0 oy
256 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Söyledim annenin niyeti yok beni goturmeye dedim nişan ankarada ve 19 aylk oglum var bana dediki araba kalabalik sigmayz dedi kaynanam bende dedimki bana gelince hep bi engel oluyo dedim yazinda hicbiyere gidemedik bunaldim evde

Oglum yolculugu cok seviyor 3 saat mesafe

Eşime anlattm işte dediki eşimde benimde niyetm yok gtmeye dedi nye dedim kalabalk dedi

Aslinda ben istyorum gitmeyi ama kynanam oyle dedigi icin moralim bozuldu

Eşimde dediki gdieceksen gideljm dedi bende olur dedim gdelm tmm dedi

Az once aradim iste acaba gelmesemmi annenin niyeti yok dedim niye hemen sözunden dönüyosun dedi ama annen istemiyor dedim sabh konusalm dedi

Siz olsaniz gidermiydiniz?

8 Cevaplar

0 oy
(2,265 puan) tarafından
E tmm demis daha niye soruyorsunki  tbikide git inadina
tarafından
Ama ben takintili biriyim o öyle dedi diyr takip duruyorum
(2,265 puan) tarafından
Hic takma o aenin kocan onunla sen gidiceksin ayşe degil bin kurul yayil arabaya. Guzelce
tarafından
Haklsin şuan misir kaynatiyorum yarin bebegm arabada yesin diue:)
(2,265 puan) tarafından
Aferin he şöyle yaa hanfendinin keyfine hore yasamicaksin kocanla istedigin yere gidersin onun cagirmasinin yada gelme demesinin onemi yok o bi şurda dursun hakki yok hakkini yedirme ;)((
tarafından
Haklsnnkuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben olsam istiyorsam giderdim 

Keyfine bak boşver laflara takılma 
tarafından
Kaynanam acik acik dedi yer yok gelme dedi yani
tarafından
Birlikmi oturuyosun sen
tarafından
Hyr ama herseye karisan bi kaynanam var bu yuzden kavga bile ettik ama yinr ayni
tarafından
Eşin tamm dediyse sen o işi ona bırak bence  
Sen kenarda bekle
Ben hep öyle yaparımda ☺☺
0 oy
tarafından

Ona ne yhaa git tabi 

tarafından
Hep engel olur inan yaz ayındada tatile gitme planimiz vardi ne isiniz var tatilde dedi
0 oy
tarafından
Sende daha niye kurcalıyosunki eşin tamam demiş bitti yani kaynana bu fırsatları vermene gerek yok yani
tarafından
Kaynanamla tartiştim bana karşma dedim ama yine ayni
tarafından
Boşver onu sen çok hayatına müdahale etmesşne izin veriyorsun böyle yaparak kocan tamam dedikten sonra annesi isterse açık açık gelme desin oda kimmiş kocam söyledikten sonra
0 oy
(4,093 puan) tarafından
Boş yere eşinle aranı bozuyorsun böyle arayıp söyleyince annesine laf ediyorsun gibi algılıyorlar düz olun gitmek istiyorsan eşinde tamam demiş git istemiyorsan eşine istemiyorum de adama annen istedi giderim annen istemedi gitmem dersen o da sıkılır bu durumda zaten istemiyorum demiş sırf sen istiyorsan gidelim demiş daha ne kurcalıyorsun ki boşver kaynanayı falan 
0 oy
tarafından
Esin gitmek istiyorsa sende git istemiyorsa gitme
tarafından
Ben istyorum dedim o zamab gdelm dedi
0 oy
(14,487 puan) tarafından
Sence de fazla uzatmadın mı ? Kız gidek diyo gönlün var işte bırak sen bı ailesin artık kendiniz verin kararınızı. O istemiyor bu istemiyor diye yaşama 
tarafından
Tamam canm haklsin
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Sen gideceksen eşinin koluna gir git kim ne diyebilir yok gitmeyeceksenizde beraber gitmeyin 
tarafından
Aynen canm saol kuzum

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 1,364 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Suskungirl44 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 703 göst.
10 Mart 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 337 göst.
20 Haziran 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu