti bide diyolar keşke düşse dünde bebeğin kız olduğu kesinleşmiş şok oldum bunları duyunca
(6,136 puan) tarafından
Hiç aldırmasın Allah'a havale etsin o kadını da bian önce onların elinden kurtarsin inşallah bebeğe düşer dedikleri süre kendileri düşsün
(261 puan) tarafından
Allah ıslah etsin
-Reklam-
+1 oy
(638 puan) tarafından
Mevlam çekirdeği dişi olmayana verirmiş.. 
Çocuk hasrette yanan bir sürü insan varken bir de bu ahmak sınıfı var Allah akıl fikir versin.
tarafından
Cok dogru....
+1 oy
(12 puan) tarafından

Peygamberimizin kiz evladiyla ilgili oule guzel hadisleri var ki onlari o kadına okuyun imana gelir belki sesini keser. 

(261 puan) tarafından
Okudada adam olmaz onlar
0 oy
(1,722 puan) tarafından

Benim eşimde hep derdi kız çocuk daha sevimli ama bn oğlum olsun istiyorum diye bnse hep kızardım kız olsa üzülcekmisin falan dşye. Oğlumuz olcak. Evlat sonuöta kızı erkeği mi olur hem ne demişler kız evlat öz evlat sağlıklı olsun ne olırsa olsun diye dua edeceklerine dediklerine bak geri kafalılık cahillik işte ne yapcaksın 

0 oy
(2,266 puan) tarafından

Allah akıl fikir versin böylelerine yazık 

(261 puan) tarafından
Amin inşallah canım ya bende hamileyim bunları hep kendi kulaklarimla duydum psikolojim bozuldu
(2,266 puan) tarafından
Hiç bozma canım sen çocuğunu nasıl yetiştirirsen öyle olur onlar iyi yetiştirememiş demekki öyle diyorlar
(261 puan) tarafından
Allah akil fikir versin o gelinede çok üzülüyorum iyi dayandı
(2,266 puan) tarafından
Cahiliyet devrinden kalmışlar sanki Allah soylarının tamamnını  kız eder inşallah :)
(261 puan) tarafından
İnşallah etrafları kızlarla dolar
0 oy
tarafından

Onu diyen kadınsa eğer diyecek ki sende kızsın hadi git kendini öldür madem kızlar gereksiz mis ya lanet olası pislikler nefret ediyorum boebö insanlardan kız olmasa erkek olur mu ne saçma ya kızlar kime napıyor anlamıyorum Allah'ım bide hem cinslerini istemiyorlar insanlar ne kadar gereksiz  düşünüyor kızım olcak çok şükür Allah'a şükürler olsun onu verdi bana ya hiç olmasaydı daha mı iyiydi hiç kimseyi takmasin tak cevabının yapıştırsin

(261 puan) tarafından
Evet canım ya bide kız evlendikten 5 ay sonra hamile kaldı o zamanda diyorlardiki cocugu olmuyo bunun kız hamile kaldı şimdide cinsiyetine kafayi takmışlar Allah akil fikir versin
tarafından
Allah ıslah etsin onları ben o kıza üzülüyorum yazık öyle bir aileye doğacak
0 oy
(261 puan) tarafından
Hepinizin böyle düşünmesine sevindim Allah hepinizin gönlüne göre versin ❤️
0 oy
(206 puan) tarafından

Banada ilk başta öyle yaptılar iki senedir ben evlat hasreti ile yaşadığımı bir ben bilirim birde Allah dedim nedir bu yaptığınız ayrımcılık yüce Rabim çektiğim onca açılardan sonra bir evlat nasip eti sizin yaptığınız bakın bu gibi ayrımcı insanlardan uzak durmak lazım benim çocuğum Rabim bana nasip etmiş size ne oluyor anlamadım sıkma canını sende kuzum Allah sağ salim kucağına almıyi nasip etsin insAllah 

0 oy
(1,350 puan) tarafından

Valla bana oyle yaosalae gebertrim onlari buyukmus akeabymis dinlemem . Sen benim canin icin nasil diyebilirsin keske dusse diye ulan siz kiz evlada kurban olunn beeee!! Kiz evlat hsyirdir ugurdur berekettr   kizlarin yeri ayridur asil .benim oglum olucak ama inan kizim olmasini cok isterdim hep. Ya bu devirde evlat ayrimi olur bunlar ne kafasiz cahil insanlar ver agizlarinin payini benimle muhsttap olmayin de . Azcik sesiniz ciksin ya!! 

(261 puan) tarafından
Zaten o gelin bazen onlarla tartışıyo kaç kez şahit oldum birbirlerine bağırdılar resmen evin içinde kız gitti odasına kapıyı çarptı
(1,350 puan) tarafından
Iyi yapiyo gerzeklerr ya .
0 oy
(154 puan) tarafından

Ne gereksiz insanlar var şu dünyada kendi cinsiyetlerinden haberleri yok galiba

0 oy
tarafından

Teyzesine sende olmasaymışsın keşke deseydin direk.

(261 puan) tarafından
Canım laftan sözden de anlamıyorlar benim kaynanam da bazen onu uyariyo kiziyolar yok yine aynı erkek bebek hastasi
tarafından
Öyle büyük konuşan naşükürlerin sonu belli canım boşver
0 oy
tarafından

Cahillere bak asıl kız evlat anayi babayı bilir. Hepsi evlattir tabiki ama kız evlat daha güzel diyorlar. 

Allah dan çevremde yok

0 oy
(4,666 puan) tarafından

Hic sevmedigim seydir cinsiyet ayrimi yapmak yapanlarida hic sevmem

0 oy
(649 puan) tarafından

Kendide kadin degil mi bunu  yapanın ?? Neyin rahatlığı bu asil kendini aldira bilme imkanimiz olsa keske ama biraz gec kalınmış :) ya sinirden patlayacagim benim de oglum oluyor kendi ailemin ilk torunu esim tek erkek onlarinda ilk erkek torunu ama sukur ki boyle birsey yasamadik asla da oyle insan degiller. Pislikler beddualari ayaklarina dolanır onlarin gör bak sen insan insana oyle der mi

0 oy
(523 puan) tarafından
Cahiliye devrinden kalma insanlar işte .Hamile kizi üzmek ayrı birşey günahsız sabi için dedikleri iğrenç laflar ayrı birsey .Allah ıslah etsin 
0 oy
(13 puan) tarafından

Evet cnm kaynanamın bacısı eşimin teyzesi var gelini erkeğe hamile kalmış kocasına bı dediğini iki etme demiş oda eside kadının her dediğini almış ikinci hamileligimde bebek kizmis kadının canı bişey çekince zaten kız bide aserme hiç uğraşamam demiş almamislar sonra kadın zaman geçiyor doğum yaptı ailevi sorunlardan dolayı annesi evime kusmus gitmiş oğlanı bize ver al kızını git demişler kadına bugün benim evime geldi kadın bende lafımı lafını esirgemeyen biriyim kadına dedim ayıp sana bak sende kızsin kızı erkeğimi var seninde kızların var vur öldür bakım dedim çok bozuldu yok falan dedi 

0 oy
(12,854 puan) tarafından
Kendileri neymiş terbiyesiz insanlar ya böyle insanlardan nefret ediyorum 
0 oy
(1,422 puan) tarafından

Allah korusun erkek olsa sagliksiz olsa daha mi iyi ya nedir bu insanlardaki erkek tutkusu sanki o erkekleri kadin dogurmuyo ne kafalar var ya

0 oy
(1,379 puan) tarafından

Allah korusun öyle insanlar yok olursada yaşatmam galiba eltimin oğlu oldu Tüm aile ınsalalh seninde kızın olur diye dua ettiler bana bir oğlumuz bir kızımız olmuş olur diye Allah öyle kara cahillerden korusun 

0 oy
(475 puan) tarafından

Kız bu kadar kötü olsaydı rabbim peygaamberimize hep kız vermezdi kız cennettir kız rahmettir kız nimettir bence erkek evlenince anayı babayı unutuyo ama kız öylemi evlenip gitse bile bana ocağına hep yanıyo düşünüyo düşkün oluyo yani kızlar aileye benim förüşüme göre

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 170 göst.
15 Haziran 2022 Aile kategorisinde Eloff (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 681 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,587 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 193 göst.
8 Eylül 2021 Aile kategorisinde Bn bir anneyim (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 332 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,864 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...