0 oy
1,063 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ikinci hamileliğim isim tam belli değil ilk kızım olacağında daha cinsiyeti öğrendik eşim annesinin isimini koydu kendi kendine Banada kesinlikle söz hakkı tanımadı ve annesinin gerçekten üstümde bı emeği falan yok aksine sürekli bana şerli insan seytanlasmis insan anan iş ogretmemis vs dedi durdu hep sustum neyse bunlara rağmen kızımın adını kayinvalidenin adını koydular ben hicmisim gibi şimdi bidaha kızım olacak annemin adı Hatice Guzel de bi isim evlendim evleneli annem poşet poşet yiyecek içecek taşıdı hala taşıyor turşu kurdu bidon bidon salcalarimi hep annem yaptı beş kuruş dahi almadı o olmasa napardim bilmiyorum her zamanda arkamda durdu bı ara eşime bunun adını Hatice İkra koyacam falan dedim Hatice kim diyor işine gelmeyince tanımadın dedim tanımıyorum diyor şimdi ise içimden geçen inat edip koymak siz olsanız koyarmisiniz

32 Cevaplar

0 oy
(7,978 puan) tarafından
Madem o kim demiş sende koy  yine o kim derse kimse değil Zeliha gibi kimse değil hoşuma gidiyor koyacam dee
-Reklam-
0 oy
(6,420 puan) tarafından
Sorman hata bize. Kesinlikle inat et kavga et ne edersen et annenin adını koy. Onun ki kıymetli de seninki değil mi. Yüz vermeyin şu erkeklere ya.
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Uyarı verinde kapansın:(
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Ben olsam koyardim canım bencede sende annenin adıni koy sonuçta kayinvaldeninkini koymuşsunuz seninde içinden geçeni koymak hakkın tabikide 
(13,834 puan) tarafından
Eski postu nasıl hortlattin (⁠•⁠‿⁠•⁠)
(2,194 puan) tarafından
Evet öyle yapmışım nasıl geldi önüme bende bilmiyorum çok uykusuzdum bugün tarihleri görmedim :)
0 oy
(5,715 puan) tarafından
inat ederek koyma tabiki ama gerçekten değer verdiğin için koymak istiyor san koy tabi ama ben karşıyım anne isimlerine ya 
0 oy
(3,560 puan) tarafından
Ulan post eskiymiş o kocanın ağzına ederim!! Puştun oğlu kendi anasının adını koyacak ikinci de kız olacak bak nasıl kendi anamın adını koydururdum!!!!
0 oy
(7,442 puan) tarafından
Bençe bu konular hasaz onun için ben kimsenin ismini koymadım kimsede olmayan bi isim koydum ben
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Allah kaynanana azıcık merhamet versin hele laflara bak insanlık görmemiş..annen koyma demiş.kadin istememiş sende kendin bir isim bul.hatta hem kız.hem erkek ismi düşün direk bu de
0 oy
(743 puan) tarafından
Okurken hirslandim.Koyun kesinlikle
tarafından
Bu post benim eski hesabımdan maalesef doğuma 20 gün kala bebeğimi kaybettim isim de koyamadim hevesim yine içimde kaldı Allah büyük imtihan ne gelir elden
0 oy
tarafından
Görünce çok tuhaf oldum bu post benim postumdu eski hesabımda bebeğimi kucağıma aldım ama canlı değildi imtihan işte....
0 oy
(239 puan) tarafından
Bacim senin cevapalarini okudum bu soruda pek koyabilcen gibi gelmedi sonuna kadar gitmeyeceksen bosuna kavga cikarma bence
0 oy
(80 puan) tarafından
Şu an bizde bu durumdayız ama annesi olarak tabii ki bizim de hakkımız fikirimizin olması düşüncemizin olması Ben de senin gibi düşünüyorum ve gerçekten hiçbir faydası yok o zaman benim anneme haksızlık diye düşünüyorum ben de senin gibi bu konuda bizim gibi çok insan vardır muhakkak

İlgili sorular

0 oy
80 cevap 1,233 göst.
27 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Minikminnosum (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 507 göst.
21 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 625 göst.
17 Mart 2021 Diğer kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 880 göst.
21 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,880 soru

11,403,415 cevap

34,941 kullanıcı

...