0 oy
214 göst.
Diğer kategorisinde (198 puan) tarafından
İyi geceler kızlar ben 2 çocuk annesiyim en büyügü 5.5 yaşında 2.si 15 günlük daha ama çok zor zamanlar atlattım sarılık yüzünden sık kaldırma 1 saatte 1 gibi daha sonra hemoroid sorunum oldu 2 3 günğm kabus gibiydi yaşadıgım piskoloji berbattı hiö normale dönemicem sandım çok şükür normale dönüyor ama bu süre zarfında kızımla çok ilgilenemedim geceleri ogluö 1.5 saatte 1 kalkıyor en geç 2 sabah. Uyumuyor gündüzde uyumama enerji toplamama izin vermiyor ev işi yapamıyorum yemek zor yiyorum bu günler geçicek mi ne zaman düzenimiz olur kızımla ilgilenmeye evimi temzlemeye bi rutinim ne zaman oluşur acaba sizlerin düzeni ne zaman oluştu neler yaşadınız bende normale dönücekmiyim öok merak ediyorum dışarı çıkmak oglum agladıgında gaz çıkarmak emzirmek alt alma dışında oyalayabilcekmiyim diye düşünmeden edemiyorum yadırgamayın lohusa piskolojisimi saglıkla alakalı çok sorun yaşadım ondan mı bilmiyorum bunları düşünüyorum sizlerin zamanı nasıl geçiyor dışarı çıkabiliyormusunuz ne zaman düzen oluştu kusura bakmayın uzun olfu şimdiden Allah razı olsun 

4 Cevaplar

0 oy
(12,500 puan) tarafından
Tabiki düzelecek hep böyle kalacak hali yok ya bizim sıkıntımız da gündüz uyur gece sabahlardık e 1 çocuğum daha vardı gündüz uyumaya fırsatım olmadı tam 5 ay çektim bu durumu sersem tavuk gibi gezerdim evde 5 ayın sonunda nihayet gece uykularına geçtik 
(198 puan) tarafından
İnşallah canım lohusalıktan mı bilmiyorum sanki evim böyle dagınık ymk yapmıcam kızımla kndmle ilgilenemicem dışarı çıkamıcakmışım gbi hissediyorum :( inşallah bizimde o zor zamanlar çabucak geçer ayriyetten 40 ım çıkıncada smear vericem iyi sonuç alamam ditede stresliyim onunda etkisi var çok tşk ederim ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından

Benım kızım kolikti şnan ben yazmayayım geleceğe daır umudun bıter :D suan 13 aylık İnan yenı yenı duzelıyor kolık bebek cok Zor Allah yardımcın olsun 

(2,719 puan) tarafından
Al bizden de o kadar 1 yaşından sonra azaldı oğlum şuan 16 aylık ama hala düzelmiş sayılmaz :)
(198 puan) tarafından
Kolik olduğu ne zaman anlaşılır acaba
(2,719 puan) tarafından
Oğlum 1 aylık bile değildi dr kolik dediğinde.
(198 puan) tarafından
İnşallah öyle olmaz :( szede çok geçmiş olsun zor
tarafından
Kolık 10 günlükken ortaya çıktı bızım 6. Ayla azaldı :(
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Lohusaliktan bunlar yaza ele gelir ozaman heryere gdersiniz canım. Bebeğine alış ozaman kizinada zaman ayirrisin şimdi alışma evresindesiniz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 165 göst.
27 Mayıs 2022 Aile kategorisinde alparslaninannesi (485 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 645 göst.
6 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 146 göst.
0 oy
1 cevap 201 göst.

382,048 soru

11,438,024 cevap

35,006 kullanıcı

...