0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (1,320 puan) tarafından
Eve gelirken ne lazım 

Şunlar bunlar , arada birşeye ihtiyacın var mı yok derim bu kadar 

Yemek hazırlarım video açar izler bende ona katılırım 

Alır eline telefon uzanır kanepeye bütün gün orda kızım var biraz onunla ilgilenir sever bitti bu kadar sohbet yok sakalasma yok , beraber yatmada yok sarilmiyor bile artık biri mi var diyorum ama sanmıyorum soğumuş benden belli 

Benimde moralim bozuluyor pas vermiyorum böyle yaptığı için 

Arkadaşlari ile falan gayet güzel sohbet eder muhabbet eder , eşler görüşürüz bazen bayanlarla şakalaşir bile bana gelince duvar üzülüyorum ama cabalayacakta isteğim yok artk 

5 Cevaplar

0 oy
(12,907 puan) tarafından
Konuş canım ondan ilgi beklediğini söyle her kadının hakkı ilgi sevgi şefkat
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç oturup konuşmadın mi canim sormadın mı neden öyle diye
0 oy
(119,059 puan) tarafından
gecim derdindedir belki
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Evlilikler bazen monotonlasabiliyor bunun en büyük sebebinin de telefonlar olduğunu düşünüyorum öyle bir gomuluyoruz ki içine dış dünyaya tamamen bağlantılarımizi kapatıyoruz bizde bir ara buna benzer hale geldik yemekler yenir sonra herkes eline telefonu alır köşesine çekilir bende ayniydim sadece eşim değil sonra aradaki iletişim kopuklugunu farkedip karar aldık ben eşim varken fazla telefonla uğraşmıyorum onun yerine film izliyoruz nebileyim kahve içiyoruz hadi bir yuruyuse çıkalım diyoruz eşim zaten bu gavurun icadı benim huyumu suyumu değiştirdi diyerek tuşlu telefona geçti ☺️ çok şükür bizde normale döndük eşin eğer ki bu kopuklugun farkında değilse sen konuşmayı dene hadi bir kahve içip sohbet edelim film izleyelim gibi tesviklerde bulun çünkü erkekler bizler kadar farkında olmuyorlar bu durumun 
(1,320 puan) tarafından
Durum tam da böyle çok teşekkür ederim haklısın ben teşvik edeyim biraz
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Siz pas vermemek yerine biraz siz yaklassaniz onu siz kendinize cekseniz denediniz mi ?
(1,320 puan) tarafından
Yok canım haklısın biraz ben deneyeyim
(1,465 puan) tarafından
Deneyin eğlenceli olun zten tüm gün işte çalışıyorlar evde mutlu olup eğlenmek isterler siz ona gidin o size gelir inşallah :)
(1,320 puan) tarafından
Çok haklısın sağolasın ❤️❤️ inşallah

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 386 göst.
0 oy
16 cevap 650 göst.
0 oy
2 cevap 212 göst.
0 oy
0 cevap 75 göst.
9 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu