+1 oy
1,275 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
iyi akşamlar arkadaşlar ben eşimden boşandım ailemle yaşıyorum resmi olarak süreç devam ediyor fakat ben bekar bir adama aşık oldum  oda bana hiç yaşamadığım hiç görmediğim şeyleri yaşatıyor bana çok mutluyum ve iki çocuğum var bende 

çok korkuyorum kötü şeyler olur diye fakat adam beni çok seviyor öyle böyle değil ailesiyle tanıştırmak istiyor resmi süreç bitince 

hep diyorum amacım koca aramak değil çocuklar için iyi bir abi iyi bir arkadaş seçmek zorundayım 

ama ayaklarım yere basmıyor beni o kadar seviyorum bu gün oğlumun doğum günü pasta falan aldı çok mutluyum beni çok seviyor çok emin aslından sevgisinden sonumuz ne olur sizce bu gün evine çağırdı dans falan ettik çok güzel herşey rüya gibi

41 Cevaplar

0 oy
(684 puan) tarafından
Bi bitmediniz be 

Burda senin erkek olduğunu anlamayacak kadar safmı görünüyoruz buraya böyle şeyler yazma burdan sana ekmek çıkmaz hade anca gidersin
-Reklam-
0 oy
(2,323 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Peki dinen boşandınız mı yoksa görüşmeniz doğru değil hala onun nikahı altındaysan. Birde henüz çok erken sağlıklı kararlar veremeyebilirsin. 
0 oy
(597 puan) tarafından

15aylik evliydim ayrildim, cocugum yoktu. Kendime siginacak liman aradim, baba evine sigamadim (beni el ustunde tutmalarina ragmen). Simdiki esimle tanistim gozum kordu 2kez gizli turkiyeye gittim seminere gidiom diye. Esim bekardi (guyya beksr iste hergun baskalariyla konusan tipiten ve biriyle uzun sure dost hayati gibi yasiomus)  anasi vabasi vefst etmis aile degeri bilir sandim. Sonuc: kacarak evlendim, cocugumuz oldu ve eski evliligimi catir catir basima kalkar, ayrilmaya bahane ario. 

Kendi yemedogi gostermedigi zlumde yoktur ha (dayak haric) 
0 oy
(5,558 puan) tarafından
Hesabı bunu söylemek için mi açtınız? 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Bence boşanma bittikten sonra bir yıl kendine ayır kafanı dinle yani şuan mantıklı dusunemıhor bile olabilirsin ben bu fikirdeyım bence ayrılan biri bir yıl beklemeli yalnız basına kafasını dınlemelı 
0 oy
(802 puan) tarafından
Boşanma surecin devam ederken farklı bir arayış içinde olman doğru olmamış, kanunende sosyal çevremizde de, onaylanan bir durum değildir bu.Ayrica bosanma işlemin daha ne kadar sürecek? Bu bekar arkadaşin seni sonuna kadar bekleyecek mi? Hadi bekledi diyelim ailesi ile tanıştıracak mi? Ailesi seni kabul edecek mi? Bu hikaye benim çok içime sinmedi.Dahasi sonunu selamet göremedim.Hersey hayata dair Dilerim herşey gönlünce olur.
0 oy
(659 puan) tarafından
Yani kuzum yargılayamayız ama mantıklı bir ilişki değil gibi geldi bana. Diyelim ki sana aşık ama herkes bilir ki birgün aşk biter. Iki tane yavrun abi arıyorum diyorsun. Hicbir erkek başkasının çocuğuna abi olmak için evlenmez es olmak için evlenir. Çocuk yetiştirmek çok zor iletisimleri nasıl olacak bazen babalar bile tahammül edemiyor azıcık bir şey dese zoruna gider. Ailesi böyle bir evliliği onaylayacak mi burda ne kaynanalar var her şeye karışan. Bence önce boşanma sürecini tamamla sonra çalışmıyorsan kendine bir iş bul mutlaka kendi çocuklarının parasını kendin kazan. Sonrasında bütün bunlari göze alıyorsanız o zaman düşünün 
0 oy
tarafından
Hem deneyimli sin hem iki çocuk annesisin bence bekar birinden uzak dur kendine daha olgun biri seç derim o seni taşısın sen onu deyil birde sen bir anne olarak istermisin bekar oğlun  böyle gelin bulsun iki çocuk  ailesi kesin karşı çıkar ve sen bunları kaldıracak taşıyacak psikoloji demişin hayatını zorlastirma bence daha cokkkk 
0 oy
tarafından
Boşan öyle görüş cnm. Gonul meselesi 3 çocuklu bayanla evlenen bekar erkek gordum mutlu görünüyorlardı. Çocuklarına davranışına bak bu onemli
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Ne zamandır boşanma sürecindesiniz. Çocuklarınızın cinsiyeti ve yaşları çok önemli. Evliliği düşünmek için çok erken,daha evlilik sürerken. 
0 oy
(198 puan) tarafından
Arkafaşım vardı böyle 2 çocuklu bekar birisiyle evlendi yapamadı ayriyetten insan kendi çocuguna tahammul edemiyorken senin çocuklarına ne kadar tahammul edebilir evlat ne demek bilmiyorken tabi bunlar olumsuzluklar nadirde olsa çıkıyor iyiler inşallah hayırlısı neyse o olur 
0 oy
(1,105 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Tabiki yargılamak değil ama eşinle olan sıkıntılarından dolayı bir boşlukta olup ta böyle bir hisse kapılmış olabilirmisin acaba o duygu boşluğunda insana herşey toz pembe gelebilir canım amacım eleştirmek falan değil senin için söylüyorum bence biraz ağırdan al duygularindan ve karşı tarafında duygularından emin ol kendine biraz zaman tanı cocuklarin için en doğru kararı verebil 
0 oy
(692 puan) tarafından
 yadırgamıyorum  ama nasıl güvenebiliyorsunuz  insanlara kınamam kimseyi asla asla ama kimseye güven olmuyo heleki bu zamanda  erkekler cok  kolay kandırabiliyor çocukların var 10 kez düşün öyle  karar ver lütfen 
0 oy
tarafından
Senin gibiler yüzünden yuvalarımız yıkılıyor kusura bakma malesef çok öfkelendim.......
0 oy
(470 puan) tarafından
Bir zaman sonra problem olur kendi canından bir cocugu olsa senin cocuklarina bakmak istemeyebilir ne bileyim böyle yapmayan adam varsa helal olsun ama zor yani ailesi başına kalkabilir vs vs 
0 oy
(93 puan) tarafından
Valla kardeşim iki çocuğum vardı babamın evine gittim bir sene sonra biriyle tanışıp yaşamaya başladık adamı görmen lazım ol desem ölürdü çocuklarıma cocuklarim diyordu taki hamile kalana kadar hamile kaldım bütün güzel şeyler bitti ruhsuz öküz biriymis meğersem çocuklarımı görmeye bile götürmedi çok pişmanım çalışmaya devam etmeyip buna inandığım için şimdi 2 cocugumda bundan var Allah sonumuzu hayır etsin sende iyi düşün kimse gerçek yüzünü göstermiyor 
0 oy
tarafından
2 çocuk verdiğin adam ile ayrılıyorsun daha boşanmamışsın bile.. yeni birine genç hiç çocuk sahibi olmamış birine nasıl güvenebiliyorsun enteresan. 
0 oy
(75 puan) tarafından
Elbetteki aşık olabilirsin. Ama unutmaman gereken 2 tane evladın var. İstediğin kadar aşık ol ama asla ayakların yerden kesilmesin asla mantıgını yitirme! Önce çocukların sonra senşn için hayırlısı olsun 
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Bacım belki o adamı kocan tuttu soktu hayatına mahkemede evli kadın zina yapıyor deseler çocuklarını alsalar ne yapacaksın? Tabiki sevmek sevilmek hakkın ama resmi olarak boşanmayı beklememen büyük hata 
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Daha birinden kurtulamamışken ikinciye sarılmak neden?Ve siz şuan eşinizi aldatıyorsunuz sonuç olarak hala evlisiniz 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 481 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mrv9200 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 413 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde Alfa anne. (687 puan) tarafından soruldu
+1 oy
42 cevap 1,091 göst.
3 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Mlhcnt (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 781 göst.