0 oy
118 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (655 puan) tarafından
8 aylık oğlum öksürüyor arada bir ama büyük sorun ise burnu tıkalı gece boyu hiç uyumadı 

Burnu tıkalı olduğu için garip garip sesler çıkarıyor nefes alamıyor yani 

Burnu temizledim okyanusn suyu damlattim burnuna ama fayda etmiyor nefes alamıyor 

Yarın randevumuz yarına kadar burnunu nasıl rahatlatabilirim

4 Cevaplar

0 oy
(4,061 puan) tarafından
Valla bacım bizimde öyle olmuştu ben serum aldım şırınga ile burnunun temizledim hep hem hastalık kolay gitti hemde çok güzel temizliyor tüm olan ne vRsa çıkıyor tavsiye ederim 
(655 puan) tarafından
Nasıl yaptın ne sıktın burnuna ayrintili anlatır mısın bende yaparım rahatlarsa burnu.
(4,061 puan) tarafından
YouTube de var canım serum ile burun açma diye yaz çıkıyor doktorlar Bike yapıyor Ordan detaylı izleyip yapa bilirsin
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Petek varsa petek üzerine su koyun  soba üzerine de olur  soğan dilimleyip baş ucuna koyun karanfil varsa da soğan içine yerleştir öyle kalsın başucunda 
(655 puan) tarafından
Soğan koydum şimdi ortadan kestim basunca duruyo
Soba var yaktıktan sonra o zaman şu koyayım uzerine
(4,875 puan) tarafından
Yattığı yer mutlaka nemli olsun ki nefes daha rahat alır.
0 oy
(544 puan) tarafından
Mutlaka cold mix al eczaneden küçük bi şişe birazda pahalı boyuna göre ama çok rahatlatıyo. Yakasına 1 2 damla damlat çocuk rahwt etsin. Bide şırıngyla temizlemen lazım ciğerlene inmesin hastalık
(655 puan) tarafından
Siringayla nasıl temizliyecegim ki
0 oy
tarafından
Gece sabaha kadar soğanla uyudum karanfili sapladim yarim limona . Burnum tıkalı nezle oldum okadar rahatlatıyor ki dene mutlaka

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 227 göst.
8 Ocak 2022 Diğer kategorisinde berkin (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 99 göst.
24 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 341 göst.
4 Kasım 2020 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 309 göst.
23 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ꧁❦✳GüLbahaR✳❦꧂ (3,617 puan) tarafından soruldu

380,992 soru

11,405,936 cevap

34,944 kullanıcı

...