+1 oy
298 göst.
Diğer kategorisinde (106 puan) tarafından

İlk bebeğim hemen oldu ikinci bebeğim olmuyo kızlar çok üzülüyorum bu duruma yumurtlama günümü de bilemiyorum adet düzensizliği ve sık ve az adet oluyorum sizce neler yapmalıyım tavsiye verir misiniz çok buruk oluyo bazen içim oğlumun kardeşi olsa ne güzel olurdu :(

14 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Doktora git cnm bi muayne ol neden olmuyo
(106 puan) tarafından
Gittim eliyle alttan muayene etti herşey normal dedi ultrasonla fln bakmadı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çocuğun olduğuna göre sağlık problemi yok demek ki rabbimin nasip ettiği zaman olur canım 
0 oy
(20 puan) tarafından
Oğlunuz kaç yaşında,belki yumurtalık kisti vardır bir kadın doğum uzmanına gidebilirsiniz bende vardı kistler de gebe kalmayı zorlastiriyor
(106 puan) tarafından
Adet düzeniniz nasıldı peki
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Olur olur relax ol . Ben birbucuk sene hamile kalmadım korunmayı bıraktıktan sonra. Yani eşim istiyordu ben pek hazır değildim ama olsa da uzulmezdim. Yine de ben hemen kalkıp lavaboya gidiyordum öyle öyle bir buçuk sene kalmadım. Sonra aman bee kızımda büyüdü dedim tek seferde hamile kaldım. Stresten geçiyor hersey
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Ben bekarken iki üç ayda adet olurdum cocugun ilk denemede oldu cann Rabbimin bildiği vardır kötü düşünme olur insAllah arkadaşımda 3 aydır deniyor olmadı oda ikinci istiyor 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Stresde etkiliyor canım çok düşünme olur İnsaAallah 
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Yumurtlama gnü denk gelmiyordr belki yda stres yaptığın içinde olmuyor olablr belkide doğru zamn değldr herşyin Bi vakti vardır unutma mucizeler hep beklenmedik anlarda olrmş öyle derler 
0 oy
(247 puan) tarafından
Soğan kürü yap canım hem adetin düzelir hem yumurta arttirici kolaylaştıriyo
0 oy
(119,519 puan) tarafından
vardir bi sorun de git bemce
0 oy
(4,136 puan) tarafından
Allah hayirlisyla tez zamanda nasip etsin canim..
0 oy
tarafından

Ekimdede aynı postu acmissiniz.dr bir sorun bulmuyorum ise psikolojiktir. Stres sıkıntı yapmayın zamani bırakın

0 oy
(5,132 puan) tarafından
Mutlaka muayene  ol daha sonra ovulasyon testi
0 oy
tarafından

Kafana takma psikoloji çok önemli cano:)

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 371 göst.
12 Şubat 2024 Aile kategorisinde 2prensannesi. (925 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
29 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 154 göst.
12 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Zisan (1,148 puan) tarafından soruldu

381,363 soru

11,417,399 cevap

34,968 kullanıcı

...