0 oy
685 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Onunla önemli bir şe kunuşmam lazım

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
63738833 lincten sonra kapandi postu hic hatirlamiyorum valla
tarafından
Ay  ismini öğrenmem lazım ya
tarafından
Bilmiyorum ki kim kapiyo moderatorler mi yoksa ust uste uyari yiyince kendi mi kapaniyor hicbir fikrim yok
tarafından
kendisi kapatmış
(534 puan) tarafından
Görüp gelir belki dur bakalım
tarafından
He dogru kendisi kapa secenegi de war tabi onu nedense dusunemedim ben :)
-Reklam-
0 oy
(7,930 puan) tarafından
Az önce gördüm ama dikkat etmedim ayrıca ne konusmak istiyorsun ki bu kadar önemli ? 
tarafından
Ya eşinin ona şiddet uyguladığını falan anlatı bende kendi hayatımı anlatım ne zorluklarla  çocuklarımı dünyaya getirdiğimi falan anlatıyordum belki vazgeçer die kadın ben lafımı bitirmeden sohbeti kapatı
0 oy
tarafından
karişik harflerle yazılıydı ismi
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Yeni açmış hesabı fake bile olabilirdi.
(7,930 puan) tarafından
Yokyeni değildi 4 5 soru atmıştı
(4,875 puan) tarafından
Puanı 4 tü ondan sandım.
0 oy
(4,164 puan) tarafından
Ay bırak konusma canım ya nasıl vicdanı el vermis düşünmüş bunu yetmemis aklı hala bedeninin acısında her şeyi anlarım bak ama o noktada kendi canının acısını düşünmesi işte bunu anlamıyorum 
tarafından
:)))) gece gece çocuğu uyuttum bende uyuyacaktım ne güzel kadına sinirden uykum kaçtı bide laf yetiştirmek için
tarafından
Yat uyu yat sabah surunecez sonra :)
tarafından
Aynen öyle Allah hidayet versin.
düsünmeyin fazla buranın da %50si çıldırtıyor bazen:))
tarafından
Of walla oyle millete bu yastan sonra nasil konusulacagini ben mi ogretecem. Yat uyu kadin iste ne dikleniyosun. Salmak lazim :))
tarafından
:))) aynen bugün çıldırma vol 2 'di bu kota tamamlandı uyuyorum artık
0 oy
(991 puan) tarafından
Mrvacly ismi 
0 oy
(7,379 puan) tarafından
ısallah aldırmaz uzuldum vala
0 oy
tarafından

Kim o niye kürtaj olucakmış

(4,164 puan) tarafından
7 aylık bebeği varmıs hamile olma ihtimali varmıs varsa aldıracakmıs kürtaj can acıtır mı diyor bide soru soruyor bedeninin acısını düşünüyor cana kıymanın acısını değil
tarafından
İnanmıyorum yhaa bu nasıl bi vicdansızlık
(4,164 puan) tarafından
Hem de ne vicdansızlık canım
0 oy
(2,699 puan) tarafından

Eğer ki herkes linç etmek yerine ona güzeli anlatsaydı aldırmaz hiç bir anne evladına kıyamaz inanın burda milletin ili gücü sürekli kötü davranmak inciltmek olmuş oysaki iki güzel cümle edip anlasalar oda anlayacak hatasını 

tarafından
Bende onuq güzelce konuşacaktır özelde baktım yazdım hayatımı anlatım kadın bırak madı lafımı bitirmedim hemen sohbeti kapatı
tarafından
Anlamaz bence bacim bizim sinirlendiğiniz nokta canım acır mi diye sorması şok oldum valla
(449 puan) tarafından
Bende katılıyorum sana. Millet burda anlattiklari kadar akil verip lincledikleri kadar mukemmel anne olsaydilar inanin buraya girmaya vakit bulup milletin yazdiklarini okuyamazdilar. Çünkü annelik babindan 4*4luk olmak neredeyse imkansiz
tarafından
Canım 4 4 lük anne olmak başka kimse 4 4 lük değil zaten ama eğer hamileysem kürtaj olucam canım acirmi yazmış HALA canının derdinde resmen bi bebeği öldürecek kendi canını düşünüyor. Insan aldırır ama bi vicdan azabı çeker bunun hiç umurunda değil kendi canını düşünüyor.
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Mrvacly olması lazım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 495 göst.
15 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Hanifemm (1,489 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 965 göst.
9 Haziran 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 623 göst.