0 oy
774 göst.
Diğer kategorisinde (3,400 puan) tarafından
Kızlar 21 yillik evliyim hic aldatma vs olmadi evlilik hayatım boyunca güven varmi deseniz ben babanın oğluma bile güvenmem degil eşime güveneyim  esim 4 ay once bi ekmek fabrikasında ise başladı takı bugün akşama kadar bir sorun yoktu bgun eşimin telefonuna bir mesaj geldi no kayıtlı değil eşimin yaşlarında bir bayan abi sabah beni beklermisin diye esim kıpkırmızı oldu cvp da vermedi ben sadce yüzüne baktim hiçbirşey demedim haa mesaja sen niye baktin diyeceksiniz esim dedi bak diye ama tabi ondan geldiğini dusundugu icin degil begun dogum günüydü yine birisi tebrik mesajı atmıştır bak diye gelelim konuya hemen bana açıklama gereği duydu iste fabrikada çalışıyor sabah ben onu diğer şubeye bırakıyorum diye ama bana kesinlike bundan soz ve sordum ne zamandır diye bir haftadir falan dedi  iki ay once de oğlumu ise götürmüştü 13 yasinda ona da oglum biraz butarafa otur abla gelecek demis ama bana bir haftadir dedi konu çıkınca oglum söyledi bgun ve kıza da hicbir şekilde karşılık vermedi şimdiye kadar da hic bir mesaj falan görmedim o kızdan bana bi akil verin ben ne düşüneyim hic bi aldatması falan olmadi şimdiye kadar benim beynim durdu 

32 Cevaplar

+2 oy
(17,796 puan) tarafından
Bi kere evli barklı adamın bırakması yanlış niyeti kötü olmasa bile belki aldatmıyodur huzurunjz kaçmasın diye söylememiş olabilir her nolursa olsun eşinin bırakması çok yanlışşşş
(2,323 puan) tarafından
Sgb senin için temiz olabilir canım ama o birlikte gittiğin adamların ne düşündüğünü bilemezsin... Vede dinen de yanlarında 3cü bir kişi yokken götürmesi doğru değil. Ve adamın eşinin rızası yokken bunu yapması zaten ayrıca çok yanlış.
(2,014 puan) tarafından
Asena evet herkes fikrini belirtebilir bende belirttim ne bu şiddet bu celal , sende önce saygılı konuşmayı öğren bence lazım olur
(17,796 puan) tarafından
He he sen çok saygılısın maşşalah
(2,014 puan) tarafından
Mahalle ağzıyla konuşmadığım kesin
(17,796 puan) tarafından
Hadi canım işine bak
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bırakması kötü degil, ama senin haberinin olmamasi kötü. Belki kızarsın diye dememiş olabilir. Abi diyor mesajda, hemen şüpheyle yaklaşma bence.
tarafından
O mesaj gelmeseydi belki daha geç haberin olacaktı, ya da hiç olmayacaktı. Eşini en iyi sen tanırsın. Konuş canım bir sebebi vardir
tarafından
Belki 1 hafta olarak hatırlamıştır karıştırmıştır bilemedim
(3,400 puan) tarafından
Mümkün değil canim oğlanı da tembihlemiş annene deme diye
tarafından
Ayy çok üzüldüm abla inşaAllah altından bişi çıkmaz
tarafından
Kııızzz çevrede neler duyuyoruz Allah'ım kimsenin başına getirmesin,komşular bile abi abi diye hitap ederken ne fırıldaklar ceviriyorlarmis.
0 oy
(7,684 puan) tarafından
Senden çekindiği için dememiştir belki 
(3,400 puan) tarafından
Benden herturlu çekinir ama öğrendiğim zaman buyuk kıyamet kopacağını da bilir ve bir haftadir götürüyorum demesi manidar geldi
(7,684 puan) tarafından
Yani 2 aydır götürüyorsa yalan söylemeden söylemesi gerekiyordu bilemedim ki
(3,400 puan) tarafından
Inan benim beyin error verdi
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Saklaması işkillendiriyo
(3,400 puan) tarafından
Hayyy aklına saglik baci iste bnde bundan isgillndim
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Valla canım bu konuda günah almak zordur sadece şunu söyliyim aldatan yalan söyleyen tüm erkekleri Allah kahretsin inşaAllah. Ve inşaAllah düşündüğün gibi bişey değildir sadece sen kızarsın numaran ne arıyor dersin diye tedirgin olmuştur. 
(3,400 puan) tarafından
Hahh tam olark da öyle dedim ama cvp yok tabi
0 oy
tarafından
Hiç bişey düşünme zaten abi demiş eşim sana söylememiş demek gerek bile görmemiş bende 21 yıllık evliyim canım az çok tanırsın eşini sen ayıp etme adama haksızlık etme sakın sakın kal
(3,400 puan) tarafından
Sakinim ona karşı cancazim da saklmasi neden bir hafta demesi beni isgillendirdi
tarafından
Yaaa
 Konuş seni dinleyen halden anlayan bı adamsa hiç almasın zaten sana söylememesi normal yaptığı yanlışın farkinda illaki yani sen gitsen biriyle ise hergun o nasıl karşılar bunu ona sor eğer rahat bı insan aklama bişey gelmez yollar dersen adam saf içinde kötülük yok derim ama ben hiç bişey olmasa da istemem bide el neder derim eşime amannn benim kafada yandı valla al karşına ağzına ettt ne bilem bennn
(3,400 puan) tarafından
Valla bende out
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Kız mesajda abi yazmış, eşin kızarsın diye sana söylemekten çekinmiş olabilir belki. 
(3,400 puan) tarafından
Bacı iki aydır alıyor kizi ama mesaj ilk gordum ona şaşıyorum ben
(4,584 puan) tarafından
Yani tabii ki yanlış bana göre bırakmaması da gerekir dinen de doğru değil birde sana yalan söylemiş o da insanı işkillendiriyor evet, ama abi demezdi herhalde bir şey olsaydı ya bilemedim.
0 oy
tarafından
Aralarında bişey olmasa bile bırakmamasi gerekiyo devir kötü fitne çok 
(3,400 puan) tarafından
Aynn bacim oyle devire geldik ki dede torununa göz diker zamandayiz
tarafından
İnşallah kötü bişey çıkmaz altından uzun süre evlisiniz
(3,400 puan) tarafından
Kesinlike ihanet asla asla 4 çocuğum var arkama bile bekmam açlık susuzluk çekerim göğüslerim ama
tarafından
Malesef bir yuvayı kurmak çocuk yapmak o çocukları belli bir yaşa getirmek ne kadar çok zaman alıyor ama bir evliligi bitirme bir saat bile almıyor sorunlu erkek yada kadın yüzünden Rabbim hepimizin yuvasına huzur mutluluk versin
(3,400 puan) tarafından
Doğru canim cok doğru aminn
0 oy
(119,338 puan) tarafından
bastan saklamasa bi sorun olmazdi saklayinca kıllanıyo insan
(3,400 puan) tarafından
Valla beynimi okuyorsunuz bacılar resmen
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Oğlunun yanında bile söylediyse bence şüphe edilecek bişey yok. Bende çalışırken mesai ölünce bilmem ne olunca bizi orda çalışan abiler bırakırdı eve ne benim esim ne babamlar nede o abilerin eşi sıkıntı etmezdi gerçi been 10 yıl aynı yerde çalıştım cocuklugumu bilirler 
(3,400 puan) tarafından
Bir hattadır demesi beni killandirdi bide bugün mesaj gelmesi
0 oy
tarafından
Bence tepkinden cekindigi icin soylememis, arada bisey olsa abi demez kiz yani
(3,400 puan) tarafından
Kiz o demedi ki mesaj gelince söylemek zorunda kaldı yani
tarafından
Karsidaki kiz yazarken abi demedi mi onu diyom bacim
Arada allah korusun bisi olsa abi yazmaz yani
(3,400 puan) tarafından
Bacı artık insanlarin torununa göz diktiği zmandayiz kuzum
tarafından
Orasi oyle tabi de adama da durduk yere bilenip huzurunuzu kacirma bacim, biraz izle durumu icine sinmediyse. Bence senden cekindiginden dememis sana. Az biraz uzaktan izle o wakit anlarsin zaten esinin halini tavrini
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Saklaması suphelendiriyo tabi ama senin tepkinden de çekinmiş olabilir, bilemedim şimdi herşeyi düşünmek lazım 
(3,400 puan) tarafından
Iste benim beyin out
(3,888 puan) tarafından
Peşini bırakma canım bu işin.
0 oy
(5,863 puan) tarafından
Kız abi yazmış farkında mısın? Saklamasına tepki göster ama kadın arkadaşı olabilir birlikte gidip gelebilirler olayı abartıp aklına karpuz kabuğu sokma. 
(3,400 puan) tarafından
Kızı bırakmasında sorun yok Daaa iki aydır götürüyor ben biomiyorum bana bir hafta diyor  ve h8c mesaj gelmedi şimdiye kadar yani tabi geldiysede ben gormedim
(5,863 puan) tarafından
Kıskanç biriysen korkudan numarasını bile kaydetmemiş baksana bence çok kız konusunu açma sakladığına kızıyorum vs de
(3,400 puan) tarafından
Yani ikimizde kiskanciz ama saklaması hic doğru değil
(5,863 puan) tarafından
Kesinlikle değil ama dediğim gibi senden korkmuş olabilir kızar laf eder vs diye
0 oy
(695 puan) tarafından
Ben bu abi abla lafini cok önemsemiyorum altından neler çıkabiliyor ama bu tabiki eşinin br sey yaptigi anlamina gelmez birde neden eşin birakiyor onu anlamdm ayni güzergahta falan mi otryr yoksa iş yeri o şekildemi ayarlamis iki ay önce 1 defa gotrms snra birakmis 1 haftadr mı hergn dier şubeye birakmis ben ayrinticiyim taklrm bole seylere ama ewet eşini sen taniyorsundr mantikli karar werirsn 
(3,400 puan) tarafından
Kuzum iki aydır hergun bırakıyormuş ama bana bir hafta dedi şimdi o uyudu oglan anlattı annene söyleme demis
(695 puan) tarafından
Aaa sana nie solemicekmis bunda gizlicek ne war yanlis oldugunu dusunuyorsa yapmicak o zman ilişkinz nasl bilmiorm ama senin büyük tepki wermenden de korkms olablr yinede yanlış senden gizlemesi en iyisi al karsina konus yalan soleip solemedinj anlarsn
(3,400 puan) tarafından
Benden odu bokuna karışır ama yinede bak korksa bile yaoabiliyormus
0 oy
tarafından
Sen kızarsın diye söylememiş galiba ama söylese tabii ki iyi olurmuş. Mesajda da bir şey yok ama üstüne bir de bir haftadır diye yalan söylemiş şaşırdım valla 
0 oy
(62 puan) tarafından
Ben şuan kıza daha da dellendim 

Bırakırsa bırakır bunu sabah öğrensin. Niye akşamın bir vakti ne varda huzur kaçırmaya mesaj atıyor 
(3,400 puan) tarafından
Evde olduğunu biliyordur muhtemel çünkü eşimin işi aksam 6 da biter hergun değişmez yani bence killandirmak icin atti sanki ve esim cvp vermedi görüldü attim zaten o adam seni günlük bırakıyormuş sormak niye
0 oy
tarafından
Bence eğer aldatma gibi bı durum olsa telefonu rahatça eline vermez fakat bunu sana söylemesi lazımdı burda büyük hatası var
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Fatura dokümanlarını bak canım telefonunu sana bırakırsa eğer b
(3,400 puan) tarafından
Baktım kuzum hic arama msj vs yok ama mesai saatinin dışında ve ilk defa mesaj gelip de cvp da vermemesine killandim cvp ver dedim gerek yok dedi sanki mesaja cvp verirse arkası gelecek gibiydi
(6,047 puan) tarafından
Dediğin gibiyse evet cevap verse arkası gelirdi. Keşke sen onun yerine tamam yazsaydın.
0 oy
tarafından
Tepkinden korkmuştur canım 
(3,400 puan) tarafından
Muhtemelen ama şimdiye kadar hic mesaj gelmemişti mesai saatinin dışında bide
0 oy
tarafından
Saklancak bisiyi olsa sana telefona bak demez ortaligada koymaz. Abi demiş zaten..

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 123 göst.
14 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Nevbahar21 (530 puan) tarafından soruldu
+1 oy
31 cevap 786 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Emir112021 (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Eymen6 (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 171 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (753 puan) tarafından soruldu

380,046 soru

11,376,474 cevap

34,862 kullanıcı