0 oy
1,491 göst.
Aile kategorisinde (964 puan) tarafından

Kızlar sabah 6 da yatış yapıcam 8de sezeryana giricem. Duanizi eksik etmeyin.

Çok zor bir hamilelik geçirdim çoğunuz biliyorsunuz.

Çok şükür bu günleri gösteren Rabbime. 

Com gerginim çok korkuyorum çok stresliyim..

Beni ne bekliyor hiç bilmiyorum. Hayatım boyunca 6 kez ameliyat oldum. Zor ameliyatlardi hepsine Güle oynaya gittim ama sezeryana öyle olmuyor. Ayaklarım hep geri gidiyor.

Bugün son kez nst ye girdim. Ona bile ağlayarak gittim hastaneye. Bir türlü kendimi rahatlatamiyorum. Bana yardım ve dua edin lütfen nasıl yenecegim bu stresi :'(:'(:'(

18 Cevaplar

0 oy
(1,379 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm bebişini düşün yarın kucağında olcak ona odaklan korkutma kendini 
(964 puan) tarafından
Valla herkez çok kızıyor cnm hep kötüyü düşünüyorum kendimi alamıyorum bu düşünceden; (
(295 puan) tarafından
Hiç köprüden düşünecek bir şey yok çok uzun bir yoldan geliyor kuzun sen böylemi karşılayacaksın bebeğini ..Meleğin seni böyle görmek istemez lütfen kuzuna layık bir anne olarak karşıla bebeğini babasını da üzme bu kasar değişim yaşamış sizin için çok heyecanlıdır şimdi baba lütfen heyecanına ortak ol canım..
-Reklam-
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Canım benim korkma normlar doğum daha korkunç kuzum Rabbim yardımcın olsun dualarım seninle tatlım 
(964 puan) tarafından
Allah razi olsun cnm cumlemizin yardımcısı olsun inşallah ;(
(4,759 puan) tarafından
Aminnnnnnn inşallah aminnnnn canım benim
0 oy
tarafından

Ben ilkinde hiç korkmadım canım gülerek girip gülerek çıktım ikincisine biraz korkarak gitmiştim ama allaha şükür iyi geçti senin ki de iyi geçecek inşallah ve yavrunun sesini duyduğun an unutacaksın herşeyi rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah dualarım seninle <3

(964 puan) tarafından
Allah razi olsun cnm. Benim ilk sezeryanim. Daha önce 2 yavrumu kaybettim şimdi de elim boş gelmekten çok korkuyorum ;(
tarafından
Hicbir şey olmayacak sen içini ferah tut rabbime sığın yeter
(964 puan) tarafından
Sağol canım benim inşallah sag salim çıkarız hastaneden
0 oy
(354 puan) tarafından
Korkma kuzum minnak bir yavrun olacak onu düşün :)) Allah yardımcın olsun İnşaAllah canım 
(964 puan) tarafından
İnşallah kuzum. Yarın Allah nasip ederse ogleden sonra post açarım.  Bende Dogurdum diye :)
(354 puan) tarafından
Ayy çok heyecanlı :)) İnşaAllah canım benim dua edelim birbirimize Müslümanın Müslüman kardeşine ettiği dua kabul olurmuş :)
(964 puan) tarafından
Tabiki de cnm
 Kimin duası kabul olur bilemeyiz. O yüzden post actim zaten. Duanizi eksik etmeyin allahin izniyle hersey güzel olacak. Buraya yazınca gerçekten rahatliyor insan
(354 puan) tarafından
Tabiki de herşey güzel olacak Allahın izniyle sen kalbini ferah tut yeter :)
(964 puan) tarafından
Sağol canım benim ☺❤♥
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Korkma canım sadece bebegine odaklan onu kucağına alacağın anı düşün 
(964 puan) tarafından
;( sabah olur mu bu gece
(3,149 puan) tarafından
Olur inşallah allaha güven
(964 puan) tarafından
Başka güvenerek kimsemiz yok cnm hepimiz allaha emanetiz Rabbim iyiliklerle hayrlarla karşılaştırsın hepimizi inşallah ❤
0 oy
(845 puan) tarafından
Korkma  canım korkulacak bisey yok allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah 
(964 puan) tarafından
Allah razi olsun canım benim
0 oy
tarafından
Seni coook iyi anlıyorum ") şimdi sakince o stresini bir kenara bırak ve doğacak bebeğini hayalet onu senelerdir bekledin 9 ay icin de sardinsarmaladim muhafaza edip buyuttun o cennet kokusu için aylarca hoc kalkmadan eve hapis oldun yattın veee geldin bu mutlu sona rabbim 'in öyle bir nimeti ki bu evlat hem gözün hem gönlün hem karnın doyuyor gözlerinde kalp beliren emoji gibi oluyorsun o gül yüzünü görünce hele o minnacık yüzünü getirip boynuna dayiyorda sen şimdi benim annemmisin meleğim benim der gibi kokluyor ya seni işte o zaman mukafatinin böyle olacağını bilseydik daha com acılar göğüslerdim diyorsun ") hiç düşünme ameliyatı sezaryeni sadece bebeğine odaklan içinden bir sen çıkacak belki babaya benzer gerçi orasını bilemicem oda şansına artık ")) hahahaha sıkma canını stres yapma sadece tatlı heyecanını yasa ben sabah sezaryene gidecem akşam koştur koştur tatlı yemeye gittim yemeden doğurursam içimde kalacak diye ")) hoş ameliyat haneye zıplaya zıplaya gittim herkese el salladım öpücük attım içeri bi girdim başladım ağlamaya hemşire döndü anaaa sen ağlıyon mu ki z sus ne ağlaması dedi bana ")) ilk dogumum da da babam aglatmamisti senide ben aglatmicam ")) ağlamak yok stres yok mutluluk var narko kafası var hayat güzel dünya güzel sen daha güzelsin hesabı;))
tarafından
Yazarım tabi canım benim ")) inşallah çok güzel bir doğumun cooook güzel bir lohusaligin olur hiç bir şeyin mutluluğunun önüne geçmesine izin verme bebeğini dünya gözüyle bir kere doğuracaksın kaç tane doğurursan doğur hiç biri ilk gibi olmaz her günün çok güzel birer anısı olsun inşallah
(964 puan) tarafından
Zeyno benim 3. Yavrum.
Ama kucağıma aldığım ilkim olacak inşallah.  Rabbim acısını gostermesin insallah canım.  Allah razı olsun iyi dilek ve duaların için.  Rabbim senin de evlatlarini sana bagislasin inşallah ❤❤❤
tarafından
Yinede senin ilkin rabbim acısını göstermesin inşallah bebim zeynom da benim ikincim ")) zeynolar anladım ki ayrı bir tatlı oluyorlar böyle gözleri fıldır fıldır ediyor "))
(964 puan) tarafından
Valla allah gönlümü biliyor ya her duamda zeynep istedim Rabbim den. Çok şükür verdi inşallah kokusunu da verir bana. Evet zeynep lerde var bir degisiklik bakalım benim Zeyno nasil olacak teyzesi ☺
tarafından
Inşallah görücez bakalim yarın ")) gerci ilk gunden belli etmez ya belki delisi disina olur "))
0 oy
(806 puan) tarafından
Canm bende 21 gün oldu sezaryen olalı korkacak hiçbişey yok bende güle oynaya girdim güle güle çıktım :)
(964 puan) tarafından
Biliyorum xnm seni sende benim gibi yıllarca evlat hasreti cekenlerdensin demi. Yaa hep kötüyü düşünüyorum kendimi alamıyorum bu duygudan ;( beni uyuyup çocuğumu benden alacaklar vermeyecekler gibi geliyor hep
(806 puan) tarafından
Aynen öyle yıllarca bekledim bende bu yüzden hiç korkmadm sesini duyaym yeter dedim o An çok şükür duydum. Böyle düşünme bebeğine odaklan kokusunu içine çektiğin An hersey bitecek kötü şeyler düşünme boşuna
0 oy
(6,725 puan) tarafından
Korkutma kendini canım bol bol dua et. Bebeğinin o güzel cennet kokusunu icine cekecegin anı gözünün önüne getir. Inşallah Allah'ın izniyle sağ salim kucağına alırsın yavrunu ❤❤☺
(6,725 puan) tarafından
Hahah iyi oldu sana enerjik ol ☺☺hamarat kız seni ne tatlısı yapıyorsun ☺☺❤❤
(964 puan) tarafından
Kadayifli muhallebi yaptım attım dolaba. Gece 12ye kadar yemem lazım ☺
Gebelik şekerim çıktı. Hamileligin 5 ayı bulantidan yiyemedim. Son 3 ayı da şekerden yiyemedim hiç bişey. Ama bu gece tatlı yiyeceğim ☺☺
(6,725 puan) tarafından
Ne kadar uzun sürmüş bulantin canim hiçbirşey yedirmemis tir o bulantilar :( Ye canım benim afiyet olsun☺ hiç yiyememissin gebelik boyunca bari bugün ye doğumdan sonrada bol bol yersin . Bebisten  vakit bulursan ☺☺
(964 puan) tarafından
Haha demi bide o var ☺ doğumdan sonra fırsat olur inşallah yemek yemeye falan ☺☺
(6,725 puan) tarafından
Yemek yerken uyanıyorlar agliyorlar ☺☺bebislerin genelde huyudur
0 oy
tarafından
Bebeğin benimle aynı günde doğacak ☺️korkutma kendini canım sen o kokuyu içine çekeceğin zaman aklına getir sadece ve bebeğini 
(964 puan) tarafından
İnşallah cnm yaa.
Zaten bu hayatta en merak ettiğim koku evlat kokusu.
Rabbim mahrum etmesin kokusundan sabırla bekledim inşallah sağlıkla alırım kucağıma; (
tarafından
İnşalah canım :) sters yapma kendine bebeğine etkilenir biliyorsun
(964 puan) tarafından
Biliyorum ama engel olamıyorum.  
Buraya yazmak da hiç aklımda yoktu.
Garibim eşim artık pes etti galiba benimle uğraşmaktan bana diyor ki kızlara yazsana onlar seni sakinlestirsin biraz diyor canım benim yaa ☺
0 oy
tarafından

Senin için dua ederiz hepimiz korkma bende sezeryanlıyım biraz ağrın olacak ancak evladını kucağına alınca gececek bu korkularin telaşların dua et sende bol bol abdestini al gitmeden önce hersey çok güzel olacak 

(964 puan) tarafından
Rahime canım benim Sağol yorumun için.
Valla ağrı sızı beni inan hiç korkutmuyor. Sonrasında olsun çekerim o ağrıları.
Ben kızıma kavuşmak için ne acılar çektim ah bir bilsen.
Benim korkum sa lak saçma birsey. Beni uyutup kızımi alacaklar benden gibi bir korku. Onu kaybetme korkusu :( 8 senedir bekliyorum onsuz eve dönmek istemiyorum. Duanı eksik etme nolur :(
tarafından
Ederim ederiz elbette ancak böyle düşünme tamam bize demesi kolay bu sözleri ama unutma allah verdi bu bebeği isteseydi vermez di bak sabrın ve duanın mükafatı olarak rabbim sana bir evlat verdi ve kucağına alacaksın tüm hersey geçecek
(964 puan) tarafından
İnşallah cnm. Çok doğru söylüyorsun. Rabbim neyi uygun gördüyse onu yaşıyoruz hepimiz
tarafından
Öyle düşün sen iyi olcak allah büyük duacın olucaz sağlıcakla doğsun inşallah
(964 puan) tarafından
Sağol kuzummm
0 oy
tarafından
Ay kiyamam sana ya korkma canim rabbim yardımcın olsun güzel şeyler düşün çocuğunu kucağına alcan ozaman bu açıların diner inşallah ALLAH yar ve yardımcınız olsun inşallah 
(964 puan) tarafından
Simdiden sonrası daha kolay geçer inşallah cnm
tarafından
Inşallah canim geçer bu günler  yatalak oldum iyice
(964 puan) tarafından
Öyle deme her zaman için sukret haline.
Ben tam 7 ay hiç kalkmadan yattım.  Ne zorluklarla geçti hamileligim. Tuvalete bile sayılı gittim. Eski postlarima bir göz at ne acılar yaşadım.  Ama hep şükür dedim. Sende sukret haline kötüyü değil iyiyi düşün.  Senden daha zor durumda olanları düşün tatlım ❤❤
tarafından
Öyledir canim eminim bu günlerde şükürler olsun tabi ALLAH herkesin yardımcısı olsun
(964 puan) tarafından
Amin kuzum amin inşallah
0 oy
(295 puan) tarafından
Canım öncelikle sen ameliyat olmuyorsun doğum yapıyorsun tamam sezeryan ama karşılığında yolunu dört gözle beklediğin kuzuna kavuşacaksın öncelikle böyle düşün canım..Sen ne badireler atlattın ama sonunda Rabbim seni merhametli bir eş ve dünya güzeli bir melekle müjdeledi..Şimdi bol bol dua et ve kendini bebeğine hazırla..Sabah meleğine kavuşacaksın sen siz kocaman bir aile olacaksınız inşaallah canım..Çok heyecanlısın biliyorum ve bu şahane birşey mutluluğu sevinci ve heyecanı doruklara kadar yaşa canım..Eşinin elini sım sıkı tut daha önce birbirinizin elini tuttuğunuz gibi Allahın izni ile bebeğimiz doğacak ve kavuşacağız deyin canım ..Sizin şu an birbirinize ihtiyacınız var..Rabbim bebeğinizi sag salim kucağınıza almayı nasip etsin inşaallah dualarım seninle canım..Güzel haberlerini bekliyorum canım..Allaha emanet ol..
(964 puan) tarafından
Allah razi olsun canım. Çok sağol güzel dileklerin için.  İnşallah bu sınavı da hayirlisiyla atlatmak nasip olur. Biraz kendimi toparlayim hemen haber vereceğim size inşallah canım
(295 puan) tarafından
İnşaallah canım siz iyi olun biz haberlerinizi geç almaya razıyız..Atlatırsın sen emin ol en zor yolu geçtin canım..Allaha emanet ol canım..
(964 puan) tarafından
Sağol cnm sende allaha emanet ol
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Ah kuzum kelin ilacı olsa başına sürer dedikleri bu olsa gerek :D seni sakinlestirirlerken bende faydalaniyim bari şuracıkta:D
(964 puan) tarafından
Canım benim. Bana baya faydası oldu yazılanların ☺ senin ne kadar var sende sakin ol benim saatlerim kaldı bak geçiyor zaman bir şekilde
(1,250 puan) tarafından
Benim karışık ya bebeğime kilolu diyor doktorlar sezeryan olabilirmisim ona ne kadar gün var bilemiyorum ama normal olursa 36 gün var.. Stres korku herşey biraradaa
(964 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canım. Hiç stres yapma hersey olacağına varıyor Allahın izniyle ♥
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Kuzum sakin ol ac kapa güzünü  bitcek  sakin  ol. Melegine kavuscan.  Hic bisi hissetmicen üzülme sakin  ❣❤❤❣❣
(964 puan) tarafından
Semosum göremiyorum bir kaç gündür seni. Sağol cnm inşallah dediğin gibi olur. Bal kızını öp benim için ❤❤
(2,423 puan) tarafından
Sevde op bal kızını yarın ❣❣❤ düşünsene yarın koynunda ❣
(964 puan) tarafından
Onu düşünüp ayakta duruyorum yoksa titriyor bacaklar falan valla bak. Yerde miyim gökte mi inan bilmiyorum
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Hiç korkma canım çıkınca bumuymuş diceksin. Bende 56 gün önce sezeryan oldum. 1 ay sonra hiç ameliyat olmamış gibiydim. 
(964 puan) tarafından
Ayyy inşallah bir gün bende böyle yazabilirim allah razı olsun. Seninde evladını sana bagislasin canım benim
(7,935 puan) tarafından
Amin hepimizinkini bağışlasın canım
0 oy
(682 puan) tarafından
Cnm korkma Allah buyuk yardım eder... Insallah saglıcakla kucagına alırsın bebısını
(119,577 puan) tarafından
Tatlim post 3 ay oncesinin arkadas coktan dogurudu
(119,577 puan) tarafından
Hatta 1 saat once noel giyimiyle bebegini paylasti
tarafından
Bende şaşkın şaşkın bakiyorum nasil oluyor nu diyorum:)))
(682 puan) tarafından
Özur arkadaslar ben Baska birisine yazacaktım kb

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 799 göst.
26 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 177 göst.
27 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde 021821 (1,417 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 278 göst.
19 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 021821 (1,417 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 281 göst.
27 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,434 puan) tarafından soruldu

381,690 soru

11,426,096 cevap

34,985 kullanıcı

...