0 oy
252 göst.
Diğer kategorisinde (668 puan) tarafından
Coronadan dolayı hemen evlendik ne dogru düzgün düğün ne bişey oldu kiraya geçtik biraz bize uygun Bi eve ama her derdi çektik ev soğuktu petekleri yaptırdık 530 lira su faturası geldi petek temizlettik diye havalandırma yaptık doğalgaz açtırmak için  barı hep düşüyo diye çalışmıyor Diye soba yakmak zoru da kaldık her ay 600 lira elektrik faturası geldi bu kış da dedim kız için açim dolgaz borusuna çamaşırlar bulaşıcı bağlamışlar çalışınca sıcak su oraya gidiyor diye su tesisatı bisürü para harcadık doğalgaz açtık ama bu sefer de kombi çalışmıyor takılı kaldı tek derdimiz bu olsa eski mutfak dolapları düşüyo tavan dökülüyor balkon yıkıyamıyorum alt komşuya su gidiyor ev sahibi cimri hiç Bişey yapmıyor hor kullanan insan da değilim ben bu evi insan yaptım yaşanabilir yaptım yapmıyor diyo sizin bu yıl bitsin kendimize evi yeniliycez şimdi yapsan ne olacak 1 yıl bari düzgün yaşim bu evde rezil olmuşum mobilya hep his oluyo ev soğuk tavan dökülüyor su damlıyo evin heryerine kova koyduğum oluyo eve baksan okadar sorunlu görünmüyor yaşayınca çok sorun çıkıyo

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Taşınma şansın yok mu canım 
(668 puan) tarafından
Kış oldu ve dedik belki miras paylaşılır bu sene kendi evimize geçeriz taşınsak tekrar taşın zor olur eşyalar yıpranır
-Reklam-
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Yaptığın masraflar ile kiranın üstüne koyup daha güzel eve ciksaydin keşke canım kafan rahat olurdu
(668 puan) tarafından
Direk bu evi bulduk bukadar masraflı görünmüyordu miras paylaşılsa eve geçicez kendimize ev alcaz bikere taşımakla ugraşalım. Diye Bi sene daha sabrediyoruz
0 oy
(5,421 puan) tarafından
Ayy hiç sorma bizde oyle 7. Kat hertarafı açık bebek yürüyor artık çok korkuyorum vala bizde taşınacaz dyoruz kiralar uçuyor resmen 
(668 puan) tarafından
Aynen mirası bekliyoruz taşınmak için işte olmadı tekrar kira
(5,421 puan) tarafından
Kimin üzerine miras cnm
(668 puan) tarafından
Biz akraba evliliğiyiz eşimin babası vefat etti dedem mirası paylaşacak direk eşim onlarınki düşüyo kendilerine babam da mirası kendi çocuklarına paylaşacak onu da eşime veririm
0 oy
(13,173 puan) tarafından
Ayy Allah yardımcınız olsun eski ev sahibi de öyleydi ev berbat feln değildi ama mutfak tavani sorunluydu 1 sene oturdum yaptırmadı. Evine iyi bakmama rağmen. Rabbim hepimize ev alma gücü versin inşAllah 
(668 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Kaç TL kira cnm .merak ettm o eve
(1,685 puan) tarafından
2000 e mı oturuyorsunn :( o eve bir de ya satamaz mı elinde patlar lanet ev sahipleri
(668 puan) tarafından
En uygunu yine bu çok pahalı olmuş kiralar
(1,685 puan) tarafından
Ben de öyle 1900 tuttuk kafayı yicem. Etmez o kadar ama ev güzel yine senin anlattığın kadar kötü degil
(668 puan) tarafından
Allah daha iyilerini nasip etsin sana
(1,685 puan) tarafından
Amin cnm sana da

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 932 göst.
7 Nisan 2023 Aile kategorisinde Dolunay65 (739 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 269 göst.
0 oy
1 cevap 161 göst.