+1 oy
1,269 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
iyi akşamlar arkadaşlar ben eşimden boşandım ailemle yaşıyorum resmi olarak süreç devam ediyor fakat ben bekar bir adama aşık oldum  oda bana hiç yaşamadığım hiç görmediğim şeyleri yaşatıyor bana çok mutluyum ve iki çocuğum var bende 

çok korkuyorum kötü şeyler olur diye fakat adam beni çok seviyor öyle böyle değil ailesiyle tanıştırmak istiyor resmi süreç bitince 

hep diyorum amacım koca aramak değil çocuklar için iyi bir abi iyi bir arkadaş seçmek zorundayım 

ama ayaklarım yere basmıyor beni o kadar seviyorum bu gün oğlumun doğum günü pasta falan aldı çok mutluyum beni çok seviyor çok emin aslından sevgisinden sonumuz ne olur sizce bu gün evine çağırdı dans falan ettik çok güzel herşey rüya gibi

41 Cevaplar

+12 oy
(12,777 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Boşanmadan görüşme bile mahkemede delil olarak kullanılır ise kötü olur 

Ve evlenmek için de acele etme şimdi seviyom vs olur ama evlenince belki olmaz o işler 
tarafından
Kotu kotu demek istemesemde kotu
(12,777 puan) tarafından
Bende neler var saygı değer mihricigim
(12,777 puan) tarafından
Bende seni görüyorum agizin durmuyo seho gibi senide 3 luler ile ugurlariz shahah
(119,131 puan) tarafından
sjsjsjjsjsjs sehodan haber alamadik bidaha
tarafından
Yoo ben hislerimi soyluyom seher gibi yapmiyorum ben la bana dokanmazlar
-Reklam-
+4 oy
(148 puan) tarafından
Ben bosansam birdaha evlenmem şahsen bütün ilişkiler bir zmaan Sonra morotonlaşıyor kendimi çocuklarima adarim çalışıp kazanıp onlara bakarım bnm bu hayatta tek varlıklarım evlatlarm
(77 puan) tarafından
Afferin sana keske her kes senin gibi dusunse evlat her seyden once gelir
(14,019 puan) tarafından
Benim annemde böyle yaptı
tarafından
Ya evlenilebilir ama bu kadın daha bir evlilik bitmeden hemen yeni bir maceraya atılıyor çocukların var  bir kaç sene otur oturduğun yerde evlatlarına odaklan ileride nasip olursa zaten evlenirsin ama araştırırsın çocuklarına bakalım iyi davranacak mı bende boşandım boşandıktan 4 sene sonra 2. Evliliği yaptım ama 1 senede araştırdım kimmiş nesin neyi benim ilk eşimden oğlum var evladıma iyi davranır mı ilk çocuğumu düşündüm afedersiniz bu kadının ki biraz kudurukluğa giriyor ne bu erkek sevdası anlamadım
(14,019 puan) tarafından
40 kez düşünmeli insan böyle bir şeyi coook Cesaret isteyen bir şey bana göre çocuklar var, sütten ağzı yanmış ayrıca resmi olarak hala o adamın soyadını taşırken insan böyle bir şeyi kendine yakistirmamali
(148 puan) tarafından
Aynen öyle ben hiç sevmiyorum böyle bu dünyada ben evlat sevgisini gördükten sonra hiç bir sevgi onun üstüne çıkamaz, çıkmayacak sevginin de bnm hayatmda yeri yok diye düşünüyorum tabi herkesin Kendi hayatı
+2 oy
(27,339 puan) tarafından

Biraz erken gibi bnce az zaman vermelisin kendine

(629 puan) tarafından
++++ cnm benim de bu dusuncem
(27,339 puan) tarafından
Aynen kuzu
+2 oy
tarafından
Resmi surec bitmeden bi ilskiye baslaman yasal olarak kocani birsuru hak sahibi yapar bunu diyim ikinciside bana gore dogru degil ucuncusude bi arkadasim vardi onu hatirladim onunda ayaklari yere basmiyodu kizlarina babalarindan cok babalik yapiyodu  adam sonradan yavsakk cikti insallah seninki cikmaz 
+2 oy
tarafından

Bunu delil olarak kullanıp çocuklarını elinden alabilir 

Hem bismillah daha biri bitmeden dava sürecinde ne ara buldun da aşık oldun boşanıp çocuklarınla hayat dolu bir sayfa açabilirsin senin çocuklarının abiye, yada başka babaya da ihtiyacı yok annesi olarak sen onlara anne, baba, abi, arkadaş zaten olursun... boşanıp kendine kafan rahat bir hayat kurmak yerine tekrar bir evlilik, sorumluluk mu yüklemek istiyorsun 

Bekar, boşanmış farketmiyor bazen o karşındaki sana aşık olduğunu sandığın erkek seni tatlı diliyle bağlayıp keyfini sürüp sonrada yolun ortasında bırakabilir kimse öyle kolay tanınmıyor gerçek yüzü hemen ortaya çıkmıyor bence iyi düşün karar ver... bak sonra pişman olursun kendini 2. Kez yakmış olursun 
(2,671 puan) tarafından
Ayy benim. Cümlelerimi kurmuşsun valla hemen nasıl güveniyor ki adamin niyeti belki baskadur :-(
tarafından
Güvenmekten ziyade ne acelesi var bismillah bir boşansın az kafasını dinlesin çocuklarıyla vakit geçirsin daha boşanmadan yeni bir maceraya atılıyor bende boşandım 2. Evliliğimi 4 sene sonra yaptım ama 1 senede araştırdım oğlum var ilk eşimden dedim kim bu adam oğluma iyi davranır mı sonuçta ilk evladımı düşündüm baktım karakteri düzgün çocuğuma iyi bir abi öyle evlendim şimdi bebeğimiz oldu
(2,671 puan) tarafından
Valla ne diyeyim hakkında hayırlısı olsun  cnm belki sevgi ilgi görmüştür ki kocalarimizda öyleydi sonrada değiştoler :-):-)
tarafından
Malesef değişiyorlar ama ilk önce evlatlarını düşünmek zorunda biz anneyiz önceliğimiz çocuklar olmalı
(2,671 puan) tarafından
Aynen canım benim eşimde valla sevgiliyken çok harikaydı ama evlenince değişti yani göz boyama :-):-) ama ne diyelim hakkında hayırlısı olsun bayanin
+2 oy
(14,019 puan) tarafından
Valla baya cesaretlisiniz bravo 
(692 puan) tarafından
Seni artiladim  valla  bu zamanda kime güven olur Allah aşkına benim bi taraflarım yemez inanki böyle şeye yadırgamıyorum  ama insan yanından geçen insandan ürküyor:/
(14,019 puan) tarafından
Benim annem 12 senedir ayrı ve evlenmedi korktuğu için
+1 oy
(285 puan) tarafından
Canım nasıl bişey bilmiyorum ama ben bı erkekten nefret edersem hepsi birbirine benzer diye düşünürüm ya zor zamanlar yasamissin bosluktasin ilgi bekliyosun eminmisin canım tekrar bu kadar hızlı şekilde bir erkeğe guwenmeye
+1 oy
(1,763 puan) tarafından
Bence biraz bekle cocuklarin kac yasinda bilmiyorum ama hemen babadan ayirip buda yeni abiniz demek ne kadar dogru yadirgamayin demissin surecte ne kadar suredir devam ediyor bilmiyorum bazen seneler surebiliyor ama sende bekle bi kendine gel yuvan yikilmis bi kafani topla yani
0 oy
tarafından
Şimdi bizim ne dememiz gerekiyor 
0 oy
tarafından
Yadırganacak bişey yok. Ama resmi boşanmanın bitmesini bekle. Karşı taraf bunu bilirse senin için güzel şeyler olmayabilir.
(13 puan) tarafından
ayrı yaşıyoruz herkes kendi yoluna malesef
0 oy
(913 puan) tarafından
Allah hayırlısı neyse onu nasip etsin. 
0 oy
(66 puan) tarafından
Banim kız kardeşim düğünü olacaktı bozuldu yani evlenmediler ama resmi nikah vardı yeni biriyle tanıştı oda resmi işlemlerin bitmesini bekliyor onunki evlilik sayılmaz kesinlikle yadırgamıyorum ama çok mantıklı olmak zorundasın çocukların için
0 oy
(1,827 puan) tarafından
Yadirganmaz yadirganmamali ama süreç bitmeden görüşme karşı taraf duysa senn için mahkeme için iyi olmaz evliliği de en son düşün madem çok seviyor beklesin seni ama mahkeme bitene kadar uzak dur bence 
0 oy
(5,277 puan) tarafından
Resmi olarak boşansaydın ve kendine biraz dinlenme düşünme süresi verseydin sadha iyi olur zaten uzmanlara böyle diyor. Bu duygusal boşlukta yanlış karar verme riski dahafazla oluyormuş bence bir düşün acele karar verme. Hem daha boşanma mısın buda yanlış evlensen yarın öbür gün yuzune vurabilir bu adam 
0 oy
tarafından

Kimseye güvenme ve unutma hala resmi olarak evlisin.

Herkes başta iyidir eşinde başta iyi davranmıştır bunu göz önünde bulundur boşanmadan kimseyle görüşme
0 oy
(2,564 puan) tarafından
CNM yargılamak kimseye düşmez senin hayatın ama önünde çok uzun ve zor hayatın var  hem sevgilinin ailesi tarafı hem cocuk ların  sabret ve sakın ama sakın birliktelik geçirme  sana tavsiyem CNM 
(13 puan) tarafından
birlikte olmadık sana istemediğin hicbirseyi yapmam diyor
(2,564 puan) tarafından
Olmada CNM sonra heves olursun her şeyi ilk gibi yaşa   hiç ve hiç yalan söyleme her şeyini ner açık soyle
(3,380 puan) tarafından
Sana istemediğin hiç bişey yapmam deyip güven vermeye çalışıo bi süre sonra güvenip sende istcksin sevdiğin için Allah için çocklarını düşün kendini düşün biraz zaman ayır kendine kafanı bi dinle boşanma arifesndesin belki mantklı düşünemiosndr adam kötü demiyorum ama kötü niyetli insanlar çok rabbim hakkında hayırlısını versin
0 oy
(85 puan) tarafından
Canım bence eşinle boşanmadan görüşme derim bu çok önemli bir konu mahkemede hakliysan da haksiz duruma düşebilirsin, maddi manevi hak kaybina uğrayabilirsin..
0 oy
tarafından
acikcasi anlattiklarin cok guzel ama bir o kadar da sahte.. sahsen ben bekar erkeklerin bosanmis bir kadinla beraber olmasinin amacinin farkli oldugunu dusunuyorum.. kaldi ki devir cok kotu kimbilir baska ne amaclarda olabilir.. ayrica ask guzek birsey ama bir evlilikten cikip baska birine guvenmek bu kadar kisa bir sure olmamali bence ve bir de seninle evlenmek istiyor olabilir ama bu bence bosansanda hemen gerceklesmemeli cunku 2 evladinin yanina bir adam sokacaksin bunun icin onu senelerce taniman lazim.. 2 tane cocugun var onun ailesiyle de ne kdr huzurun olur o da tartisilir.. bence biraz daha gercekci bak ve kendi ayaklarinin uzerinde dur calisma hayatina gir ilk hedefin bu olsun
tarafından
Senin düşüncen de yanlış herkesi aynı kefeye koymakta doğru değil benim 2. Evliliğim ve bekar biriyle evlendim şimdi bebeğimiz oldu yani bu şans, kısmet meselesi birde akıllı, mantıklı şekilde hareket etmek gerekiyor
tarafından
aynn akil ve mantigi kullanmak onemli sanki burada asik olundugu icin diger onemli doneler atlatilmis gibi herkesi ayni kefeye koymuyorum tabiki ama cocuklu olunca bir kere degil 10 kere hareket etmek lazim yani acele etmemek zamana birakmak mantikli
0 oy
tarafından

Yadirganacak birsey yok bunda, ama once resmi surecin bitmesini bekle derim. Hala yasal olarak evliyken yakismaz bir kadina, hele hele anneye.

0 oy
(1,363 puan) tarafından
Yadirgamak kimsenin haddine degil, herkesin kendi hayati. Ama ben insanlara guvenmedigimden, insanlara hep supheci yaklastigimdan bu yazdiginda inanmiyorum. Ama dedigim gibi o benden kaynakli. Ya bosluktasin, ayakalarin yere basmiyo,yada gercekten boyle dedigin gibi olabilir ama bence tedbirli ol. Yani bi pasta bi dans yada seviyorum demesiyle olmaz. Evlatlarin varmis. Insallah dedigin gibi birisi cikar, yaniltmaz seni, evlatlarina iyi bir abi olur ama sen yinede dikkat et. Devir kötu.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 481 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mrv9200 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 412 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde Alfa anne. (687 puan) tarafından soruldu
+1 oy
42 cevap 1,086 göst.
3 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Mlhcnt (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 781 göst.