0 oy
591 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Normalde ben hep "müslüman müslümana hakkini haram edemez", algisiyla büyüdüm babam hep öyle derdi. Ama işte öfkemi dindiremiyorum... Kaynanama kayinpederime bide ortaokulda hayatimi b.oka çeviren psikolojik destek almama sebep olan panik atağimin ve anksiyetemin kaynağina  sebebiyet veren insana asla ama asla asla asla hakkimi helal etmiyorum 

38 Cevaplar

0 oy
(14,032 puan) tarafından
2 kişi var öyle daha dün aklıma geldiler sinirlerim zıpladı 
tarafından
Evet ya bide aklimiza gelip iyice sinirlenmemiz yok mu gercekten hepsi helak olsun inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Var var olmazmi 
tarafından
Doğrudurr
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Evet bir kişi var 
tarafından
1 kişiyle tebrik ediyorum seni ve etrafindakileri nasil kalleslik yapmadan durabilmisler
(2,323 puan) tarafından
Dostlarımdan kazık yemedim bı kaynanam var kötülük yapan ama o da eşimin annesi iyiliği de oldu ama bir kişi bana kötülük yaptı hiç afffedemicegim o yüzden bir kişi
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Benimde var malesef içimi guzume bka baka yakanlara
tarafından
Allah islah etsin canim
0 oy
tarafından
Allaha havale ettiklerim var.
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Vallahi en son çıktığım iş.yerinde ki vardiya şefi dilim helal etse de Allah yanına koymayacagini biliyom yani
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Kayınvalidem kesinlikle etmiyorum namusuna iftira attı anneme babama hakaret etti eğer bir gün ölürse ateşi bol olsun derim o derece artık.
tarafından
Benimde benzer durum benimkide namusuma kufur etti ifitra atti allah islah etsin hepsini
0 oy
tarafından
Kayınvalideme ama bir konuda sadece . Genel olarak iyi geçiniriz skinti yok ama annem vefat ettiğinde biz eşimle nişanlıydik o zaman böyle komşu gibi davranmasına hayatımda hiç yapmadığım halde mevlüt yaparken arayıp biseye ihtiyacın varmı ben seni yönlendiririm kızım üzülme beraber yaparız demek yerine perdeler kirliydi halılar kirliydi onlarıda sil falan demesine kına gecesinde elime koydugu altını evde hemen geri almasını ablama bu düğün mevzularında sen kimsin diye muamele yapmasını aslaaa ama aslaaaa bu konularda hakkımı helal etmiyorum bak 2 senedir evliyim hala içimde yaradir o ablama yapılan muamele ki benim anlamdan başka kimsem kalmadığını bildiği halde . Bu muhabbeti çok sonra öğrendim ablam ozellikle bana anlatmamıs çünkü nişanı atar ağzına sıçardimmm nettttttt... Kendi kizida var daha bekar umarım biz böyle şeylere alinmayiz dediği herşeyin bin mislisini yaşar 
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Eski komşuma birde bana hamileyken sen geldiğinde de zaten böyleydin diyeren yılan akrabamıza annemi çok ağlatanlara babamı düştüğü zaman ezmeye çalışanlara ailemizi yıkmaya çalışanlara helal etmiyorum 
0 oy
tarafından
Benim hakkımı allah alsın benim nefsim çok şey ister ki bende bunları isteyecek kadar mükemmel değilim ama yüce rabbim adaleti asla şaşmaz eminimki benim halkımı misliyle alacaktır 
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Hakkım değilde ahımı helal etmiyorum 
0 oy
tarafından
Ben hakkımı Allah'a bırakıyorum o hak edene versin çünkü kin gutmek kalbimi üzüyor.
0 oy
tarafından
Hangi birini sayayım canımı acıtan, benim gözyaşımı akıtan hiç kimseye helal etmiyorum 
0 oy
(659 puan) tarafından
Dünkü sütümü içip birde boş kutuyu poşete koyup kendi malıymış gibi davranan hiç tanımadıgım komşucuğuma helal etmiyorum hakkımı mesela
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Hayır yok ne kadar kötü insanlar çıksada diyorum Allahım sana havale ediyorum o benden en güzelini bilir
0 oy
(46 puan) tarafından
Başta iki yüzlü kaynanam yılan eltim  kaynım  bide büyük  görümcem  allah ıslah etsin inşalalh  nefret ediyorum  onların  yüzünden eşimle aram bozuldu  ama şükür   iyiyim esimle

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,582 göst.
8 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 175 göst.
21 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
+2 oy
22 cevap 780 göst.
11 Nisan 2023 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 588 göst.