0 oy
194 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Kizlar 7 yasinda kizim var okulada gidiyo skıldı ayni seyleri yemekten bana pratik degisik kolay tarifler verebilirmisin yemek turude olursa sevinirim.5aylik bebegim var cokta ugrasamiyorum mutfakta

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

image

bizim bu ay ki beslenme listemiz canım fikir olsun 
tarafından
Sagol canim
-Reklam-
0 oy
(5,541 puan) tarafından
Bizim kantinde abla ekmek arası patates püresi veya kızartıp içine ketçap mayonez isteyene havuç marul gibi şey de ekliyordu poğaça içine tost yapıyordu interntte gördüm milfoyden simit yapan var canım aklıma bunla geldi de poğaça felan yapıp dolaba atabilirsin fırında 2 dk çözünür taze gibi oluyo
tarafından
Yapiyorum canim pogaca tost skıldı
tarafından
Sagol cevap icin ☺
(5,541 puan) tarafından
Doğrudur canım diğerlerini deneyebilirsin hem doyurucu oluyo afiyet şifa olsun kuzuya
tarafından
Amin canim hepimizin evladina
0 oy
tarafından
Bebegıni uyutunca kek börek poğaça yap canım. Pişir at buzluğa çocugunu okula gitcegi zaman ver götürsün yesin yada

Akşam poğaça hazırla tepsiye diz streç geçir üzerine at buz dolabına sabah çıkart yumurta sarısı sür at fırına mis gbı yiyin
tarafından
Oldu canim olmazmi sagol Allah razi olsun ♥️
tarafından
Cümlemizden canım ne zamn istersen yardımcı olurum sana
tarafından
Sagol canim bende elimden gelen bisey olursa yardimci olurum sana.ne guzel sizin gibi insanlarin var oldugunu bilmek..hele bide yalnizsa benim gibi
tarafından
Bende yalnızım canım anlarım halden Allah razı olsun
tarafından
♥️♥️♥️♥️
0 oy
tarafından
????????????

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 198 göst.
0 oy
3 cevap 75 göst.
16 Ekim 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Hilal.24 (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 274 göst.
0 oy
12 cevap 493 göst.
22 Ağustos 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,641 soru

11,424,536 cevap

34,982 kullanıcı

...