0 oy
327 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bir Nisan mevsimiydi güzel haberi ile dünyalar benim oldu 

Bir Kasım sabahı gözlerini açtı dünyalar güzeli oğlum parçam ömrüm herşeyim

Ocak mevsimiydi içimin açıdigi gün daha logusaligimda dikislerim ağrısına birde bu çıktı 

Kulaklarında işitme kaybı çıktı 

Ağlaya ağlaya gözümde yaş kalmadı 

Saçımı süpürge ettim gencecik yaşında hastane kapılarında ağlayarak çıkarttılar dışarıya tüm testlerden kaldı bebeğim alıştım zaman geçti tedavinin yaptıracağı z tam tutunuyorm ellerimin tuttuğu dalı kırmaya çalışan insanlar var hayatımda  sözlerini yazayım şükür edin bacılar şükür duyuyorsa şükür sağlıklı ise şükür edin bol bol 

NE OLDU DUYMUYOR MU 

DOKTOR NE DEDİ 

CİHAZINIZI ALDİNİZMİ 

CİHAZI KAC PARA YİNEMİ. KALDİ TESTLERDEN 

DENEME YAPİYORLAR BAKTİLAR AZ DUYUYOR 

TELEFONDAN SARKİ AÇIYOR LAR . .

GÖRÜNTÜLÜ KONUŞURKEN NİYE TEPKİ VERMİYOR YA 

NİYE SAKLİYONUZ TAK GEZDİR KULAKLARİNA CİHAZLARI Nİ 

EMAR TEMOGRAFİ ÇEKİLDİ Mİ . .

BİZİM BEBEK DUYUYOR BU DUYMUYOR Kİ 

BİRİ DAHA TEJ YASAYDİ BEBEĞİM İKİ KULAĞI DUYMASAYDİ OFFFFFF YORULDUM

Ya babannesi herkese söyledi herkese yaydı bir kere sormadı bana gözüm yaşlı kızlar silecek kimse yok göz yaşımı üzülmeyim diyorum ama üzülüyorum COK NE OLUR DUA EDİN AETİK YORULDUM BİKTİM 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbım sıfasını versın jnsallah yavrunun canm vok cok cok gecms olsun ınsallah zamanla duzelır. Babannesı dedesı km bu sekılde yapıyosa hepsıyle mesafenızı koyun gorusmeyın . Hıc bısy cocugunuzun sızın saglıgınzdsn onemlı degıl. Sız anne baba olarak guclu olacaksınız kı bebegınızde allahın ıznıyle bı an once ıyılesecek ınsallah 
-Reklam-
0 oy
(679 puan) tarafından
Bacim isyan etme özel egitim ogretmeniyim okuldaki cocuklarim halini gorsen kendi cocuhuna sukredersin ne geliyorsa allahtan buda sizin sinaviniz kimseyi takma isyan etme nolur
tarafından
İsyanım bebeğime değil yanlış anlaşılmasın insanlara bacım insanlara
tarafından
Asıl sınav cevredekiler bence
(679 puan) tarafından
Onlarda bu sinav dunyasinda kaybedenler zor allah yardimcin olsun ama kimse icin uzulme sen uzulunce cocugunda hissedecek esinde daha cok uzulecek niye yuvaniza hissettireceksiniz zor ama guclu dur yoksa daha cok yipranirsin bacim allah yardimcin olsun
tarafından
Evet canim çok güzrl demişsin kimse görmezden gelse belkide ben bu kadar çok uzulmeyecegim
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Cok uzuldum canim suan ama isyan etme saglik konusunda insallah zamanla iyi olur cok gecmis olsun 
tarafından
İyi olacak eminim ama çok zoruma gidiyor tek bende değil ki Allah herse bişi vermiş ya
(22,071 puan) tarafından
Babannesine kizmissin sen bosver diyma hic bisiyi bebegine odaklan
0 oy
tarafından
İsyanım bebeğime değil ne olur yanlış anlaşılmasın bunları gözlerim dolu doku yazıyorum insanlara çok kızıyorum bazen yüzüne duramadigim sevdiğim insanlar var
0 oy
(218 puan) tarafından
ALLAH büyük buda bebeğinle senin imtihanın başkalarına kulak asarsan olmaz güçlü olacaksın evladın için yeri gelecek onlarada cevap verip içini rahatlatacaksın kafana hiç birşey takmayacaksın tedavisini yaptıracaksın yoluna bakacaksın evladın bugün yaron diyecek ki annem benim için o kadar uğraştı ki kulaklarım duymasa bile annemin tek gülüşü yeter diyecek ALLAHIM öyle bir şifa versin ki evladına INŞALLAH en kısa zamanda iyileşir 
0 oy
tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah tez zamanda düzelir inşallah
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Başına gelmeyen anlamıyo tatlım

İlgilenmis gibi yapıyolar güya ama seni incittiklerin farkinda bile değiller

Allahım yavruna iyilikler versin

Gözyaşlarıni dindirsin kuzum
0 oy
(399 puan) tarafından
Canım hiç üzülme rabbim şifa versin şükürdar ol çocugu yatalak olanlar var agır zihinsel engelli olanlar var lütfen isyan etme seninde sınavın bu önemli olan bu sınavdan güçlü çıkabilmek 
0 oy
(2,604 puan) tarafından
Uzulme canim o kaynananida def et gitsin kimseyle moralini bozma insallah feraha cikar bebegin
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Canım benim ya Allah daha beterinden korusun dermansız dert vermesin. 

İnsanın yaşadıpı çile bi yana bilen bilmeyen haddi olan olmayan her türlü konuşur. Kayınvaliden yanlış yapmış herkese söylemekle. Benim sütüm yetmeyip memeyi almayınca emmiyo diye taa memleketteki akrabalarına kadsr söylemiş millet arayıp zorlada olsa memme ver kesme diye akıl veriyordu nekadar sinir olup üzülmüştüm.

Çok şükür bugünlerimize. Sen de içini ferah tutmaya çalış. Üzülmemeye. Çalış dua et. Ağlama lütfen. Çok şükür ki çaresi var cihazı vs.olumsız konuşanlarla seni üzecek en ufak şey söyleyenlerle irtibatını kes bence. Hemen birden olmaz ama yavaş yavaş da olsa yap bunu. Göreceksin daha huzurlu olacaksın. Rabbim bebeğini korusun. 
0 oy
tarafından
Dindik ayakta duracağım oğlun için can parçam için herkese inat tedavisini yaptırınca daha iyi olacağım ozaman karşılarına çıkıp dedikleri lafları yutturacagim
0 oy
tarafından
Canım Allah'ım bir mucize yaşatsın iyilessin inşallah insanlar çok patavatsız ve igrencker takma diyemem insan üzülür elbet böyle söylenir mi tesellisi olmayanın boş çenesi de düşse keşke sussalar dilleri dikişlense bıktım bu insanlardan Allah el şafi adıyla şifa versin kuzucuguna
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Rabbiim dermansız dert vermesin . İnşallah dermanını bulur :( 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 473 göst.
2 Mart 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 222 göst.
2 Mart 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 407 göst.