0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
Sıkıldım bunaldim artık 1 buçuk yıldır evliyim ama ne evliliğimi yaşayabildim ne çocukluğumu ne genç kizliligimi bunaldim hayat çok zor yaşamak çok zor. Çocukluğum berbat geçti ilk evliliğim berbat geçti. Bu ikinci evliliğim yine evliliğimi yaşayamadım. Hep sıkıntı stres bunaldim artık. Allahım bana verdiği iki güzel kızım var onlar olmasa yaşamak dâhi istemiyorum. Beni hayata bağlayan onlar. Eşim binmiş bir kuş seyine inmiyor. Bilen bilir eşim muhabbet kuşu besliyor az da değil 30 çift onlar varken hiç bir *** yapamiyoz pisliğini boklarini ben temizliyom o ayrı dert. Zaman geciremiyoz o başka dert. Bugün yine temizlik yapmaya geldik iki kuşu hastalanmış bana bağırıyor sanki ben hasta ettim kafalarını cekecem diyor kavga ettim yazik günah değil mi ya bu nasıl vicdansizliktir temizlik yapacaktım boklarini yine temizleyecek tim altları çöpe boşaltım çöp delinmiş benim haberim yok ***** ***** iş yapma dedi bana. Bende gel kendin yap o zaman dedim bağırdı yapmadim oturuyom kendi yapıyor ne yapacam ben satmasını istiyorum satmıyor.

1 cevap

+1 oy
(1,009 puan) tarafından
Evde mi besliyor 30 tane kuşu sen yapma o yapsın beğenmiyorsa beyefendi 
(337 puan) tarafından
Vala biktim bacım yeter bıraktım yapmıyorum artık ellerim mikrop kapti hep bebegim var ona bulaşacak diye korkuyorum
(1,009 puan) tarafından
Sen bebeğine bak onun işi buysa o yapsın valla bebek insanı yıpratıyor bende de 10 8 ve 7 aylık çocuklarım  var
(337 puan) tarafından
Allah bağışlasın cnm yapmam ne hali varsa görsün
(1,009 puan) tarafından
Sağol canım seninkinide rabbim bağışlasın
(337 puan) tarafından
Amin allah razı olsun canım
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 273 göst.
9 Nisan 2023 Aile kategorisinde Dilara16 (233 puan) tarafından soruldu
0 oy