0 oy
469 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (19 puan) tarafından
Ben önceden çiçek seviyordum. ☺️ Şimdiyse mutfak eşyası alınca mutlu oluyorum. ☺️ Renkli kupalar, fincanlar, çaydanlık setleri. Rengarenk! ☺️

34 Cevaplar

0 oy
(1,850 puan) tarafından

Sıvı yağ alınca çok mutlu oluyorum haahhaa:woot:

-Reklam-
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Aman evime baksin yeter o sorumlulugu yok daha  bn onlar eksik olunca hic biseyden tad alamiyorum 
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Hediye istenmezki zaten Gönülden alınır :))) bana alırsa kabul ediyorum yani :))
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Valla çiçek severdim çikolata falan şuan sadece geçinme derdi vr aldığımı bakliyeat vs bebeğin ihtiyaç lari okadar
0 oy
tarafından
Yoo değişmedi cani ne almak isterse alıyor bütçeye göre bazen sevimli romantik şeyler bazen yüzük kolye :) 
0 oy
(2,323 puan) tarafından

Benim eşime göre bi tek ben bişey istiyorum. Bi çikolata al desem hemen çocuk gibisin der bi yiyecek al desem açgözlü diye güya espri yapar. Açıkça pintilikten nefes alamıyor :unsure:

0 oy
(181 puan) tarafından
Sevgili ve nişanlı iken çiçek çok alırdı evlendik doğum günümde iş yerime yollamış bı buket çiçek şimdi en ucuzu yüz yüz elli TL bı daha alma bu paraya et kıyma alırız dedim ondan beri tek gül alıyor ucuz diye
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Hoc hediye istemedim hediye icten gelen biseey ben isteyip allack sa hic almasın 
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Onlari benim yerime eşim aliyo o tür şeylere hiç hevesim yok ama eşim nerede farklı bardak görse hemen 6 tane alir şuan dolapları bardakla dolu abartısız 15 20 takım bardak var benim aldıklarım hariç sadece onun aldıkları :D hediye olarak isteğim değişmedi hediye olduktan sonra ne alsa kabulüm :D

0 oy
(119,758 puan) tarafından

degismedi benimki nisanliyken citayi arsa cikarip araba almisti :D 

0 oy
tarafından

Evlenmeden önce  ilk hediyesi telefondu   sonrasını hatırlamıyorum  evlendikten sonra   ev araba  altın  diye basının etini yiyorum   ama beklediğimiz birşey şey var ondan sonra nasip se inşallah hepsi olacak

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 84 göst.
13 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 390 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Cansu880 (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 421 göst.
0 oy
36 cevap 441 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu