+1 oy
283 göst.
Diğer kategorisinde (20 puan) tarafından
Kizlar kayinvalidem koyde yasiyor inegi tavugu koyunu çiftçi bana ben gelemeyebilirim buralari guvenemem kimseye ama sen gel burda dogum yap sana da cocuklarinda göz kulak olurum diyor.bende uzaktayim kış gunu el kadr bebeyle git gel hasta olur diye korkuyorum.biraz kaynanama alindim.esimde kiziyor kaynanama ne işin var kardesim bakar oralara sen gel diyor bilmiyorum kadin mi hakli ben mi .birazda takintili insanim maalesef

13 Cevaplar

+3 oy
(120,784 puan) tarafından
inanki lohusalikda en son gormek istiycen insan kaynana o yuzden takilms
(4,876 puan) tarafından
Sevdaya katılıyorum ☺️☺️
(621 puan) tarafından
+++++++++++++++++++çok artı
dogumdan snr iyiki gelmemis diycek cunku agizlari durmuyo bazilarinin sutun yetmiyo falan dedimi tam lohusa cinneti
(4,876 puan) tarafından
Aman aman aman ☺️☺️
Benim kaynana da daha 10 günlük bebenin karnına kurutma makinesi tutacaktı neymiş kızı çocuklarını öyle uyutuyor öyle gazını çıkarıyormuş. Sürekli başına gelip bunun sarılığı geçmedi geçmedi demesi ☺️
Sütüm İlk zaman damla damla gelmişti doktor Aptamil al bir süre mama içsin demişti ben ne zaman mama  yapsam  kadının suratı şekilden şekile giriyordu. ☺️
En güzeli ya evinde tek ol yada kendi annene git nazını ancak senin annen anlar
bu benik sansim zaten bazen kimsesizlik bile cok ise yariyo
-Reklam-
+1 oy
(5,945 puan) tarafından
Annen neden gelmiyor  canım  o gelsin  hem daha çok rahat  edersin  

Kaynana da alınacak birsey  yok  ****** warmiş bırakamaz yani  ama  köyde rahat edemzsin soylim 
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Hayvanı varsa oda haklı tabi canım ama sende haklısın şimdi oraya gitsen bile sizinle ne kadar ilgilenebilir ki 
(20 puan) tarafından
Hayvanlari var cnm bide kayinbabam kaynim biraz fenalar eve fln zarar verirler diye korkuyor
(3,503 puan) tarafından
Himm anladım canım ama sen gitsen nasıl olur bilemedim insallah kaynanan kendi gelir yine de
0 oy
(2,072 puan) tarafından
Bence iş ciddiye binince gelir inşallah. Şuan kendisine kolaylık olsun diye ağzınızı ariyordur
(20 puan) tarafından
Banada oyle geldi cnm ama bilmyrmki bn cok alindim .bi yanimda alinma diyr .3. dogumum olacak nasipse .burda bi gorumcem var ona cocuklari birkym babasida ilgilenir dyrm .dogumdan sonrada gezmek amacli gideriz dyrm bilmyrmkii
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Gelmesin sende gitme canim tek basina bak nolacak esinde var sonucta 
(20 puan) tarafından
Kuzum hastaneydeyken gorumcem ve esim bakar diyorum ama bilmyrumki
0 oy
(1,718 puan) tarafından
En iyi yer kendi evin hele ki doğumdan sonra yani 
0 oy
tarafından
Cnm başka biri varsa o gelsin yanına.cok zor vala durumlar.koyde hayvanlar insanın elini kolunu bağlar.bir iki hafta iicnde idare edilebilir ama.senin gitmen daha kötü olur.gidersen de uzun süre kalırsın.evine dönmen çocukla zor.en iyisi evinde kal.
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Bence burda alınacak bir durum yok canım kadının hayvanları varmış sonucta doğum yaptığında dayanamaz gelir belki 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Bende kaynanamın yaninna köye gittim doğumum ordaydi Allah var kaynanam iyidir ** aiste lohusalık ta herkese gıcık oluyorsun bide tecrübesiz dim kaynanam mama ver emzik ver diyince kızıyordum vermiyorrdum çok ter biri olmuştum ama kaynanam çorba yapardı yemek yapardı bana bakardı da benim psikolojim çökük tu
(20 puan) tarafından
Benim kaynanada ayni cnm iyidir gtsem banada cocuklarimada bakar diger cocuklarimda bakmisti zaten ama bunda gelemeyebilirim diyr bnde israr etmcm bir daha
(2,671 puan) tarafından
Sen git istersen ama doğumdan sonra zor oluyor ben mesela normal doğum yaptım 30gun falan doğru düzgün oturamiyordum yani sezeryan da öyledir bence doğumdan sonra birinin yanında durmadı lazım
0 oy
tarafından
Alınacak ne var kadın durumu izah etmiş 
0 oy
(5,566 puan) tarafından
Gelcek başka kimse yok mu . İnan ki bu kış da evinden çıkma hiç . Köyler daha soğuk oluyor zaten bide lohusalı gitme derim
0 oy
(948 puan) tarafından
Lahusalikda kaynananin olmamasi bir lohusanin basina gelen en guzel sey gitmede gelmesinde:)))
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Ay canıma millet valla

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 279 göst.
3 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 316 göst.
11 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 90 göst.
29 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Linaninannesi (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 527 göst.
30 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,211 soru

11,880,219 cevap

35,993 kullanıcı

...